Armastuse ja suhte horoskoop 18.08.2023.


Jäär: Võtke täna armuasjades julge suhtumine. Võite avastada, et mugavustsoonist välja astumine võib kaasa tuua imelisi üllatusi ja sügavama sideme oma partneriga või potentsiaalse armuhuviga. Loobuge kõhklustest ja laske endal särada. Teie partner hindab teie ausust, võimaldades teil mõlemal teineteise vajadusi paremini mõista. Kui oled vallaline, võib armastus täna ootamatult õitsele puhkeda.

Sõnn: Täna võite kogeda emotsionaalse intensiivsuse hetki, mis loovad sügavama sideme oma partneriga. Võti peitub selles, kuidas te seda energiat suunate. Selle asemel, et lasta ärrituvusel oma suhtluses domineerida, kasutage seda võimalusena mõtestatult suhelda. Pidage meeles, et kõik kogevad rahutushetki ja teie partner mõistab teie meeleseisundit.

Kaksikud: Tänane päev tõotab teie romantilises elus värskendavat vaheldust. Kui teil on viimasel ajal raskusi oma ajakavade sobitamisel partneri omadega või igatsete hetkeks häirimatut koosolemist, kogete täna õnnelikumaid aegu. Tähed toetavad produktiivseid arutelusid, mis võivad viia lahenduseni ja sügavama ühenduseni. Kuulake aktiivselt ja arvestage ka oma partneri vaatenurgaga.

Vähk: See on päev, mil tuleb anda endale ruumi oma emotsioonide hindamiseks. Vallaliste jaoks on see aeg oma ootused ja soovid armastuses ümber hinnata. Hiljutised sündmused võisid teile näidata, kui oluline on tähendusliku ühenduse otsimisel olla truu iseendale ja oma väärtustele. Võtke aega oma sisemise minaga ühenduse loomiseks ja mõistke, mida te partnerilt tõeliselt soovite.

Lõvi: Südameasjades emotsionaalselt eraldatuks jäämine võib osutuda keeruliseks saavutuseks. Teie kirg hakkab tõusma, mistõttu on raske kõrvale jääda. Teie jaoks pole poolikuid meetmeid. Teie osalus on sügav, teie emotsioonid on ehtsad ja teie pühendumus on tõeline. See on aeg nautida virgutavaid kõrghetki ja navigeerida julgelt potentsiaalsetel madalseisudel.

Neitsi: On aeg avaldada muljet sellele erilisele inimesele, kellel on teie südames oluline koht. Olenemata sellest, kas olete pühendunud suhtes või toidate tärkavat romantikat, nüüd on õige hetk kutsuda ta oma maailma. Teie tähelepanu detailidele ja oskus luua meeldiv keskkond loob aluse põnevaks kohtumiseks. Avaldage partnerile muljet lihtsalt loodud õhkkonnaga.

 

Kaalud: Ärge üllatuge, kui tunnete täna pisut segadust. Teid julgustatakse end avama ja sügavamalt väljendama. Sõnastage oma mõtteid, emotsioone ja soove südamlike väljendustega. See äsja leitud verbaalne selgus võib anda põhjaliku ülevaate iseendast ja oma partnerist. Mõistmine, mille praegu saavutate, võib soodustada sügavamat sidet partneriga.Jagage tõelisi tundeid, mis muudavad suhte vundamendi tugevaks.

 

Skorpion: Vabastage kõik tühised mured, mis võivad takistada teid oma partneriga tõeliselt suhtlemast. See on hetk, et lasta lahti nendest väikestest arusaamatustest ja süveneda oma armusideme sügavamatesse ja tähendusrikkamatesse aspektidesse. Suunake oma tähelepanu suuremale pildile – teie jagatud emotsionaalsele sidemele, koos kogetud kasvule ja veelgi tugevama suhte potentsiaalile.

 

Ambur: Leiate end täis entusiasmi ja nälga südameasjade avastamiseks. Teie loomulik uudishimu suunab teid osalema aruteludes, mis ulatuvad pinnapealsusest kaugemale. Oma püüdluste arutamine mitte ainult suhetest, vaid kogu elust võib olla nii teile kui ka teie partnerile uskumatult inspireeriv. Teil on võimalus paljastada ühised eesmärgid ja visioonid, edendades ühtsustunnet.

 

Kaljukits: Teie loomus sunnib sageli suhtuma suhetesse vastutustunde ja pühendumusega. Täna säravad need omadused veelgi eredamalt, kui avastate oma partneri isiksuse varjatud kihid, mis on oodanud avastamist. Teie tõeline huvi nende mõtete ja emotsioonide vastu mitte ainult ei tugevda teie jagatud sidet, vaid võimaldab partneril tunda end tõeliselt väärtustatuna.

 

Veevalaja: Investeerige lisaenergiat oma praeguse romantilise suhte tugevdamisse. Kui olete otsinud võimalust näidata oma partnerile, kui sügavalt te hoolite, on täna suurepärane hetk. Teod räägivad sageli valjemini kui sõnad ja teie pingutused teenivad eesmärki. Kaaluge üllatuse planeerimist. See võib olla kõik, alates südamlikust käsitsi kirjutatud kirjast kuni spontaanse nädalavahetuse väljasõiduni.

 

Kalad: Võite kohata kergeid takistusi, püüdlustes ületada lõhe erilise inimesega. Kuigi see võib olla masendav, on see ka kasvuvõimalus. Teie kaastunne on täna teie juhtvalguseks. Selle asemel, et agressiivselt edasi rühkida, astu samm tagasi ja lase energial orgaaniliselt voolata. Teie partneril võivad teatud distantsi hoidmiseks olla oma põhjused.

 

Kui soovid,et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11

Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope