Armastuse ja suhte horoskoop 18. märtsiks 2022


Jäär: Teie uus huviobjekt aitab teil mõista rohkem ennast ja oma tundeid. Sellel inimesel pole mitte ainult graatsilisust ja karismat, vaid ta jagab ka teie vaateid ja tõekspidamisi paljudel teemadel ning õpetab teid rohkem kui ühel teemal. Päeva lõpuks olete sellest väljavaatest põnevil.

Sõnn : Kellegi tähelepanu köitmiseks liigute järk-järgult stsenaariumi poole, kus teeksite kõik, mis vaja. Isik, keda te ei saa oma kujutlusvõimest välja, võib tekitada teis tugevat külgetõmmet. Ainus viis saada temaga suurem võimalus, on veidi maha rahuneda, muidu võite sundida teda taganema.

Kaksikud : teie austajatel võib olla raske aru saada, kui väga ta teile meeldib. Probleem pole selles, et te ei saa lemmikut valida; asi on selles, et teile meeldib korraga rohkem kui üks inimene. Lihtsalt neil mõlemal on ainulaadsed omadused, mis panevad teid tahtma neisse armuda. Võtke initsiatiiv ja tehke valik.

Vähk : Tähed õhutavad teid õppima, kuidas neutraliseerida oma eelsoodumust tahta kõike või mitte midagi. Te hakkate nägema, et teie jõuline reaktsioon sündmustele ja suhete probleemidele ei aita teid pikemas perspektiivis. Järk-järgult hakkate nägema, kui sageli on teie enda suhtumine teie raskuste põhjuseks.

Lõvi : Kirgliku ja loomingulise inimesena on teie kujutlusvõime ja idealistlikkus üks teie suurimaid varasid. Millegi üleannustamine võib seevastu olla ohtlik. On vaja näha asju nii, nagu need tegelikult on. Ärge petke ennast; tegelik maailm ja teie unistused ei käi tingimata käsikäes. Usaldage oma instinkte.

Neitsi : Rääkige sellest kohe, kui soovite, et teie armastatud saaks aru, mida te öelda üritate. Aeg ja pingutus, mille oma suhtesse panustate, makstakse tagasi. Vestelge mõnusalt ja jagage üksteisega avalikult oma püüdlusi ja soove. Teie kaks peate tegema koostööd, et saavutada oma suhte eesmärgid.

Kaalud : Teie suhte keeruline ummik tähendab, et peate olema valmis reaalsuskontrolliks, mida te ei oodanud. Võib-olla ei teadnud te, mis partneri peas toimub. See oli teie enesesalgamine, mis pani uskuma, et võite jätkata oma praegust teed, mõtlemata oma partneri tunnetele.

Skorpion : Püüdke vaadata läbi täna osaks saanud meelitus, sest see on tõenäoliselt võlts. Täna pole hea päev uute sidemete loomiseks. Tänapäeva romantikamaailmas olge väsinud kõigist, kes üritavad teid jalust pühkida. Ärge kaotage oma seisukohta, kuna olete kellegi teise loitsuga kaasa haaratud.

Ambur : Täna on teil õnne. On võimalus ära kasutada ja näidata maailmale oma enesekindlust. Vaadake, millist vastust saate, kui avaldate oma partnerile siiralt ja armastavalt oma tõelised tunded. Mis puudutab teie lähedaste elu, siis tõenäoliselt avaldate täna uskumatut mõju.

Kaljukits : Kui püüate hoida ühendust nendega, kellest hoolite, näete, kui palju teist hoolitakse. Ta võib teid täna üllatada kingitusega tänuks teie hiljutise abi eest. Teid liigutab läbimõeldus. Vastake kiindumust ja tunnetage soojust. Võtke kogemus omaks ja nautige.

Veevalaja : Täna teil on palju pealehakkamist ja entusiasmi, seega uskuge, et kohtate kedagi erilist. Muutke ihaldatud armastus reaalsuseks, meelitades seda. Te lihtsalt ei tea kunagi. On suur võimalus, et teile mõeldud inimene mõtleb ja loodab teid samuti leida. See unistus võib peagi tõeks saada.

Kalad : looge armastuse ja kire tunnet romantilise tegevusega. Kõik pilgud on teie poole, kui näitate oma parimaid omadusi. Kui kahtlete, kas ületada piire või mitte, vaadake, kuidas asjad edenevad. Sõprus võib õitseda armastuseks.

Kui soovite teada kuidas teil isiklikult läheb, vastuseid oma küsimustele või parimaid lahendusi siis

helistage 900 1727 ja valige 22.

Ennustaja Meeri

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope