Armastuse ja suhte horoskoop 18.06.2023.


Jäär: Tänane kosmiline energia ärgitab teid tugevdama sidemeid oma lähedastega. Saate inspireerida ümbritsevaid inimesi, julgustades neid oma unistusi täitma. Võtke aega, et kuulata oma lähedasi, mõista nende vajadusi ja pakkuda neile õitsenguks vajalikku tuge. Laske neil oma mõtteid avalikult väljendada ja vastake empaatiaga. Mõelge kaunite mälestuste üle, mida olete jaganud.

 

Sõnn: See on päev iseendale keskendumiseks ja tugeva eneseväärikuse tunde kasvatamiseks, sest sa väärid armastuses ainult parimat. See on ideaalne aeg oma kehalisuse omaksvõtmiseks. Võtke hetk, et hinnata vaimu ja olla ühenduses oma soovidega. Laske lahti mis tahes ebakindlusest, mis on teid tagasi hoidnud. Võtke omaks oma ainulaadsed omadused ja tunnistage oma kiindumuse väärikust.

 

Kaksikud: Valmistuge armastuse teekonnale asudes päevaks, mis on täis lummust. Laske oma mõtetel fantaasias rännata ja oma unistustel juhtida teid armastuse poole, mis ületab kõik ootused. Teie sõnad kannavad endas maagilist sõnumit, võludes ümbritsevate inimeste südameid. Kui olete pühendunud suhtes, avage oma partnerile metsikumad unistused ja salasoovid ning avastage uusi intiimsuse valdkondi.

 

Vähk: Armastust võib leida ootamatutest kohtadest. Sa ei tea kunagi, kellega teed võivad ristuda. Väljuge oma mugavustsoonist ja avastage teid ümbritsevate sotsiaalsete võimaluste ookeani. Kui olete pühendunud suhtes, proovige oma partneriga sügavamal tasandil ühendust saada. Näidake talle, kui palju ta teie jaoks tähendab ja väljendage oma emotsioone avalikult.

 

Lõvi: Sinu ambitsioon võib juhtida soovi viia oma armuelu järgmisele tasemele. Võid seada uusi eesmärke ja koos partneriga tulevikku ette kujutada. Ükskõik, kas arutate pikaajalisi plaane, langetate ühiseid otsuseid või taotlete ühiseid unistusi, teie entusiasm inspireerib teie partnerit. Kui olete vallaline, hoidke oma eesmärke ja leppige sellega, mida väärite.

 

Neitsi: See on päev, kus mõtisklete oma partnerluse eetiliste aluste üle. Kas teie ja teie partner on väärtuste ja aususe osas ühel meelel? Võtke täna veidi aega nende teemade üle arutlemiseks. Osalege vestlustes, mis süvenevad teie uskumustesse ja sellesse, kuidas need teie tegevust suhtes kujundavad. Kui olete vallaline, kaaluge väärtusi, mis teile tõeliselt olulised on, selle asemel, et keskenduda ainult pealiskaudsetele aspektidele.

 

Kaalud: Täna on õige aeg hinnata, kuhu investeerite oma emotsionaalset ja füüsilist energiat. Kui olete suurema osa emotsionaalsest koormast kandnud, võib olla aeg oma partneriga ausalt oma vajadustest ja ootustest rääkida. Vallaliste jaoks kutsub tänane energia oma emotsionaalseid ressursse kokku võtma. Tehke kindlaks, kas teete piisavalt jõupingutusi, et kohtuda uute inimestega ja uurida võimalikke suhteid.

 

Skorpion: Kui olete pühendunud suhtes, kutsub tänane kosmiline energia teid uurima koos partneriga,meeskonnatöö jõudu. Saate luua ühise visiooni, mis tugevdab teie sidet. Kaaluge ühise projekti alustamist. See võib hõlmata reisi planeerimist või koduste ülesannete lahendamist meeskonnana. Kui olete vallaline, suurendab grupis suhtlemine teie võimalusi, kohtuda kellegi erilisega.

 

Ambur: Täna vii oma armuellu kord. Olenemata sellest, kas olete vallaline või pühendunud suhtes,oma mõtete korrastamine sillutab teed rahuldustpakkuvama ühenduse loomisele. Kasutage seda võimalust, et delegeerida kohustusi ja leida oma vajadustele vastav tasakaal. Selgete piiride seadmine ja oma vajadustest teavitamine võib süvendada teie emotsionaalset sidet ja luua teie suhtele tugeva aluse.

 

Kaljukits: See on päev, kus tähistatakse ainulaadseid omadusi ja tugevusi, mida teie ja teie partner suhetesse toovad. Võtke omaks erinevused ja hinnake nende ilu. Austades oma partneri individuaalsust, loote aktsepteerimise õhkkonna, mis ainult tugevdab teie sidet. Kui olete vallaline, võtke omaks sõltumatuks olemise rõõm ja kasutage võimalust keskenduda oma soovidele ja olla oma parim versioon.

 

Veevalaja: Muutke oma kodu armastuse pühamuks. Looge ruum, kus teie ja teie partner saaksite maailmast taganeda, leides lohutust ja rahu teineteise käte vahel. Keskenduge pisiasjadele, mis muudavad teie kodu ainulaadseks, nagu värsked lilled ja lõhnaküünlad. Need väikesed žestid võivad sügava intiimsustunde edendamisel palju kaasa aidata. Kui otsite armastust, keskenduge enda jaoks toitva keskkonna loomisele.

 

Kalad: Taevakehade joondumine viitab sellele, et ootamatus keskkonnas võib tekkida potentsiaalne armastushuvi. Kas sirvite kohtingurakendust, osalete elavas jututoas või virtuaalsel üritusel, hoidke oma meeli teravana. Digimaailm kubiseb võimalustest ja tähed julgustavad otsima uusi seoseid väljaspool oma mugavustsooni. Kui olete pühendunud suhtes, plaanige koos kinokülastust.

 

Kui soovid,et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11

Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope