Armastuse ja suhte horoskoop 18.11.2022.


Jäär: Nüüd on aeg oma sõnad tegudeks teha. Võimalik, et sa ilustad veidi oma kavatsusi, kuna oled armunud. Hoolimata asjaolust, et teie suhte tulevik võib olla ebakindel, võib teie kallim nõuda teilt enamat kui lihtsalt optimismi. Oma partneriga sideme täiendavaks parandamiseks uurige, mida saate konkreetselt teha. Pea oma sõna.

Sõnn: Meeleolukas õhkkond võib inspireerida teid ja teie partnerit alustama sõbralikku rivaalitsemist selle üle, mida soovite. Tehke mõned optimistlikud tulevikuprognoosid ja vaadake, kas suudate pakkuda teineteisele ühise nägemuse, millest vaimustuda. Eesmärk on alustada soovitud elu ülesehitamist, võttes selle eest vastutuse ja töötades selle nimel.

 

Kaksikud: Peate oma suhte parandamiseks midagi ette võtma. Tavaliselt on teil kombeks asju rahulikult võtta ja jääda oma tunnete jagamisel pisut konservatiivseks. Kuid nüüd on aeg oma isiksuse varjundist lahti lasta ja anda oma partnerile lisaaega. Ta ootab sinult palju enamat kui lihtsalt laisklemist. Pane oma oskused kohe proovile!

 

Vähk: Mis puutub romantilistesse suhetesse, siis on sul enda kohta veel palju avastada. Võib tunduda, et teie kaaslane sunnib teid tegema või ütlema midagi, mis tekitab teile ebamugavust. Kuigi probleem võib eksisteerida, võib selle tuvastamine olla keeruline. Sulle ei pruugi muutused olla nii okei, kui arvad. Täna on hea päev olla vastuvõtlik kriitikale.

 

Lõvi: Võimalik, et teie armuelu võib igal ajal dramaatilise pöörde võtta. Kuna planeedid on praegu joondatud, võib halb suhe järsult katkeda, samas kui uinunud romantika võib ootamatult õitsele puhkeda. Võite soovida veelgi rohkem kihluda või kõik sidemed katkestada. Peaaegu kõike võib juhtuda, seega olge vaimselt valmis muutusega leppima.

 

Neitsi: Tulevikus muutuvad ebatasased teed vähem ebaühtlaseks. Nüüd on hea hetk armukesega piirid kehtestada. Tõenäoliselt hoolite rohkem sellest, et teete seda, mis teile kahele on parim, mitte õige Kui olete praegu vallaline võib härra või proua õige otsimine võtta suure osa teie ajast ja energiast. Ära kiirusta millegagi; selle asemel võta asju aeglaselt.

 

Kaalud: Teie tundeelus võivad pinged tekkida teie partneri kalgi suhtunise tõttu selles, mida te tegelikult tunnete. Teile jääb mulje, et inimene, keda sa armastad, pöörab sulle vähe tähelepanu. Vahepeal on teil tungiv soov teistele abi anda ja nende heaolu pärast muretseda. Prioriteedid tuleb ümber hinnata. Hoolitse enda eest, selle asemel, et muretseda kellegi teise pärast.

 

Skorpion: Teie omavaheline side on täna tõenäoliselt veidi segane. Võimalike tulemuste hulka kuulub see, et peate end kaitsma selle eest, mis tundub isikliku rünnakuna. Kui teie partner on liiga agressiivne, võite reageerida viisil, mida kumbki teist ei osanud oodata. Te ei ole kohustatud ennast selgitama; seadke piirangud, mis teie arvates on õiglased.

 

Ambur: Võimalik, et olete armastuse osas pisut eksinud. Võib-olla on teie olemasolevas suhtes olnud viimasel ajal tõuse ja mõõnasid. Igas suhtes on alati raskeid kohti. Kui teie romantiline elu on praegu keeruline, proovige mitte tunda end halvasti. Arukas on vaadata üle, mida saab hetkel täiustada. Sellest saate üle vastastikuse lugupidamise ja avatud dialoogiga.

 

Kaljukits: Praegu kallimaga vestlemine võib olla keeruline. Sõltuvalt plaanidest võidakse teie mugavuse tase proovile panna. Te võite väljendada julgeid uusi plaane, kuid te peate arvestama sellega, kuidas teie tegevus teie suhet mõjutab. Laske oma mõtted ja tunded teatavaks teha. Mõelge, kuidas üksteise püüdlusi julgustada.

 

Veevalaja: Hoolitsege kõigi oma suhte pisiprobleemide eest, mis teid viimasel ajal vaevava. Kui te seda teete, siis mõelge sellele, kas keskendute rohkem oma lähedastele ja vähem oma tööle. Ärge kunagi laske ühel oma eluvaldkonnal teise arvelt kannatada; see võib kõik muu käest lasta.

 

Kalad: Täna võid sina ja su partner tunda kiusatust teha oma suhte osas kiire otsus. On normaalne ärrituda, kui teie romantilised pingutused ei kanna kohe vilja. Kui suudate koguda kannatlikkust, et oodata, kuni teine ​​​​inimene mõistab, saate tasu. See on imetlusväärne, et suudate vajaduse korral vastutust võtta; te ei saa loota, et kõik kohe muutub.

Kui soovid,et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11

Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope