Armastuse ja suhte horoskoop 18. jaanuariks 2022


Jäär: Ees ootab meeldiv päev. Jääte optimistlikuks ja töötate iga hinna eest õnnelikuks jäämise nimel. Teie armuelu on täis võimalusi ja on üks inimene, kelle peale võite pidevalt mõelda, kes paneb Teie südame kiiremalt põksuma. Aga ärge veel armuge. Enne mis tahes kohustuse võtmist uurige oma võimalusi.

Sõnn: On hea aeg vaadata endasse ja mõtiskleda selle üle, mida Te otsite romantilises partneris. See võib olla välimus, hooliv suhtumine või kaastunne, mis iganes see ka poleks, veenduge, et inimene on usaldusväärne ja hoolib teie emotsioonidest. Ärge laske minevikust allasurutud tunnetel uuesti esile kerkida ja vaadake ettepoole värske lähenemisega.

Kaksikud: Olete täna soovunelmas. Mõte oma hingesugulasega kunagi kohtumisest tekitab lootust ja romantikat. Otsustage, mida soovite oma partnerist ja peagi ühendavad teie tähed Teid selle inimesega. Vallalised peaksid plaanima välja minna, et kohtuda mõne vana sõbraga.

Vähk: Teie armuelus on palju potentsiaali. Kuid olge kohe millegi uue alustamisel ettevaatlik, kuna on märke varasemate suhete taastamisest. Enne mis tahes otsuse tegemist on parem käesolev olukord üle vaadata, hinnata ja uuesti hinnata. Kui keegi minevikust ilmub, ärge jätke seda tähelepanuta.

Lõvi: Teie mõtted võivad viimasel ajal tööülesannetest kõrvale kalduda. Igatsete sagedamini oma lähedastega koos olla, kuid Te ei saa seda teha, kuna võite olla hõivatud paljude muude asjadega. Kui olete vallaline, on täna päev väljas käimiseks ja mulje jätmiseks. Kunagi ei tea, kuidas asjad lahenevad ja huvitava inimesega kohtumisel võib vedada.

Neitsi: Elu annab teile hindamatuid õppetunde ja täna ei lähe see teisiti. Võib-olla olete oma praeguses suhtes vastuvõtvas osas ja võite tunda, et tahaksite alla anda. Parem on segadusse sattumist ignoreerida ja vältida tarbetuid vaidlusi. Ettevaatlik ja tähelepanelik lähenemine päästab Teid edasise ebamugavuse eest.

Kaalud: Rõõmustage ja nautige päeva. Teie partner avaldab Teile kiindumust ning kohtleb Teid austuse ja väärikusega. Teie näol on näha lapselikku ülevoolavust, mis levitab rõõmu Teie lähedaste ellu. Abielus olevad inimesed peaksid tegema teadlikke otsuseid ja mitte laskma end segada ebamõistlikest ootustest.

Skorpion: Neile, kes on vallalised, meeldib veeta aega oma vastassoost sõpradega ja luua nendega hea klapp. Tõenäoliselt tõstatab Teie perekond abielu ja sidumise küsimused. See ei häiri Teid üldse. Püsivas liidus paare võib oodata ees head uudised, mida nad saavad õhtul koos tähistada.

Ambur: On aeg ületada oma hirmud ja sütitada kirg elu vastu. Te väärite palju enamat kui see, mis Teil seni on olnud. Oodake õiget inimest, kes täidab Teie elu õnnega. Võib-olla peate oma kuvandi kallal töötama ja tegema asju teisiti, et end paremini väljendada. Püsivas suhtes paarid peavad oma partnerit hindama ja tõstma nende meelt.

Kaljukits: Armastus on palju enamat kui see, mida Te ütlete. Laske oma tegudel rääkida. Näidake oma armastust ja hoolivust oma partneri vastu, tehes talle olulisi asju. Aidake neid mõnes töös, milles nad tunnevad end ebamugavalt. Telli kahele rikkalik eine ja laske oma kallimal rääkida sellest, mida ta Teie vastu tunneb.

Veevalaja: Võite tunda meeleheidet, kui proovite pidevalt teiste seisukohti mõista. Praegune suhe näib olevat vananenud ja võite mõelda, kuidas seda õigele teele saada. Kuid kui suudaksite oma vaatenurka vaid pisut muuta, võite näha hoopis teistsugust pilti, mis on Teie silmile rõõmustav.

Kalad: Pühendunud paarid võivad sattuda egotülidesse, mis võivad häirida nende meelerahu. Oluline on hajutada negatiivset energiat, ignoreerides seda, mis on viimasel ajal toimunud. Laske sel minna, kergusega, see tõstab Teie elukvaliteeti.

 

Kui soovite teada kuidas teil isiklikult läheb, vastuseid oma küsimustele või parimaid lahendusi siis

helistage 900 1727 ja valige 22.

Ennustaja Meeri

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope