Armastuse ja suhte horoskoop 18.04.2024.


Jäär: Täna köidab teid töö aga samas ka armastuse soov. Kuigi teie töö võib olla teie prioriteet, ärge laske sellel olla ainus asi, mille nimel elate ja hingate. Ärge unustage tasakaalu ametialaste püüdluste ja isiklike suhete vahel. Samuti on armastus elus sama tähtis kui toit. Olge romantika võimalusele avatud. Hoolitsege oma suhete eest hoolikalt ja tähelepanelikult.

Sõnn: Täna on kosmosel vallalistele julge sõnum, järgige oma südant ja reeglid võivad oodata. Ehkki võite olla harjunud armastuse küsimustes järgima kindlat rada, kutsuvad tähed teid valima impulsiivset ja kirge täis teed. Vürtsitage oma elu ettearvamatuga. Eirake oma traditsioonilisi standardeid, kuna monotoonsusest kõrvalekaldumine? võib viia teid hämmastavate uute ühendusteni.

Kaksikud: Tänane päev on täis armastust ja kõik teie suhetes paraneb. Olete koos partneriga kooskõlas, mille tulemuseks on lähedus- ja tunnustustunne, mis on suhetes oluline. Veetke täna oma aega romantiliste tegude ja sisukate vestlustega, mille eesmärk on teie suhte tugevdamine. Sellegipoolest ärge jätke tähelepanuta, segaduse tekkimise võimalust, nii et selgitage oma seisukohti.

Vähk: Olgu see sõber või tulevane armsam, leidke päikest kelleski erilises, kes tõstab teie tuju. Olgu tema hääl piisavalt rahustav ja lohutav, et peletada eemale teie hirm ja lasta teil end rahulikult tunda. Tähistage oma armuelu seikluslikku poolt ja leppige sellega, et ettenägematud keerdkäigud, võivad viia teid ootamatutesse sihtkohtadesse. Olge romantiline, tehes veidraid tegevusi, mis peegeldavad teie iseloomu.

Lõvi: Kasutage tänast aega oma sügavaimate tunnete üle mõtisklemiseks selle üle, mida te suhtest sooviksite. Võiksite oma sõprade või sugulastega olukorrast rääkida. Nad võivad teile julgustust ja nõu anda. Tehke seda, mis teile meeldib, mis teeb teid õnnelikuks ja võite olla valmis avastama uusi teid. Olge enda vastu armastav, õige inimene näeb teid siis, kui on õige aeg.

Neitsi: Seoses suhetega, peate koos partneriga jätma kõrvale individuaalsed egod ja teineteise otsuseid täielikult toetama. Nii saab side olla tugev ja kõik kestnud konfliktid saavad lahenduse. Meeskonnana lahendage kannatlikkuse ja austusega seotud probleemid, mis on kaua ootel olnud. Teie valmisolek olla oma kallima jaoks olemas, isegi kriisi ajal, annab teie suhetele stabiilsuse.

Kaalud: Tähed moonutavad teie ettekujutust lähedasest sõprusest. Kuigi algusest peale on see olnud platooniline, võib see siiski areneda millekski enamaks. Peatuge hetkeks, et mõista oma emotsioone ja soove. Kas näete end tulevikus, romantilise paarina? Olge ettevaatlik, sest teie tunnetele ei pruugita vastata ja te ei tahaks oma sõprust sassi ajada.

 

Skorpion: Elukaaslane ja perekond on need, kellele olete pühendunud ning täna on teie suhete tugevdamise päev. Rakendage “lase lahti” strateegiat, mille käigus eemaldatakse kõik stressi või viha allikad. Muutke oma suhte fookust harmoonia ja mõistmise edendamiseks. Püüdke väärtustada oma lähedaste hoolitsust ja tähelepanu ning meenutage neid häid aegu, mil olite koos. Pühendage aega ka perele ja sugulastele.

 

Ambur: Teil võib olla hinges kurbus, sest soovite midagi enamat, kui praegu. Universum võib aidata teil vaadata oma varasemaid suhteid ja välja selgitada, kas on mingeid mustreid, mida võite korrata, mis takistavad teil sisukat suhet loomast. Kasutage seda võimalust, et suunata oma tähelepanu isiklikule kasvule. Osalege asjades, mis võimaldavad teil end väljendada.

 

Kaljukits: Tänane ebamugavustunne võib tekitada tunde, et peate maha rahunema ja rahu leidma. Vastupidiselt sellele võite otsustada töö varakult lõpetada, et anda oma partnerile ja perele kvaliteetset aega. Osalege tegevustes, mis aitavad teil üksteisega suhelda ja teid lähedasemaks muuta. Looge kvaliteetaeg, nagu kodune õhtusöök või vaikne ühine jalutuskäik.

 

Veevalaja: Tänane tähtede seis viitab sellele, et tuleb võtta aega iseenda jaoks, isegi kui jagate teekonda teistega. Olenemata sellest, kas veedate õhtu üksi oma hobidele keskendudes, või veedate aega sõpradega on enese leidmine vajalik. Naer koos kaaslastega võib olla kütus, mis laeb akusid ja toob tagasi naeratuse väljaspool suhet.

 

Kalad: Laske loodusel end juhtida ja istutage puu või liituge kogukonna koristustöödega, et keskkonda aidata. Keskkonnategevustes osalemine mitte ainult ei paranda planeeti, vaid annab teile ka uue vaatenurga elule. Kui uputate oma käed mulda, tunnete, kuidas elujõud ja loovus teie sisse voolavad. Selles protsessis võite kohata inimesi, kellel on sama nägemus ja mõtted elust.

 

Kui soovid, et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11

Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope