Armastuse ja suhte horoskoop 18.09.2023.


Jäär: Tunnete end täna eriti jutuka ja intellektuaalselt stimuleerituna. See on suurepärane aeg oma mõtteid arutades partneriga sügavamal tasandil ühendust võtta. Kui olete vallaline, ärge imestage, kui leiate, et teid tõmbab keegi, kes teie meeli haarab. Kaasake ta vestlustesse ja laske oma loomulikul atraktiivsusel läbi paista. Teie võime teha teravmeelseid ja intelligentseid märkusi võib olla teise inimese jaoks üsna atraktiivne.

 

Sõnn: Võite tunda end oma armuelus pisut rahutuna. Teil võib tekkida kiusatus avastada uusi kogemusi ja kohtuda uute inimestega.Täna on suurepärane aeg kergemeelsetek s vestlusteks ja flirtimiseks. Kasutage seda selleks, et lasta oma tõelisel isikul särada ja ärge üllatuge, kui saate ootamatult tähelepanu kelleltki, kellele olete silma jäänud. Lihtsalt olge ettevaatlik, et mitte teha armastuses impulsiivseid otsuseid.

 

Kaksikud: Täna tunnete end hästi, kuna kiirgate atraktiivset energiat, mis tõmbab potentsiaalseid partnereid teie poole. Võtke aega, et ennast hellitada, olgu selleks siis enesehooldusrutiinid, uus riietus või lihtsalt endasse süüvimine. Teie enesekindlus paistab läbi ja muudab teid teistele veelgi atraktiivsemaks. Kui olete hiljuti kokku puutunud suhteprobleemidega, hinnake oma tundeid ja leidke sisemine rahu.

 

Vähk: Uurige oma sügavaimaid emotsioone ja soove. See on suurepärane aeg, et mõista oma suhtemustreid ja seda, mis on teie jaoks tõeliselt oluline südameasjades. Teil võivad olla eredad unenäod või intuitiivsed arusaamad, mis kergendavad teie romantilist elu. Kasutage seda aega oma sisemise minaga ühenduse loomiseks ja soovitud kavatsuste seadmiseks armastuses. Vestlused võivad olla intiimsemad, kui jagate oma sügavaimaid soove ja hirme.

 

Lõvi: Tõenäoliselt soovite olla oma lähimate sõprade ja võib-olla isegi oma laiema suhtlusringkonna seltskonnas. Tänane päev sobib suurepäraselt olemasolevate sõprussuhete turgutamiseks ja platoonilisest sidemest võib õide puhkeda armastus. Hoidke oma süda avatud ja olge valmis ootamatuteks kohtumisteks, mis viivad romantikani. Tasakaalustage oma aega sõprussuhete edendamise ja romantilise elu emotsionaalsete aspektide poole püüdlemise vahel.

 

Neitsi: Kuigi pühendumine tööelule on kiiduväärt, ärge unustage leida tasakaalu. Teie armuelu võib jääda ajutiselt tahaplaanile, kuid teie otsusekindlus võib teie partnerile või potentsiaalsele armuhuvile olla uskumatult atraktiivne. Nad imetlevad teie tööeetikat ja toetavad teie pingutusi. Kui olete vallaline, hoia silmad lahti, võite kohtuda potensiaalse partneriga oma töösuhete kaudu või mõnel erialasel üritusel.

 

Kaalud: Teie armuelu võib täna võtta tõsisema pöörde. Võite leida end mõtisklemas oma praeguse suhte pikaajalise potentsiaali üle. Kui olete vallaline, võib juhuslik kohtumine teise kultuuri või taustaga inimesega tekitada sügava sideme. Paarid peaksid oma suhte tugevdamiseks kaaluma romantilise puhkuse planeerimist. Jagage oma tundeid ja tulevikueesmärke paarina.

 

Skorpion: Käes on aeg tegeleda usalduse ja haavatavusega seotud probleemidega. Oluline on lahti lasta kõigist minevikuhaavadest, mis takistavad teie võimet oma partnerile või potentsiaalsele väljavalitule end avada. Vanade probleemide paranemine võib viia sügavama ühenduseni. Kui teil on raskusi emotsionaalse pagasi vabastamisega, kaaluge terapeudi või nõustaja abi otsimist. Leiad, et hingeline lähedus võib suurendada kirge ja usaldust.

 

Ambur: Tänane päev toob teie armuellu veidi sisekaemuslikku energiat. Võib juhtuda, et mõtlete tasakaalule, oma soovide ja suhte vajaduste vahel. See eneseteadlikkus võib olla kasulik, kuna see aitab teil paremini mõista enda ja oma partneri emotsioone. Pidage meeles, et terved suhted nõuavad kompromisse, seega kasutage seda aega, et hinnata oma panust armuellu.

 

Kaljukits: Hinnake oma suhte tervist ja lahendage kõik probleemid, mis võivad püsida. Kaaluge oma partneri heaks midagi läbimõeldut, näiteks abistamist kodutöödes või ühise lõõgastava õhtu planeerimist. Need toimingud võivad teie sidet süvendada. Kui olete vallaline, kasutage seda aega oma varasemate suhete analüüsimiseks ja mustrite leidmiseks, mis võivad vajada kohandamist. Pidage meeles, et tugevad alused on püsiva armastuse jaoks hädavajalikud.

 

Veevalaja: Tänane päev toob teie armuellu veetleva segu romantikast ja mängulisusest.Teil on tuju lõbustusteks ja seiklusteks. Planeerige spontaanne puhkus või romantiline aeg oma partneriga, täis naeru ja jagatud kogemusi. Kui olete vallaline, ärge üllatuge, kui kohtate kedagi, kes vallutab teie südame oma huumorimeele ja kergemeelsuse kaudu. Võtke omaks enda sees olev lapsemeelsus ja laske armastusel õitseda ettenägematutel viisidel.

 

Kalad: Tänane päev tekitab teie armuelus soovi emotsionaalse turvalisuse ja stabiilsuse järele. Leiad lohutust oma lähedastega suhtlusest. Võite tunda end eriti tundlikuna ja oma emotsioonidega kooskõlas. Kui olete pühendunud partnerluses, veetke kodus kvaliteetaega või planeerige isegi hubane nädalalõpp. Kui olete vallaline, kaaluge kellegi erilise kutsumist oma isiklikku ruumi, võimaldades tal näha teie tõelist olemust.

 

Kui soovid,et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11

Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope