Armastuse ja suhte horoskoop 18. juuliks 2022


Jäär : Võimalik, et teie romantiline elu on täna täis väljakutseid. Kui te ei suhtle läbipaistvalt, võib tekkida arusaamatusi. Te ei saa raskusi vältida; seetõttu peate õppima olema kannatlik, et asju paremaks muuta.

Sõnn : Teie eraelu näib olevat stabiilne, eeldusel, et te ei lase endal oma partneri vaatenurgas ebakindel olla. Kodusel rindel jagatakse kohustused teie ja teie partneri vahel. Kogetavat emotsionaalset pinget on lihtne oma partneri toel maandada; seega olge oma mõtete ja tunnete osas avatud.

Kaksikud : Proovige täna oma armuelus midagi uut. Laske lahti ettekujutusest suhetest, mis eksisteerivad ainult filmides. Igal partnerlusel on oma osa väljakutseid. Mõelge oma olukorra positiivsetele ja negatiivsetele külgedele.

Vähk : Olete positiivses meeleolus ja tunnete end partneriga suhtlemisel kindlamalt. Tekib romantikatuju ja tunnete soovi kogu oma kiindumust välja näidata. Teie õrn ja võluv käitumine teeb teie armastatu õnnelikuks, tuues kaasa rohkem intiimsust.

Lõvi : Võimalik, et teie elus toimub rohkem, kui olete nõus tunnistama, olenemata sellest, kas otsite praegu armupartnerit või teil on see juba olemas. Selleks, et keegi ei saaks teie emotsioonide tõusu tõttu ärrituda, on oluline kehtestada reeglid ja piirid. Kui tunnete, et vajate vahemaad, on see hea valik.

Neitsi : Ärge heitke meelt, kui teil on vaidlusi selle üle, kas peaksite järgima oma instinkte või mitte, kas peaksite täitma kõiki praegu teile pandud kohustusi või mitte. Asi ei ole selles, et tunneksite end ebamugavalt väljavaadetes pühenduda inimesele, kellest te tõeliselt hoolite; pigem elate lihtsalt läbi vastandlike tunnete karusselli.

Kaalud : Pidage meeles, kui otsite lahendusi armastava suhte parandamiseks ja taaselustamiseks, tuleb läbida ka raskeid perioode. Üldreeglina on paaridel, kes keskenduvad pigem probleemile kui üksteisele, suurem tõenäosus edu saavutada. Nii et ärge lase negatiivsusel mingil moel endale lähedale jõuda.

Skorpion : Armastust võib leida kõikjalt, kuid üks asi võib üllatada. Võite olla jahmunud, kui saate teada, et töökohal on romantiline side. Isegi kui proovite vältida romantiliste kiindumuste tekkimist töökaaslastega, võib olla raske öelda ei kellelegi, keda peate atraktiivseks, eriti kui see külgetõmme on vastastikune.

Ambur : Armastus võib tekitada ärevust, kuid see on teile võimalus õppida uskuma, et universum juhatab teid selle inimese ja koha juurde, mis teile kõige paremini sobivad. Tulevikus juhtuda võivate asjade kartmine võib motiveerida teid kogu südamest armastama ja isegi rohkem pingutama, isegi kui see tähendab loobumist soovist asjade kulgemise osas kaasa rääkida.

Kaljukits : Märkate positiivset nihet teistega suhtlemises. Romantikamaailmas pole garantiid, et teada täpselt, mis edasi saab. Igal hetkel võib juhtuda kõike. Olge valmis minema kuhugi täiesti uude kohta, kui soovite kohtuda kellegi imelisega; see võib avada täiesti uue võimaluste maailma.

Veevalaja : Päeva jooksul võite tunda mitmesuguseid emotsioone. Selle eesmärk ei ole teid rööpast välja ajada, vaid pigem aidata teil aru saada, mida te sügavast isiklikust suhtest tegelikult soovite. Ärge laske kellelgi kiirustada teid otsuste tegemisel.

Kalad : Võite täna olla hämmingus, mida teha ühendusega, mis näis paljulubav, kuid nüüd hääbub. Sellest võib tuleneda ärevus ja enesekindluse puudumine. Võimalik, et elate just läbi emotsionaalse tormi ja asjad rahunevad peagi. Seniks suhtuge positiivselt ja pidage meeles, et siit saavad asjad ainult paremaks minna.

 

Kui soovite teada kuidas teil isiklikult läheb, vastuseid oma küsimustele või parimaid lahendusi siis

helistage 900 1727 ja valige 22.

Ennustaja Meeri

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope