Armastuse ja suhte horoskoop 18.12.2023.


Jäär: Kuigi armuelu on produktiivne, on teie kohustus hoida probleemid eemal. Veenduge, et säilitaksite armastatuga südamlikud suhted ja ärge süvenege minevikku. Hoidke egod armusuhtest eemal ja veetke rohkem aega koos. Täna näete eredaid hetki. Vallalised võivad armuda ja mõned armusuhted muutuvad ka abielusuheteks.

Sõnn: Tähed inspireerivad teid täna olema seiklushimuline. Leidke tee uute kogemusteni hobi kaudu või spontaanse väljundi abil. See on suurepärane võimalus luua uusi tutvusi ja kohtuda tähelepanuväärsete inimestega väljaspool oma mugavustsooni. Ärge piirduge eeldatavate seostega. Kui olete pühendunud suhtes, uurige ja kogege põnevust uute kohtade külastamisest.

Kaksikud: Teil on armastuse mõttes vedanud. Enamik minevikuprobleeme lahendatakse täna. Mõned suhted, millel oli kibe minevik, loovad helge tuleviku. Neile, kes lähiminevikus lahku läksid, koidab uus armastus, et tuua ellu õnn tagasi. Vältige vaidlusi tühiste küsimuste üle ja laske partneril teha ettepanekuid erinevate asjade kohta elus. See tugevdab sidet.

Vähk: Olge tõsistel teemadel arutledes ettevaatlik, kuna see võib suhetes tekitada hõõrumisi. Päeva esimene pool ei sobi tuleviku üle arutlemiseks. Teie ja väljavalitu vahel peaks olema avatud suhtlus. See tagab selle, et lahendate kõik probleemid enne päeva lõppu. Vallalised peaksid väljavalituga aega veetes olema ettevaatlikud.

 

Lõvi: Olge oma partneriga südamlik ja veetke ka rohkem aega koos. Kui olete romantiline, jagage emotsioone ja hinnake ka partnerit, nii isiklikes, kui ka tööalastes ettevõtmistes. Vältige egosid ja jätke suhtes partnerile piisavalt ruumi. Teie kiindumus ja hoolitsus tagastatakse ning armuelus valitseb on õnn.

 

Neitsi: Olge romantilises suhtes mõistlik ja tundlik. Arukas on lõpetada kolmanda isiku sekkumine. Näidake üles kiindumust ja ärge suruge väljavalitule oma ideid peale. Väärtustage inimest ja see muudab armusuhte tugevamaks. Mõned inimesed kohtuvad endise leegiga, et vana afäär taaselustada. Abielus paarid peavad aga olema ettevaatlikud, et mitte kahjustada abielu.

 

Kaalud: Veenduge, et lahendaksite kõik väiksemad armastusega seotud mured enne päeva lõppu. Mõistlik on mitte astuda ebameeldivatesse vestlustesse. Olge mõistev isegi siis, kui teil on lahkarvamusi. Mõned võivad asuda uude suhtesse, kuid abielus inimesed peavad olema ettevaatlikud, et mitte häirida pereelu. Need, kes on vallalised, kohtavad kedagi erilist õhtusel üritusel.

 

Skorpion: Tunnetage suhetes katkematult armastust. Teie väljavalitu soovib, et oleksite hoolivam ja romantilisem. Puhkus on hea viis emotsioonide jagamiseks. Võiksite armsamat üllatada ka kingitustega. Olge suhtes kannatlik ja alati hea kuulaja. Need, kes on hiljuti lahku läinud, näevad oma ellu tulemas uut inimest.

 

Ambur: Hoidke egod armuelust eemal. Käsitsege kõiki suhetes tekkivaid probleeme küpse suhtumisega. Ülioluline on anda oma partnerile isiklikku ruumi, ärge suruge oma arvamust peale ja hinnake partneri ettepanekuid. Vallalised, päeva teisel poolel oodata ettepanekut töökaaslaselt või klassikaaslaselt.

 

Kaljukits: Armuelus võib täna päeva tekkida probleeme. Kolmanda osapoole sekkumine võib asju hullemaks muuta ja väga oluline on armsamaga avatud suhtlemine. Kaugsuhted ei pruugi õnnestuda ja mõnel õnnetul paaril on oodata ka lahkuminekut. Suhted võivad olla mürgised ja sellest on hea välja tulla. Vallalise võivad oodata armumist päeva teisel poolel.

 

Veevalaja: Neil, kes on suhtes, on täna raske aeg. Väikesed probleemid võivad muutuda tõsisteks ja selle kriisiga toimetulemiseks peate olema diplomaatiline. Armsam võib mõnest naljast või avaldusest valesti aru saada ja see võib põhjustada tõsiseid lahkhelisid. Oluline on partneriga avatult suhelda, et vältida suhtes takistusi.

 

Kalad: Olge armastuses aus ja teie partner on täna lojaalne. Päeva esimesel poolel võib esineda väikest hõõrumist, kuid veenduge, et lahendate need hoolikalt. Ärge laske egol asju dikteerida ja olge alati arvestav. Mõned probleemid leiavad lahenduse, koostöös lähedastega. Abielus inimesed peaksid olema ettevaatlikud kõrvalsuhete suhtes, mis võib pereelu tõsiselt mõjutada.

 

Kui soovid, et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11

Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope