Armastuse ja suhte horoskoop 18.07.2023.


Jäär: Teid ümbritseb täna külluslik armastus ja harmoonia, mis ilmneb igas hetkes, mille veedate oma kallimaga. Kasutage võimalust luua oma partneriga kauneid mälestusi. Teie armastus ja tähelepanu saavad vastutasu ning teie energia on elektriline. Päeva arenedes lubage endale igas hetkes täielikult kohal olla. Nautige rõõmu, mis teid ümbritseb.

Sõnn: Planeetide energia julgustab teid süvenema sügavale endasse ja välja kaevama oma tõelisi tundeid. On loomulik, et tunnete end mõnikord oma emotsioonide tulvast koormatuna, kuid pidage meeles, et kui leiate julguse ausalt suhelda, saate oma südamel lasuvat pinget kergendada. Pühendunud suhetes olevate inimeste jaoks võivad olla väljaütlemata mured. Täna on sobiv hetk end oma partnerile avada.

Kaksikud: Täna julgustavad tähed teid vabastama endas, kõik ebarealistlikud ootused, mis teil oma suhte suhtes on olnud. Võtke omaks oma partneri individuaalsus ja austage tema piire. Laske oma armastatul olla autentne mina ja tähistage tema ainulaadsust. Armastus õitseb, kui seda kasvatatakse aktsepteerimise ja vabaduse keskkonnas. Kui tekivad konfliktid, otsige lahendusi kompromisside kaudu. Vältige kiusatust olukorda domineerida.

Vähk: Täna julgustavad tähed teid oma suhetes esikohale seadma sideme. Partneriga sagedane suhtlemine aitab hoida armastuse leeki eredalt põlemas. Teil on loomulik tundlikkus ja emotsionaalne sügavus, mis võimaldab oma armastatud inimese vajadusi intuitiivselt mõista. Usaldage oma instinkte ja kasutage mugava õhkkonna loomiseks oma toitvat olemust. Kasutage oma sõnu, et maalida oma emotsioonidest ja soovidest elav pilt.

Lõvi: Võite täna kogeda erinevaid emotsioone. Tunda rõõmu ja kirge, mis tõmbab teid põnevate romantiliste väljavaadete poole. Samal ajal võite kohata ka emotsionaalse haavatavuse hetki. See võib jätta teid ebakindlaks. Pidage meeles, et seda kogeda on täiesti normaalne ja oluline on kõike respekteerida. Laske endal sügavalt tunda, sest emotsioonide omaksvõtmise kaudu saate õppida ja areneda

Neitsi: Kui olete vallaline, on armastuse ligitõmbamise võti vastuvõtlik, erinevatele kogemustele ja isiksustele. Laske endal uurida kõiki võimalusi ja kohtuda uute inimestega. Jäädes avatud meelega, võite kohata kedagi, kes seab kahtluse alla teie eelarvamused ja loob sügava sideme. Kui olete pühendunud suhtes, avage oma süda ja meel oma partneri vaatenurgale. Võtke omaks tema ainulaadsus, isegi kui see erineb teie omast.

Kaalud: On loomulik, et kogete aeg-ajalt meeleolukõikumisi, kuid need võivad teie sidet kahjustada, kui neid ei käsitleta. Võtke hetk, et mõtiskleda mustrite üle, mida olete viimasel ajal oma emotsionaalsel maastikul märganud. Kas neid kõikumisi soodustavad käivitajad või põhjused? Eneseteadvus on esimene samm tervenemise suunas. Pidage meeles, et teie partner toetab teid ja tema mõistmine võib aidata luua usalduslikku keskkonda.

Skorpion: Leidke hetk, et mõtiskleda oma praeguse lähenemise üle armastusele ja suhetele. Kas olete oma südame ümber ehitanud seinu, mis takistavad teil armastust täielikult omaks võtmast? Täna kutsub universum teid üles vanadest harjumustest lahti laskma ja omaks võtma uue vaatenurga. Avage end võimalusele kogeda armastust sügavamal tasandil. Alguses võib see tunduda ebamugav, kuid pidage meeles, et kasv toimub sageli väljaspool meie mugavustsooni.

Ambur: Teie armuelu ümbritsevad energiad võivad täna tunduda mõnevõrra seisma jäänud. Kunagi elevust ja rõõmu toonud harjumused võivad tunduda monotoonsed ja korduvad. Universum tunnistab teie soovi uudsuse ja seikluste järele, õhutades teid otsima uusi teid ja hingama oma suhtesse värsket õhku. Lisage neisse spontaansust ja entusiasmi, et hoida kiretuli eredalt lõõmamas.

 

Kaljukits: Kui teie partner ihkab koos kvaliteetaega, pühendage katkematuid hetki ainult temale. Tegelege tegevustega, mis talle meeldivad, või istuge lihtsalt teineteise seltskonnas. Kui ta otsib füüsilist puudutust, laske oma hellal poolel särada, pakkudes sooje kallistusi, õrnu paitusi või armastavat puudutust. Teenindustoimingud, nagu abistamine majapidamistöödes või erilise eine valmistamine, võivad kõnetada neid, kes hindavad praktilisi armastusžeste.

 

Veevalaja: Kosmos kutsub teid üles, pöörama tähelepanu emotsionaalsetele hoovustele teie suhetes. Kui olete vallaline, uurige oma emotsionaalsete barjääride tagamaid. Olge valmis astuma väikseid samme haavatavuse poole ja laskma lahti minevikuhaavadest. Kui olete pühendunud suhtes, on täna suurepärane aeg arutada oma eesmärke ja püüdlusi ning leida viise, kuidas need oma ühise visiooniga kooskõlla viia.

 

Kalad: Täna võib ette tulla hetki, mil tunnete oma suhtes kerget seisakut. Oluline on mõista, et sellised hetked on loomulikud ega näita armastuse lõppu. Võtke väljakutsed vastu, kui võimalust vastupidavuse suurendamiseks ja katkematu sideme loomiseks oma partneriga. Kui olete vallaline, võib värske vaatenurk või nõuanne kelleltki, kes teie heaolust tõeliselt hoolib, aidata heita valgust kõikidele probleemidele, millega võite kokku puutuda.

 

Kui soovid,et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11

Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope