Armastuse ja suhte horoskoop 18.11.2023.


Jäär: Täna on õige aeg mõelda oma suhtele ja sellele, keda te partneriks vajate. Seda tehes võite avastada, et armastusele ja lahkusele on veel midagi lisada. Võib-olla peaksite hakkama keskenduma sellele, kuidas teisi abistada ja suhteid luua nendega, kellega olete juba ühenduses. Saladus on see, et annate endast rohkem, nii leiate armastuse, mida olete alati otsinud.

 

Sõnn: Kui teie armuelu on viimastel aegadel seganud vaidlused ja arusaamatused, võite end täna tunda veidi rõhutuna. See on aeg, mida tuleb kasutada enda armastamiseks ja kasvamiseks. Avastage uusi või sütitage vanad kired uuesti üles. Teie särav karisma tõmbab kaaslasi ligi. Ärge laske vanadel erinevustel end heidutada, pigem võtke neid kui kasulikke nõuandeid järgmiseks kohtumiseks.

 

Kaksikud: Täna avage oma süda ja kaaluge uute sidemete loomist. See võib tähistada magusa armumise sündi. Olge enesekindel ning maagia juhtub. See on päev, mil pühendunud hinged saavad veeta aega oma partneritega, külvades üksteisele armastust. Leppige kokku kohting, kui teil on see eriline keegi, või lihtsalt veetke aega. Selleks pole paremat viisi kui oma tunnete kinnitamine.

 

Vähk: Teie emotsioonid ei pruugi olla piisavalt stabiilsed. Kui teil on praeguse romantilise olukorra suhtes kahtlusi, ei tohiks need teie praegust arvamust varjutada. Usaldage oma sisetunnet, sest selgus ilmneb mõnikord õigel ajal. Kui olete pühendunud suhtes, ei pruugi teie suhte autentsust olla lihtne hinnata. Kiirete järelduste tegemise asemel, proovige üksteise vaatenurki mõista.

 

Lõvi: Võtke omaks partneri ebatavalised omadused ja leppige tema ebatäiuslikkusega. Vältige kellegi valimist mõne kriteeriumi tõttu, mis ei vasta teie vaimsele kontrollnimekirjale. Armastus tabab meid mõnikord ootamatult, kui oleme tema teelt kaugel. Selgus ja ausus on aga pühendunud suhetes kriitilise tähtsusega. Lõpetage üleanalüüsimine ja ärge tundke tarbetut ebakindlust. Veenduge, et säilitate tugeva ja armastava sideme.

 

Neitsi: Vallalised, võtke vastu uued võimalused. Laske lahti eilsest haardest. Oluline on märkida, et see, et teie endine partner juba liigub edasi, ei muuda mineviku armastust vähem kehtivaks. Heitke kõrvale kõik kahtlused ja tehke ruumi uutele suhetele. Universum soodustab paranemist ja kasvu, andes täna ruumi paremale armastusloole. Proovige leida uusi sõpru või taasavastada vanu sidemeid.

 

Kaalud: Olge positiivne ja minge välja naeratades, sest armastus võib olla nurga taga. Proovige suhet luua ebatavalisel kohtumisel sest see võib olla meeldiv. Täna on hea päev kõigile neile, kes pühendunud suhetes, lootes taas äratada elevust, mis sütitab kirge ja naudingu. Viige oma partner spetsiaalsele kohtingule või planeerige läbimõeldud žest, et värskendada tema mälu teie sügava suhte ja tunnete kohta.

 

Skorpion: Vallalised, te ei vaja armsamat, kes teile täna kingitusi saadaks. Tehke seda endale ise ja valige need, mida teie süda soovib. Kui loote selle endale, käivitab tõeline enesearmastus teie sees romantilised vaimud. Kui olete pühendunud suhtes on teie armastus selline nagu ei kunagi varem. Kohelge partnerit austusega, sest tema teeb sama, tugevdades teie armastust.

 

Ambur: Teie süda on viimasel ajal murtud, kuid täna olete taastanud lootuse. Õppige vastu võtma üllatuskohtumisi uute sõpradega. Hoidke oma süda armastusele avatud ja olge õnnelik, sest universumil on teie jaoks midagi varuks. Tänane energia taaselustab pühendunud suhetes olevate inimeste sidet. Korraldage romantiline kohtinguõhtu või kallake oma partnerit armastuse ja kiindumusega üle.

 

Kaljukits: Tähed tuletavad teile täna meelde, et armastus ei seisne ainult suurejoonelistes žestides. Siin loevad vaid väikesed ausad teod. Kaevake välisilme all ja otsige siiraid ja tähendusrikkaid suhteid. Kallite kingituste ostmise asemel, veetke aega kallimaga. Kogemuste jagamine või isegi südamest südamesse rääkimine võib aidata luua usaldust ja ühendada südameid. Ärge sulgege end üllatavate kohtumiste eest.

 

Veevalaja: Teatud inimene, kes saab sujuvalt osaks teie mõtetest, usus ja veendumuses on teile taeva kingituseks. Avage oma süda ja valmistuge selle sideme jaoks. Täna on suurepärane võimalus näidata oma tänulikkust pühendunud partneri ees. Võite olla üllatunud oma lõputu armastuse ja ühilduvuse üle, kuid peaksite suhet edasi hoidma ja kasvatama.

 

Kalad: Täna murdke välja rutiinist ja proovige uusi asju. Teil on aeg katsetada midagi normist või mugavustsoonist väljapoole jäävat. Ärge olge sealjuures arg, ega sulgege end uutele kogemustele ja sidemetele. Kui olete pühendunud suhtes, kasutage pigem võimalusi kokku tulla, mitte lasta distantsil kasvada. Teie pühendumus töötada ühtsena läbi eluraskuste tugevdab alust, millel teie side seisab.

 

Kui soovid, et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11

Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope