Armastuse ja suhte horoskoop 18.06.2024.


Jäär: Täna süttib teie suhtes kirg, kuna teie ja teie partner kogete intiimseid hetki. Teie side muutub tugevamaks, kui jagate sügavaid vestlusi ja romantilisi žeste. Nautige koosolemist, mis muudab teid teineteise vastu rohkem köitvaks. Kolleeg võib saada teie romantiliseks huviobjektiks. Olge vastuvõtlik uutele kohtumistele ja laske oma võlul teha imet.

Sõnn: Täna võivad vallalised silmitsi seista isikliku dilemmaga, mis takistavad nende romantilisi huve. Tähtede seis võib tekitada takistusi, sundides vaatama minevikumustreid. Sellegipoolest ärge laske pettumustel endas võimust võtta, kasutage seda, kui võimalust kasvada. Lõpetage kahtlused ja küsige inimestelt abi ja nõu. Taastates sidemeid oma lähimate sõpradega, saate end paremini tundma õppida ja võib-olla isegi uue armastuse leida.

Kaksikud: Täna on romantika leegi algus, kuid olge ettevaatlik. Teile võib keegi uus meeldida, kuid temaga rääkimine võib olla keeruline. Tuleb olla kannatlik ja tolerantne, lastes sidemel areneda. Ärge kiirustage intiimsusega, las kõik liigub omas tempos. Keskenduge suhetes usalduse loomisele, isegi kui see hõlmab teie mugavustsoonist lahkumist. Olge avatud ja usaldage ühenduse ajastust.

Vähk: Täna saate oma partneriga korraldada nädalavahetuse puhkuse mõnda kultuuriliselt tähtsasse kohta. See protsess võib olla teie suhte noorendamise allikas ja see loob teile ühenduse uue eluga. Saate proovida intiimsuse ja ühenduse uusi mõõtmeid, kui tunnete nendes ainulaadsetes kohtades koosolemise rõõmu. See on aeg oma emotsionaalse sideme taaselustamiseks.

Lõvi: Olge täna valmis oma partneri püsivate probleemidega tegelema, koos kannatlikkuse ja kaastundega. Oma ideede ja emotsioonide jagamine võib tugevdada teie suhet ja süvendada teie lähedust. Kulutage aega, et kuulda, mida teie partner ütleb ja seejärel tehke koostööd, et leida mõlema jaoks vastuvõetavad lahendused. Uskuge oma suhte jõusse, et ületada kõik ettetulevad väljakutsed.

Neitsi: Täna võite tegeleda ärevuse ja hirmuga. Kuigi soovite armastust leida, võite arvata, et te pole piisavalt väärt või kardate tagasilükkamist. Tuletage meelde, et enesearmastus on kõigi suhete alus. Olge uhke selle üle, kes te olete ja näidake enesekindlalt oma ainulaadsust. Osalege tegevustes, mis aitavad teil kasvada ja end hästi tunda.Te võite kohata kedagi, kellele te meeldite sellisena nagu olete.

 

Kaalud: Täna võivad partneritevaheliste pingete põhjuseks olla rahamured. Hoiduge kiusatusest naasta mineviku konfliktide juurde ja keskenduge suhetes õnneliku õhkkonna loomisele. Otsige uusi viise kire taaselustamiseks ja suhte taastamiseks, näiteks sügavate vestluste pidamiseks, kogemuste läbielamiseks või armastuse näitamiseks. Keskenduge üksteise emotsionaalsele heaolule.

 

Skorpion: Täna ootab teid romantilises elus meeldiv üllatus. Kui tähed joonduvad, tekib õitsev romantiline suhe. Hoidke oma süda avatud, sest teie ellu võib tulla huvitav inimene, kes kutsub esile mõtlemapanevaid dialooge, mis uurivad teie eesmärke ja unistusi. Kasutage võimalust üksteist sügavalt tundma õppida, sest sellest kohtumisest võib alguse saada püsiv suhe.

 

Ambur: Olge sõbralik, sest võite kohata kedagi, kes paneb teid armuma. See võib olla võimalus isiklikuks suhteks, nii et ärge hoiduge selle võimaluse omaksvõtmisest. Teil on magnetväli, mis tõmbab ligi romantilisi võimalusi, mis on seotud sensuaalsete tegudega. Lihtsalt järgige oma instinkte ja ärge vältige neid seoseid. See on üks parimaid aegu uute ühenduste uurimiseks.

 

Kaljukits: Lähenege probleemidele rahulikult ning vältige vaidlemist ja üksteise süüdistamist. Ärge laske neil väljakutsetel oma vaimu nõrgendada, teie suhe on piisavalt tugev, et sellest kinni hoida. Leidke uusi lähenemisviise, et muuta oma side põneva maks ja olla üksteise soovide ja vajaduste suhtes tähelepanelikum. Isegi väljakutsetega silmitsi seistes pole midagi võimatut, kui töötate kõvasti ja olete sihikindel.

 

Veevalaja: Tänane päev sobib paaridele, kes plaanivad perelisa. Kui mõtlete sellele on õige aeg hakata lapsevanemaks saama. Rääkige oma tulevikueesmärkidest ja püüdlustest ning tehke koos partneriga nende saavutamiseks vajalikud ettevalmistused. Uskuge universumi ajastusse ja laske armastusel juhtida teid, selle kauni uue peatüki juurde.

 

Kalad: Täna võib teil tekkida huvi inimese vastu, kellega olete suhelnud juba pikka aega, kuid pole kordagi heitnud pilku. See sõber, kellega olete palju suhelnud ja alati oma saladusi jaganud, võib hakata tunduma inimesena, keda ihaldate. Seetõttu pöörake tähelepanu suhtlusdünaamika nihetele. Leek võib süttida ja põleda. Tehke hüpe usus, sest selles on rohkem, kui oskate loota.

 

Kui soovid, et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11

Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope