Armastuse ja suhte horoskoop 18. aprilliks 2022


Jäär : Veenduge, et usute enda võimesse oma emotsioone kontrollida. Teil on romantiliste suhete osas raske minevikust lahti lasta. Võimalik, et tekib kinnisiide mõne varasema suhte osas ja proovite võtta ühendust. Te ei vaja selliseid liikumisi praegu. Olete piisavalt intelligentne, et asju ise lahendada.

Sõnn : Nüüd võib tihedama suhte luua pigem koostöö kui konkurentsi kaudu. Võtke oma armuelust maksimumi, kasutades ära oma sotsiaalsete sidemete tugevust. See on suurepärane võimalus kohtuda huvitavate inimestega ja paluda oma sõpradel aidata teil kohtinguid leida.

Kaksikud : Teie töö- ja isikliku elu raskete päevade tõttu võib teie entusiasm mõnevõrra väheneda. Kuid see ei ole alati negatiivne, sest võite kasutada lisaaega, et oma romantilise elu pärast vähem stressi tunda. Seda energiat saab hästi ära kasutada, lubades potentsiaalsetel kosilastel tuua teile meeldivaid üllatusi.

Vähk : Kui lasete oma ootustest lahti, õitseb romantika. Ärge muretsege oma armuelu materiaalsete osade pärast; selle asemel keskenduge emotsionaalsetele. Keskenduge teie ja teie väljavalitu dünaamilisele koosmõjule. Kui tundub, et sellest ei piisa, peate võib-olla uuesti hindama, kas teie suhe on mõeldud selliseks või mitte.

Lõvi : võite tunda kohusetunnet ja soovi luua pilt veatust suhteolukorrast, mis võib olla üle jõu käiv. Kellegi jaoks pole see praktiline ega tõene. Te ei pea kogu koormust kandma, seega ärge koormake end üle. Ärge võtke endale rohkem, kui suudate ja minge suhetesse kergema suhtumisega.

Neitsi : Tähed soovitavad teil oma romantilisi ideaale kriitilise pilguga ja kirega uurida. Alati on teie sisemine olemus, mis juhatab teid ennast ja ümbritsevat paremini mõistma. Selle tulemusena peate kindlaks määrama, mida teie süda romantilises kaaslases otsib. Ärge laske neil uskumustel teie suhtele negatiivset mõju avaldada.

Kaalud : Kui teil on varem olnud raske suhe, võite avastada, et ka teie romantilises elus on asjad normaliseerumas. Teatud juhtudel võib elu anda teile teise võimaluse armastust avastada, kui teil veab. Pärast lahkuminekut, mis näib olevat pöördumatu, on võimalik, et kunagine armastus võib teie ellu uuesti siseneda.

Skorpion : Kohtingul olles ei pea te olema nii teadlik sellest, kuidas ja millal igaühega rääkida. Väikese hingamisruumi omamine võib olla lõbus ja võib teid pikemas perspektiivis isegi lähemale tuua. Pange tähele, et te ei saada oma armastatule vastuolulisi signaale, sest muidu võib ta ebaselguse tõttu sammu tagasi astuda.

Ambur : Pärast hiljutist lahkuminekut võite näha, et inimene, keda silmasite, reageerib ja väljendab osa emotsioonidest, millest ta teie arvates vaikis. See aitab teil avastada, miks armastus oli keerulisem kui vaja. See aitab sul andestada ja mõista suuremat eesmärki ning teha targa otsuse.

Kaljukits : Täna jätkub teil energiat oma tunnete väljendamiseks. Kui olete romantilises suhtes, soovite veeta koos kvaliteetaega maailmast eemal. Nii et laske käia ja lõbutsege oma lähedastega. Vältige välismaailma kaost, veetes oma partneriga võimalikult palju aega.

Veevalaja : Isegi kui teie ja teie kaaslane olete oma praeguses suhtes õnnelikud, võib üks teist tunda end teise pingelise ajakava tõttu kõrvalejäetuna. Kui teine ​​inimene jääb tundma, et teda ei armastata, võib ta igatseda partneri kiindumust ja soojust. Võtke vastutus enda peale ja proovige oma emotsioone oma partnerile ausalt ja avatult väljendada.

Kalad : võite oodata päeva, mis on täis kirge ja kiindumust. Kui olete suhtes, koostage plaan varakult ja viige partner tema lemmikrestorani. Kui see juhtub, on teil mõlemal teineteise vastu soojad tunded. See on teie kahe jaoks suurepärane kogemus.

Kui soovite teada kuidas teil isiklikult läheb, vastuseid oma küsimustele või parimaid lahendusi siis

helistage 900 1727 ja valige 22.

Ennustaja Meeri

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope