Armastuse ja suhte horoskoop 18. augustiks 2022


Jäär: Mõnikord on tõelise armastuse leidmiseks vaja ainult head sõpra. Kui kellegagi pikemalt kohtamas käia, on loomulik, et tahate põhitõed uuesti üle vaadata ja taas avastada asjad, mis esmalt köitsid. Kui olete praegu vallaline, võite kohtuda kellegagi ühise sõbra kaudu; Teise võimalusena võite helistada oma sõpradele ja küsida, kas nad teavad kedagi, kes teile sobiks.

Sõnn: Teie suhe näib paranevat. Tänane päev võib olla hea päev, et mõista, millised kohustused teil kallima ees on. Võimalik, et saate teada, mida tähendab tõeline pühendumine teie kahe jaoks. Kui olete praegu üksi, võiksite mõtiskleda oma seisukohtade üle pühendumise, intiimsuse ja eduka suhte kohta.

Kaksikud: Avastate, et teil on juurdepääs üllatavatele uutele romantilistele võimalustele. Võimalik, et see inspireerib teid ennast välja panema ja uusi asju proovima. Proovige midagi, mida te tavaliselt ei teeks või öelge midagi, milleks olete tavaliselt liiga närvis.

Vähk: Täna olete valmis uurima oma suhte sügavust, kuid on võimalik, et teie väljavalitu pole selleks kaugeltki nii valmis kui teie. Olete juba olukorras, kus olete valmis kasutama kõiki romantilisi võimalusi. Teie vastus tuleb otse teie südamest.

Lõvi: Täna ei saa teie vastupanuvõimet teie suhetes juhuslikult võtta. Õnneks on teie autoriteet vaoshoitud, nii et teie partner ei tunne end teie poolt ohustatuna. Ärge unustage, et te ei pea suhetes üle pingutades kellelegi midagi demonstreerima, sest teie puhas olemasolu on kingitus. Kuulake oma sisetunnet; see on koht, kus teie elutähtis energia voolab.

Neitsi: See päev on meeldiv ja rahustav ning kallima vahetus läheduses olemine annab teile sügava turvatunde. Te mõlemad olete rahul sellega, et kuulete, mida teine ​​peab väljendama suhte, olemasolu ja kõige muu kohta, mis võib ette tulla, kuna teie kahe vahel on väga vähe tülisid. Lihtsalt nautige seda armsat tunnet, mis koosolemisest tuleneb.

Kaalud: Lõpetage kõik ootused, mis teil võivad olla. Olenemata sellest, kas otsite praegu partnerit või olete juba koos, mõtlete rohkem oma tulevikuplaanide ja sotsiaalsete sidemete emotsionaalsetele aspektidele. Julgus fantaseerida ja võtta omaks tundmatu on võti, et meeldivalt üllatuda. Teie potentsiaal on piiritu.

Skorpion: Ärge sulgege oma südant. Tänapäeval pööratakse rohkem tähelepanu teie partnerluse ja koostöö sentimentaalsetele aspektidele. Te ei ole praegu lihtsalt põnevil ja lootusrikas; olete ka väga vastuvõtlik kõikidele võimalustele. Teil on endiselt samad köitvad omadused ja tuline intensiivsus, mis teid kuulsaks tegid. Inimestel, kes teid imetlevad, ei saa teist küllalt.

Ambur: Soovite, et saaksite oma romantilises suhtluses olla spontaansem, kuid olete ettevaatlik, et muutute liiga mugavaks. Eelistate kedagi, kes on tasane ja täielikult pühendunud. Sellegipoolest on teil võimalus uurida oma isiksuse neid varem uurimata, võib-olla isegi tabu, aspekte. Sama kehtib ka nende jaoks, kes on praegu pühendunud suhetes.

Kaljukits: Tänane päev sobib suurepäraselt mõne lähedase sõbraga tagasihoidliku koosviibimise korraldamiseks, kus saate lõõgastuda ja olla teie ise. On võimalus, et tugevdate oma suhteid vana sõbraga. Kuna planeedid joonduvad täna, peate võtma karmi seisukoha kõige suhtes, mida kavatsete teha.

Veevalaja: Keegi, keda hästi tunnete, võib teid nüüd ahvatlevaks pidada, kuna tal on sinust erinev vaade. Tundub, et see uus koostöö võib areneda püsivaks sõpruseks või romantikaks, kuid peaksite veenduma, et teie partner tunneb samamoodi.

Kalad: Teie tänane huvi põneva uue inimese vastu võib viia romantilise suhte alguseni. Kuid veenduge, et see pole atraktsioon, enne kui selle järgi tegutsete, vastasel juhul võite pettuda. Selle asemel, et lasta end uue armastusega kohtumisel tekkivatel esialgsetel tunnetel kaasa haarata, hakake külvama seemneid pikaajaliseks suhteks, mis on mõlema poole jaoks armastav ja rahuldust pakkuv.

Kui soovite teada kuidas teil isiklikult läheb, vastuseid oma küsimustele või parimaid lahendusi siis

helistage 900 1727 ja valige 22.

Ennustaja Meeri

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope