Armastuse ja suhte horoskoop 18.12.2022.


Jäär: Teie partnerlus nõuab täna ausat hinnangut selle kohta, kuhu see suundub. Oma suhteväljavaadete parandamiseks proovige olla oma tunnete suhtes ausam. Tänasel päeval on oma kallima kostitamine rikkaliku koduse lõunasöögiga fantastiline idee. Kaaluge asju veidi ja süüdake uuesti leek, mis võis hiljuti kustuda. Püüdke mitte karta asju romantiliselt alustada.

Sõnn: See on hea päev, et rääkida oma kallimale, mida sa tegelikult tunned. Eelistatav on väljendada oma emotsioone teksti või telefoni teel, kui teil pole närvi seda näost näkku teha. Ärge muretsege selle pärast, kuidas see teie partneri jaoks välja näeb. Võib-olla mõistab ta teie vaatenurka ja on teie tulevaste suhtluskatsete suhtes vastuvõtlikum.

Kaksikud: Võimalik, et nostalgia varasema armastuse järele paneb sind täna igatsevalt ja sentimentaalselt mõtlema. Võib-olla tunnete, et tahaksite vanu fotoalbumeid lehitseda ja minevikusuhetele tagasi mõelda. Siiski peaksite vältima mineviku romantiseerimist. Vaatamata kõigile uskumatutele asjadele, mis teiega minevikus on juhtunud, peaksite hoidma oma sihiks tulevikku.

Vähk: Teie väljavalitu suudab teid täna hõlpsasti veenda romantilist ekskursiooni ette võtma. Kõigest argisest,kaugesse kohta eemaldumine võib olla just see, mida on praegusel hetkel vaja. Kui lähete kuhugile, kus teile kahele meeldib, on teil palju lihtsam lõõgastuda ja üksteise seltskonda nautida. See paneb rõhku teie suhte kirglikele ja sensuaalsetele osadele.

Lõvi: On tõenäoline, et mõned teie kõige olulisemad sidemed võtavad täna üllatava pöörde. Võimalik, et keegi kolib ümber, kas sinust eemale või sinu suunas. Alguses võite end selle pärast rahutult tunda, kuid mõne aja pärast hakkab see teile meeldima. Ootamatus võib teiega juhtuda ka seltskondlikel koosviibimistel ja muudel grupiüritustel. Olge valmis mõneks meeldivaks üllatuseks

 

Neitsi: Täna võib teil ja teie kaaslasel tekkida tüli või lahkarvamus, mida on raske lahendada. On suur võimalus, et probleemi ilmnemine tabas teid ootamatult. Saate probleemi lihtsalt lahendada, kui hakkate partneriga sellest rääkima. Laske oma valvsus maha ja rääkige ausalt. Mõelge lahendused vastastikku välja ja töötage nende nimel.

 

Kaalud: Kui vestlete sügava ja sisuka inimesega , võite leida uue sõbra või temasse armuda. Teie verbaalne ja mitteverbaalne vestlus selle inimesega on tavapärasest hoopis teisel tasandil. Võib-olla on teil palju vastastikuseid kirgi. Ärge kiirustage asjadega, vaid andke sellele ühendusele võimalus kasvada ja õitseda.

 

Skorpion: Võimalik, et täna toimuv muudab teie elu mõõtmatult olulisel viisil paremaks. Võib-olla olete viimasel ajal liikunud meeletu tempoga, kuid nüüd on hea aeg mõelda, mis suunas teie suhe liigub ja miks olete sellesse investeerinud. Probleemi põhjalik käsitlemine võib pikas perspektiivis tõesti kasulikuks osutuda.

 

Ambur: On võimalus, et täna tungib teie suhtesse hämmastustunne. Võite oma suhet taaselustada, värskendades oma ideid üksteise seltskonnas. Teile kahele tuleks kasuks usalduse loomine ja koos küpsemine, aga ka ainulaadsete meetodite väljamõtlemine üksteise kiindumuse näitamiseks. Nautige seda uut energiat oma elus.

 

Kaljukits: Kui teil on suhtega hiljuti probleeme olnud, võib teie olemasolev ühendus olla tavapärasest palju keerulisem. Teile võiks kasu tulla, kui võtate aega,olles üksteisest lahus. Aja jooksul avastate, et paljud raskused, mida olete kogenud, lahustuvad. Proovige leida vastus tulevikus, kui olete mõlemad valmis suhtega jätkama.

 

Veevalaja: Kui olete vallaline, võite täna saada romantilise ettepaneku kelleltki, keda te kõige vähem ootate. Sind võib hämmastada lähedase sõbra ootamatu huvi. Enne lõpliku otsuse tegemist peaksite seda plaani veidi kaaluma, nii et oodake praegu. Kahtlemata jõuate parima valikuni. Õige vastuse leidmiseks konsulteerige oma usaldusväärsete liitlastega.

 

Kalad: Olete omal nahal kogenud, kuidas armastus võib pingelises inimestevahelises dünaamikas teha imesid, et avada väljendusjooni kunagi lahus elavate inimeste vahel. Täna antakse teile võimalus muuta mõnda olulist ühendust, mis on teile probleeme valmistanud. Muutuse saavutamiseks on vaja ainult valmisolekut olla tõene, läbipaistev ja ehtne. Ärge kartke end väljendada ausalt.

 

Kui soovid,et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11

Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope