Armastuse ja suhte horoskoop 18.05.2023.


Jäär: Täna tunnete end koos partneriga, väga lähedastena. Saate rääkida kõikidel teemadel ning olete üksteisega ausad. See on suurepärane päev, et väljendada oma armastust partneri vastu. Rääkige talle, kui väga te hoolite, ja näidake, kui palju te teda hindate. Kui olete vallaline, jätke kindlasti hea mulje inimesele, kellega täna kohtute. Riietu maitsekalt ja ole sina ise!

 

Sõnn: Tunnete end sensuaalselt ja romantiliselt. Teid tõmbavad meelte naudingud ja ihaldate kõike, mida elul on pakkuda. See on suurepärane päev, et planeerida romantiline õhtu oma partneriga või lihtsalt nautida aega iseenda jaoks. Kui olete vallaline, on üks võimalus uute inimestega kohtumiseks osaleda seltskonnaüritustel, mis keskenduvad teie huvidele. Kui kohtate kedagi uut, laske oma loomulikul sensuaalsusel välja paista. Ärge kartke flirtida ja oma huvi üles näidata.

 

Kaksikud: Täna on kosmiline energia keskendunud teie armuelule, tuues kaasa põnevaid võimalusi ja ühendusi loomiseks. See on päev, kus teie sarm ja suhtlemisoskused säravad, võimaldades teil väljendada oma soove ja luua sügavat sidet oma partneri või potentsiaalse armuhuviga. Osalege sisukates vestlustes, esitage mõtlemapanevaid küsimusi ja kuulake tähelepanelikult, mida teistel on öelda.

 

Vähk: Intiimsuse osas julgustab tänane energia, uurima ja katsetama. See on ideaalne aeg, et proovida uusi asju romantilisel areenil ja süvendada füüsilist sidet oma partneriga. Olge avatud tema soovidele ja väljendage oma fantaasiaid. See vastastikune pühendumine suurendab teie suhetes kirge ja põnevust. Kui olete vallaline, meelitab teie särav isiksus potentsiaalseid partnereid pingutuseta.

 

Lõvi: Ebakindlus või varasemad suhteprobleemid võivad täna taas päevakorda tõusta. Oluline on nende emotsioonidega otsekohe tegeleda ja mitte lasta neil,teie otsustusvõimet hägustada või teie praegust suhet mõjutada. Võtke aega oma varasemate kogemuste üle mõtisklemiseks ja otsige vajadusel abi. See aitab teil edasi liikuda parema enesetunde ja selgusega. Hoidke oma süda avatud võimalustele ja usaldage universumit.

 

Neitsi: Kui olete pühendunud suhtes, võite väljendada oma armastust ja kiindumust, mis näitavad teie hoolitsust.Soovite armsama külvata üle kingitustega. Siiski on oluline leida tasakaal ja meeles pidada, et tõeline armastus ületab materialistlikke väljendusi. Kui olete vallaline, hindate tõenäoliselt partnerit, kellel on sarnased rahalised eesmärgid ja püüdlused, kuna see loob teile turvatunde ja meelerahu.

 

Kaalud: Täna võite paremini tunnetada oma soove ja vajadusi, mis võivad aidata teil mõista, mida te partnerluses tõeliselt tahate. See eneseteadlikkus võib olla kasulik, kuna see võimaldab teil oma soove partnerile tõhusamalt edastada. Samal ajal võite olla altid ka ülemõtlemisele ja enesekriitikale, mis võib teie suhetes tarbetuid pingeid tekitada.

 

Skorpion: Kui olete suhtes, võite täna eriti tunda ennast partneriga emotsionaalsemalt seotuna. Võite olla üksteise suhtes avatumad ja ausamad ning võib-olla saate jagada oma sügavamaid tundeid. See võib teie suhte jaoks olla väga rahuldustpakkuv aeg. Kui olete vallaline, võite olla tundlikum ja haavatavam. Võib-olla olete uute inimestega kohtumiseks julgem, kuid samas võite olla ka ettevaatlik.

 

Ambur: Täna on päev, et nautida seltskonda, leida uusi sõpru või veeta kvaliteetaega inimestega, keda armastad. Võite tunda end mugavamalt väljendades oma tõelist mina sotsiaalses keskkonnas, mis võib suurendada teie võimalusi sügava ja tähendusrikka sideme loomiseks. Kui olete pühendunud suhtes, kaaluge liitumist klubiga või osalemist rühmategevuses, mis teile mõlemale meeldib.

 

Kaljukits: Täna võite potentsiaalsetele partneritele näida ambitsioonikas ja innukas. Teie pühendumust ja rasket tööd võidakse pidada atraktiivseteks omadusteks, kuid ülioluline on oma kiindumust oma kallimale edastada. Eelistage kvaliteetaega koos ja väljendage oma armastust partneri vastu. Tähelepanelikkus ja emotsionaalse toetuse näitamine tugevdab teie sidet, isegi kui te ei saa suhtele pühendada piisavalt vaba aega.

 

Veevalaja: Ärge unustage romantikat otsides praktilisi kaalutlusi. Veenduge, et kõik potentsiaalsed partnerid järgiksid teie väärtusi ja pikaajalisi eesmärke, enne kui sukeldute pea ees suhtesse,liiga tõsiselt. Neile, kes on juba suhtes, võib see olla suurepärane aeg ühise reisi planeerimiseks või paarina uute hobide avastamiseks. Otsige uusi kogemusi ja saate üksteise kohta midagi uut teada.

 

Kalad: Kui teil on praegu suhe, võib see viidata sellele, et teie ja teie partner loote koos intensiivseid emotsionaalseid kogemusi. Võib-olla süvenete teineteise tunnetesse ja õpite üksteist sügavamalt tajuma. Kui olete vallaline, võite kalduda ligi tõmbama inimesi, kellel on tugevad vaimsed huvid või kes otsivad midagi kindlamat, kui lihtsalt juhuslik,pinnapealne side.

 

Kui soovid,et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11

Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope