Armastuse ja suhte horoskoop 18.maiks 2022


Jäär: Täna on raske mõista teie suundumust. Hoolimata teie kirglikust kiindumisest teatud inimese vastu, olete oma tundeid tema eest varjanud. Oma partneri ees tahate lihtsalt näidata, et olete juht ja tugev. Usaldus nõuab valmisolekut olla üksteisega avatud ja aus, seega ärge kartke näidata oma tõelist mina.

Sõnn: Näib, nagu oleksite asetanud end klaasseina taha. Võite olla oma kaaslasest eemale hoidev ja kauge. Kallim näeb teid, kuid ta ei saa ühendust teie emotsionaalse poolega. Laske lahti igasugusest enesetähtsuse tundest ja rääkige oma partneriga sellest, kuidas te end tegelikult tunnete.

Kaksikud: Päeva entusiasm sobib armastatud inimesega romantiliseks õhtusöögiks. Atmosfäär on äärmiselt kütkestav ja teil on võimalik armastust äratada. Armastuses võivad mõnikord isegi väikesed asjad palju muuta. Üleliigsed emotsioonid võivad anda tagasilöögi. Hoidke tervislikku tasakaalu.

Vähk: Harjutage täna kannatlikkust ja vältige emotsioonidel tegutsemist. Võite avastada, et keegi, kellele olete oma südame paljastanud, ei reageeri nii, nagu oleksite lootnud. Võib-olla tabas see, kuidas te sellele olukorrale lähenesite teda ootamatult. Varuge kannatust ja käivitage vestlus mõne aja pärast uuesti.

Lõvi: Romantilise kaaslase leidmisel võite olla pettunud nende inimeste kvaliteedis, kellega olete hiljuti kohtunud. Elukaaslase otsimisel on oluline olla praktiline, isegi kui te ei soovi oma ideaalide osas liiga palju järeleandmisi teha. Olete pettunud ainult siis, kui ei lase lahti oma ebarealistlikest ootustest.

Neitsi: Andke endast parim, et olla täna oma kallima vastu lahke. Peate võitlema oma kalduvusega olla vaidlushimuline või mässumeelne. Õnneks on teie kaaslane hetkel toeks ja mõistab teie tujukõikumisi. Võtke täna rahulikult ja vabandage hiljem oma partneri ees.

Kaalud: Teie armuelu parandamiseks peate praegusel hetkel natuke tööd tegema. Koos partneriga peaksite plaanima täna oma tavapärasest rutiinist pausi teha, et koos aega veeta ja taaselustada tundeid, mis on mõnda aega uinunud. Uuendage oma sidet, keskendudes lihtsalt mõnda aega üksteisele

Skorpion: Teie varasemate kogemuste põhjal võidakse teid julgustada oma suhetes uusi asju proovima. Kui olete hiljuti raskest perioodist välja tulnud, on oluline võtta aega, sest te ei taha tagasilöögiga vahele jääda. Uus sõber võib julgustada teid oma minevikus tehtud vigade üle järele mõtlema.

Ambur: Õnneliku suhte loomiseks on vaja kõigepealt luua harmooniline suhe iseendaga. Teie kujutlusvõime töötab teie praeguse suhte osas hästi, kuid peate olema piisavalt realistlik, et tulevikku vaadata ja oma rahaasju vastavalt planeerida. Hoidke jalad maas.

Kaljukits: Täna on suurepärane aeg hinnata, mida saaks oma armuelus paremini teha. Arvestades, et teie praegune ühendus võib olla hiljuti läbi elanud mõningaid tõuse ja mõõnasid, võite olla oma suhte staatuses pisut ebakindel. Kuid ärge heitke lootust. Saate asjad korda saada, kui juurndate oma ellu sallivust ja avatust

Veevalaja: Teid jahmatab endiselt partneri kütkestav karisma ja käitumine. Olete oma praeguse olukorraga rahul ja plaanite seda pikaajaliselt säilitada. Parem on kõigepealt rohkem aega koos veeta, et üksteist paremini tundma õppida.

Kalad: Täna on päev paljastada oma hing sellele, keda armastate. On aeg teavitada oma partnerit viisidest, kuidas selle inimese kohalolek on teie elukäiku muutnud. See tõstab ta tuju ja võimaldab teil kahekesi koos päeva nautida, ajendatuna teie kahe armastusest üksteise vastu.

 

Kui soovite teada kuidas teil isiklikult läheb, vastuseid oma küsimustele või parimaid lahendusi siis

helistage 900 1727 ja valige 22.

Ennustaja Meeri

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope