Armastuse ja suhte horoskoop 18.10.2023.


Jäär: Täna võiksite oma partnerit kuulata, et asjad teie suhtes toimima hakkaksid. Looge oma piirid ja ärge kahetsege midagi. On okei olla haavatav, kui teie kõrval on õige inimene, seega veenduge, et väljendaksite oma emotsioone nii palju kui võimalik. Kui olete endiselt vallaline, peate sagedamini suhtlema, et kohtuda oma võluva teise poolega.

Sõnn: Suhtes tuleb olla paindlik ja partnerile ruumi anda. See on ideaalne viis veenduda õiges intiimsuses. Planeerige kohtingõhtu, põneva üllatusega oma erilisele inimesele. Need, kes on äsja mürgisest suhtest välja tulnud, võiksid pärast järjekindlaid võitlusi rahu nautida.

Kaksikud: Tervisliku suhte loomiseks võiksite teatud alustel teha kompromisse. Mõistke seda juba täna ja proovige minevikust lahti lasta, et luua oma partneriga parem side. Veetke õhtuti koos aega, tegelege oma lemmikhobiga ja suhelge, et lähedasemaks saada. Kerged konfliktid on okei ainult siis, kui need on teie suhte praeguse olukorra jaoks kasulikud.

Vähk: Te peaksite jääma rahulikuks, kui seisate silmitsi lahkarvamustega oma partneriga. Olge küps inimene, kellel on kannatlikkust õppida tundma konfliktide põhjuseid ja kes suudab siiski olukorra rahustada. Paarid peavad pöörama tähelepanu intiimsuse probleemidele, eriti kui nad plaanivad oma perekonda laiendada. Üllatage oma partnerit pisiasjadega, näiteks omatehtud eine valmistamine ja hoidke üksteist õnnelikuna.

Lõvi: Teie suhte elushoidmiseks, peate olema see paar, kes osaleb koos lõbusates tegevustes. Töötage selle nimel, et luua üksteisele sisukat ruumi. Jälgige pidevalt oma partneri tervist, kuna see jääb tõenäoliselt päeva jooksul ebastabiilseks. Kui kolmas isik üritab tahtlikult teie suhtesse sekkuda, peate võtma seisukoha ja sellele vastu astuma.

 

Neitsi: Harjutage tänulikkust ja öelge oma partnerile aitäh, ilma igasuguse häbita. Täna on suurepärane päev otsast alustamiseks, kui olete mõlemad minevikus vigu teinud. Looge paarirituaale, näiteks veetke õhtu koos ja tehke midagi põnevat. See võib olla pikk sõit või filmiõhtu. Andke üksteisele aega ja ruumi individuaalseks kasvamiseks ja oma tööga küpseks toimetulekuks.

 

Kaalud: Peate õppima oma partneri armastuskeelt, et saaksite sellele kogu päeva jooksul vastata. See võib olla veetlev naeratus, käest kinni hoidmine või üksteise lähedal viibimine. Väljendage end parimal viisil, kui teie partner teid kannatlikult kuulab. Looge õige õhkkond, et lõõgastuda ja intiimseks muutuda. Kallista ja suhtle, kui su partner tunneb end pideva stressi tõttu haavatavana.

 

Skorpion: Peate looma täiusliku koosluse oma erilise inimesega, et saaksite teineteise parimaks sõbraks. Lihtne naeratus koos vestlusega võivad teie suhtele kosutavalt mõjuda. Teie lähedased võivad üritada tahtlikult teie suhetesse sekkuda, vastakate kommentaaridega, teie varasemate emotsioonide ja südamevalu kohta. Õnneks on teil partner olemas, et olukorda lahendada, seega jääge rahulikuks.

 

Ambur: On aeg kaaluda oma partneri positiivseid külgi, mis aitavad teil suhtes pettumust vältida.Täna võib ette tulla väikeseid konflikte, millest tuleks kiiresti üle saada ja õhtu koos veeta. Rääkige oma partneriga finantsprobleemidest, et leida lihtsaid ja tõhusaid lahendusi. Olge oma töögraafiku osas paindlik, et saaksite säilitada üksteisega ühenduse, olenemata sellest, kui hõivatud te olete.

 

Kaljukits: Näidake oma kiindumust partneri vastu ainulaadsetel viisidel, näiteks looge täna sageli silmsidet või tehke tervislikku ja kerget nalja. Kui olete vallaline, peate oma tööelust välja tulema ja uute inimestega kohtuma. See on ainus viis, kuidas kohtuda erilise inimesega. Osalege oma armsamaga viljakates vestlustes abielu ja intiimsuse teemadel.

 

Veevalaja: Täna leppige oma partneriga kokku kohting, et lähedust nautida ja kvaliteetaega veeta. See võib olla näiteks mõnus lõunasöök või õhtune, romantiline kokkusaamine. Kui olete äsja suhtesse asunud, peaksite mõlemad rohkem rääkima, lemmikhobide ja varasemate kogemuste üle. Kui olete kaugsuhtes, võib lahus veedetud aeg teid täna veelgi lähedasemaks muuta.

 

Kalad: Olge oma partneriga ennekõike sõbrad, et koos õnne nautida. Säilitage oma positiivne enesetunne ja püsige maandatud. On õige aeg tutvustada oma armsamat pereliikmetele ja viia suhe järgmisele tasemele. Keskenduge ühiselt oma isiklikele probleemidele, see parandaks teie sidet ja te teeksite koos paarina tõhusamaid otsuseid.

 

Kui soovid, et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11

Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope