Armastuse ja suhte horoskoop 18.04.2023.


Jäär: Tänane päev julgustab sind mõtlema oma partneri pühendumise üle. Kas olete oma suhtesse täielikult investeerinud või on teil kahtlusi? Oluline on oma tundeid ausalt hinnata, kas olete valmis suhetes tekkida võivate väljakutsetega toime tulema. Kui olete pikaajalises partnerluses, kaaluge järgmise sammu astumist sügavama pühendumise suunas.

Sõnn: Tänane planeetide seis julgustab teid olema tähelepanelik oma partneri emotsioonide ja vajaduste suhtes. Näidake oma kallima vastu kaastunnet, olles mõistev, kannatlik ja toetav. Kui teie partneril on raske aeg, pakkuge kuulavat kõrva ja õlga millele toetuda. Olge valmis pakkuma tuge ja olema oma partneri jaoks olemas nii headel kui ka halbadel aegadel.

Kaksikud: Üks aspekt, millele tuleks täna tähelepanu pöörata, on teie valdav loomus. Suhetes kipute olema omandihimuline ja armukade. Tänane päev võib neid tendentse süvendada, põhjustades võimalikke konflikte või arusaamatusi partneriga. Oluline on endale meelde tuletada, et usaldaksite oma armsamat ja lubaksite talle isiklikku ruumi. Vältige liigset kontrolli, kuna see võib teie suhteid pingestada.

 

Vähk: Tänane planeetide seis võib tuua teie armuelus võimalusi kasvuks ja ümberkujundamiseks. Sul on võimalus lahti lasta mis tahes mineviku emotsionaalsest pagasist või ebakindlusest. Hea päev tegeleda sisekaemusega ning mineviku haavade parandamisega. Kasutage võimalust areneda ja kasvada isiksusena ning see võib teie armuelu positiivselt mõjutada.

 

Lõvi: Kui kaalute oma suhte viimist järgmisele tasemele, näiteks kokku kolida või kihluda, võib tänane päev selliseid otsuseid soodustada. Energia toetab tugeva aluse loomist pikaajalisele pühendumisele. Siiski on oluline oma valikuid hoolikalt kaaluda ja veenduda, et teie ja teie partner olete oma tulevikuplaanide osas ühel lainel ja kindlad.

 

Neitsi: Kui oled oma tundeid tagasi hoidnud, võib täna olla hea aeg end avada ja oma emotsioone oma partnerile väljendada. Teie sõnadel võib olla tavalisest suurem kaal ja teie partner hindab tõenäoliselt teie siiraid armastusavaldusi. Siiski pidage meeles, et te ei oleks oma suhtluses liiga kriitiline ega valiv, kuna teie analüütilisus võib mängu tulla. Tasakaalustage oma praktilisus emotsionaalse tundlikkusega.

 

Kaalud: Võite tunda end täna eriti loomingulise ja inspireerituna, kui tegemist on romantiliste žestidega. Võib juhtuda, et unistad puhkustest või plaanid oma partnerile üllatusi. Ärge kartke väljendada oma armastust ja tunnustust ainulaadsel ja läbimõeldud viisil. Teie tõelisi kiindumuse väljendusi hinnatakse sügavalt ja need võivad tugevdada teie ja teie partneri vahelist sidet.

 

Skorpion: Täna võib tekkida vajadus leida tasakaal oma intensiivsete emotsioonide ja kontrollisoovi vahel. Olete tuntud oma kirgliku ja kõikehõlmava armastuse poolest, kuid on oluline meeles pidada, et suhted nõuavad vastastikust austust, usaldust ja kompromisse. On okei olla emotsionaalne, kuid olge tähelepanelik, et te ei oleks liiga valdav ega kontrolliv, sest see võib teie partneri eemale tõrjuda.

 

Ambur: Vältige mõttemängude mängimist, sest see võib teie suhetes tarbetuid tüsistusi tekitada. Selle asemel olge ehtne ja läbipaistev ning julgustage oma partnerit sama tegema. See soodustab autentset ühendust, mis põhineb usaldusel ja mõistmisel. Pöörake südameasjades tähelepanu oma intuitsioonile ja usaldage oma instinkte. Kui midagi ei tundu õige, kuulake oma sisehäält ja tegutsege vastavalt.

 

Kaljukits: Neile, kes on vallalised, näitab tänane päev, et peate võib-olla olema südameasjades ettevaatlik. Oluline on võtta aega ja mitte kiirustada uutesse romantilistesse suhetesse. Olge tähelepanelik ja hoidke oma ootused realistlikud. Ärge unustage keskenduda tugeva sõpruse ja usalduse aluse loomisele, enne kui sukeldute tõsisemasse suhtesse.

 

Veevalaja: Võite leida armastust või tugevdada oma romantilisi suhteid töö või teenistusega seotud tegevuste kaudu. Võimalik, et kohtad kedagi erilist oma töökohal või vabatahtlikuna mõne südamelähedase eesmärgi nimel. Siiski olge ettevaatlik, et äritegevust naudinguga ei segaks ja säilitage kolleegide või alluvatega suhtlemisel professionaalsus.

 

Kalad: Võite oma romantilistes suhetes silmitsi seista väljakutsetega või takistustega, mis nõuavad kannatlikkust ja visadust. Võite tunda oma partneri ees kohuse- või vastutustunnet ning teil võib tekkida vajadus lahendada kõik probleemid või piirangud, mis võivad tekkida. Ärge unustage oma partneriga avatult suhelda ja olge valmis pingutama ja pühenduma, et teie suhet tugevdada.

 

Kui soovid,et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11

Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope