Armastuse ja suhte horoskoop 18.05.2024.


Jäär: Vastuolulised energiad, millega olete harmoonia loomiseks palju vaeva näinud, ähvardavad nüüd selle hävitada. Olge tähelepanelik ja vastake väljakutsele lahkuse ja kannatlikkusega. Suhtlemine on oluline, seega rääkige oma kallimaga südamest, et lahendada kõik põhiprobleemid. Olge avatud kompromissidele ja otsige ühisosa. Just lugupidava suhtumise kaudu luuakse ja tugevdatakse suhteid.

Sõnn: Need, kes on lahkumineku varases staadiumis, võivad tunda end pisut kohmakalt, kui neile meenutatakse nende hiljutist suhtestaatust. Lahkumineku ajal on halb enesetunne normaalne, kuid ärge laske sellel end üle võtta. Valige oma sõbrad hoolikalt, las nad olla need, kes toovad alati välja positiivsuse ja tuletavad meelde, et olete seda väärt. Vaadake endasse ja uurige uuesti, mis on teie jaoks armastuses ülioluline. Uskuge, et helgem tulevik on tulemas.

Kaksikud: Täna võite kogeda emotsioonide vastuolu, igatsust seltskonna järele ja samal ajal üksiolemisest rõõmu tundmist. See on küpsuse märk. Ehkki võite kellegagi kohtuda, vältige kiiret kiindumust. Võtke aega, et välja selgitada, millised inimese omadused on teie jaoks partneris olulised. Pidage meeles, et kannatlikkus on voorus ja universum teab, kuidas luua südamete vahel keemiat, kui selleks on õige aeg.

Vähk: Teie iseloomu maandus ja abivalmidus viivad teie armastuse uuele tasemele. Inimese abistamine muutub meeldivaks ja järelikult kogete, teie kaks, sügavamat emotsionaalset sidet ja ühise saavutuse tunnet. Olenemata sellest, kas aitate majapidamistöödes, kuulate empaatiliselt või olete lihtsalt kohal, see kõik tugevdab teie sidet. Nautige väikseid koosolemise hetki.

Lõvi: Täna on teie pühendumuse ja uuendatud energia aeg. Las nostalgia õrn löök paitab teid, meenutades oma teekonda, mis oli täis ilusaid hetki. Kui teie emotsioonid arenevad, muutuvad need keerukamaks ja sügavamaks. Minge tagasi traditsiooniliste kurameerimisvormide juurde ja tehke romantilisi žeste. See on armastuse igavese jõu peegeldus.

Neitsi: Olete täna valmis lähedastega suhtlema, kuid pidage meeles, et ideoloogiate osas võib esineda lahkarvamusi. Teie kindlad põhimõtted võivad mõnikord saada pingete allikaks, ka teie lootustandvates suhetes. Samas, vaadete mitmekesisus võib teie suhetele maitset lisada. Oluline on kasutada võimalust teistelt õppimiseks, kuigi nende arvamused võivad erineda.

Kaalud: Täna on päev, kus rõhutatakse, et õnn on iseenda ja lähedaste inimestega koosolemine. Helistage oma sõpradele või minge kohta, kus saate oma hinge millegi tähendusrikkaga toita. Teie võite olla see, kes leiab uue sõbra või satub kokku kellegagi, kes mõjutab teie elu positiivselt. Las elu on õppimiskogemus ja ärge kartke ebaõnnestumisi.

Skorpion: Vallalised võivad täna olla masenduses, kuna kohting ei pruugi kulgeda ootuspäraselt. Sellegipoolest ärge laske ühel pettumusel teie arusaama armastusest halvendada. Veelgi enam, proovige seda uuesti. Mõnikord ei pruugi esmamulje olla parim ja peidetud pärl võib olla sügavuses. Avage oma süda ja mõistus partneri leidmise teekonnale. Olge kannatlik ja positiivne ning pidage meeles, et iga kogemus annab teile väärtuslikke õppetunde.

Ambur: Suhtes armastab partner teie energilist olemust, kuid ootamatult tekkinud emotsionaalne segadus võib teda täna šokeerida. Tõepoolest, peate olema ausalt teie ise, kuid peate olema teadlik ka sellest, kuidas teie emotsioonid võivad teie suhtele mõjuda. Pühendage kindlasti aega oma partneriga avameelselt rääkimisele, meenutades talle oma armastust ja pühendumust.

Kaljukits: Teie ja teie partner tunnetate oma suhte sügavust läbi lähedustunde, nagu oleksite sügavalt juurdunud sidemes. Kasutage varasema elu sidemeid, teadmiste ja üksteise mõistmise allikana. Olgu see rahulik periood, mil teie suhe tugevneb ja saate üksteisest veelgi rohkem hoolida. Leidke uus lähenemine oma vaimu ja hinge kaasamiseks.

Veevalaja: Kaaluge loendi koostamist asjadest, millest te ei saa loobuda ega kompromisse teha ja võrrelge neid asjadega, mida saab muuta. Teil on võimalik keskenduda suhetele, mis on kooskõlas teie püüdluste ja eesmärkidega. Olenemata sellest, kas kasutate kohtingurakendusi või käite lihtsalt väljas, õiget stsenaariumi on lihtne teha.

Kalad: Nõustuge täna südameasjadega tegeledes, praktilise mõtteviisiga. Ärge oodake täiuslikku romantilist armastust, vaid olge valmis suhteks, mis võib alata aeglaselt aga on lõpuks sisukam. Kui olete avatud ja näitate oma haavatavust, võite näha oma potentsiaalse partneri vigu, veidruste ja ebatäiuslikkusena. Seetõttu on parem mitte koostada omaduste loetelusid ja mitte kiirustada hinnanguid andma.

Kui soovid, et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11
Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope