Armastuse ja suhte horoskoop 18. oktoobriks 2022


Jäär : Kui teie psüühilised võimed kasvavad, muutuvad teie armastusfantaasiad üha elavamaks. Saate oma partnerile täpselt selgitada, mida te tunnetate, mis aitab teil nii oma intuitiivseid võimeid arendada kui ka romantilistes suhetes tõhusamalt edeneda. Ärge andke alla negatiivsetele emotsioonidele. Kui teil on aimdus, et midagi on õige.

Sõnn : Rakendage oma vaimukust ja taiplikkust oma armuelus. See, kuidas te oma kallimaga räägite ja nõustate, on oluline tegur, mis teda teie poole köidab. Säilitage oma kehakeeles autoriteeti ja rääkige enesekindlalt. Teie kallimal teisel on vedanud, et olete leidnud kellegi sama targa kui teie. Kasutage seda huvitavat etappi maksimaalselt ära.

Kaksikud : Unikaalsel ja rahuldust pakkuval viisil jõuate täna lähemale oma kõige kriitilisemate suhte eesmärkide saavutamisele. Võimalik, et kavatsete seada endale romantilised eesmärgid, olgu selleks siis täiesti uus armastushuvi või teie lootuste ja unistuste täitumine teie olemasolevas suhtes. Puhta pausi tegemiseks pidage meeles, et kõigepealt peate ette kujutama oma ideaalset tulevikku.

Vähk : Teil soovitatakse täna olla täiesti avameelne uue tuttava või potentsiaalse partneriga. Pole mõtet varjata oma tõelist mina, vaateid või arvamusi teadmatuse udusse. Oluline on olla aus selles, mida arvate, ja mitte karta oma arvamust avalikult jagada. Kui saate sellega hakkama, on teil temaga palju rohkem ühist.

Lõvi : Teie sotsiaalne kalender võib täituda, avades võimalikud romantikakohtumised. Teid ootab mitmekesine ja pingeline päevakava. See on suurepärane meeldetuletus, et hoida asju huvitavana, vahetades vaheldumisi kellega koos veedate aega ja kellega väljas käite ning vastupidi. Kui te pole praegu suhtes, on nüüd aeg minna välja ja kohtuda inimestega professionaalsete ja juhuslike võrgustike kaudu või proovida õnne mõne tutvumisrakendusega.

Neitsi : Võite kasutada oma perfektsionistlikke kalduvusi isiklikus suhtluses enda kasuks. Kirjutage romantikakogemused ümber ja kehtestage mõned põhireeglid. Pole vaja tunda end isekalt käitudes süüdi, kui paljud kaalutletud valikud on kasulikud ka teie partnerile. Kui arvate, et teil on õigus ja teie positsioon toob kasu kõigile, ärge kartke selle eest seista.

Kaalud : See on aeg, mil teie sisemine jõud võib teie romantilist elu oluliselt mõjutada. Teie tunded ja soovid armastuse ja ühenduse järele võivad täna olla tugevad. Kui usute endasse ja oma võimetesse, saate need reaalseks muuta. Tehke oma armuelu plaane oma väärtuste põhjal, kuid loobuge arusaamast, et teil on tulemuste üle täielik sõnaõigus.

Skorpion : Mis puutub teie praegusesse suhtesse, siis võtke asju aeglaselt. Võimalik, et teie kõige pöörasematel unistustel ja praktilisel maailmal on väga vähe ühist. Enda ette jäämise vältimiseks oodake, kuni olete kõik kokku tulnud, et hakata plaane tegema ja ideid jagama. Võimalik, et teie romantilised eesmärgid peavad muutuma, kui see inimene erineb sellest, mida te ette kujutasite.

Ambur : Saate oma romantilist elu parandada ainult siis, kui lähete välja ja näete rohkem maailma. Aktsepteeriva mõtteviisi säilitamine on armastuse ja kaaslase uute kõrguste saavutamise võti. Kui teie ja teie partner olete sattunud ummikusse, võib teie suhte õigele teele saamiseks olla just see, kui proovite midagi uut, mis teile mõlemale meeldib. Tehke kõik endast oleneva, et igav ei hakkaks.

Kaljukits : Teil on täna suurepärane päev, mis loob uusi ja unustamatuid romantilisi mälestusi. Võib-olla juhtub see kohtingul teie erilise kellegagi. Koos kallimaga võite ka itsitada millegi üle, mille olete avastanud. Teil on kahtlemata mõned rõõmsad ja muretud hetked, mis jätavad teid sisemiselt soojaks ja uduseks.

Veevalaja : Enne pea ees sukeldumist peaksite mõtlema uue suhte loomise plussidele ja miinustele. Kui soovite, et see suhe kestaks, kasutage südame asemel oma pead. Võimalik, et olete sunnitud sõlmima partnerlust, mis teie arvates ei ole teie huvides. Tõeline vaimne selgus ja ausus selle kohta, kuidas te end tegelikult tunnete, on selle realiseerumise eelduseks.

Kalad : Kui suunate oma suhte uuele põnevale teele, teeb see praegu imesid. On aeg teie romantilistes suhetes olulisteks muutusteks, et hoida teid õiges vaimses ruumis. Te võite tunda end selle muutuse pärast rahutult, kuid teadke, et see on parim. See on suurepärane aeg mõelda oma romantilisele tegevusele laiemalt ja koostada nimekiri eesmärkidest, mida soovite täita.

 

Kui soovite teada kuidas teil isiklikult läheb, vastuseid oma küsimustele või parimaid lahendusi siis

helistage 900 1727 ja valige 22.

Ennustaja Meeri

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope