Armastuse ja suhte horoskoop 18. veebruariks 2022


Jäär: Oled end üsna palju tagasi hoidnud, et võtta arvesse oma partneri huve. Kuid täna võid tunda vajadust oma mõtted välja valada. Oleks parem, kui leiaksite viisi, kuidas seda väljendada ilma kontrolli täielikult kaotamata. Seadke oma piirid ja ärge lubage oma lähedastel, isegi oma romantilisel partneril, neid ilma teie nõusolekuta rikkuda.

Sõnn: teie energia ja entusiasm teie armuelus võib aeglaselt kaduda. Kui keskendute oma partneri pisiasjadele ja elu igapäevastele aspektidele, võib see panna teid teistpidi olukorda teistmoodi vaatama. Sa tunned puudust ergutavatest vestlustest, mida varem pidasid. Parem rääkige sellest oma partneriga ja leidke suhte jätkamiseks kesktee.

Kaksikud: peate olema oma praeguses suhtes proaktiivsem ja vastutustundlikum. Võimalik, et teie partner tahtis teiega sel teemal rääkida, kuid näib, et te hoidute sellest kõrvale. On aeg võtta ohjad enda kätte ja suunata see suhe õigele rajale, enne kui on liiga hilja. Saage kokku ja lahendage see mure.

Vähk: Teil on hea võimalus pikaajaliseks suhteks. Teie suhetes on kõik, mida soovite, mistõttu võite mõelda tugevamale pühendumisele. Uurige mida partner sellest arvab ja tehke sellele vastavalt otsus. Vajadusel võtke aega.

Lõvi: Need, kes on vallalised, puutuvad tõenäoliselt kokku huvitava inimesega. See võib olla vana sõber või salajane austaja, kes läheneb teile mingil ettekäändel. Jälgige märke ja saate kõigest aru. Suhtes olevad inimesed peaksid perekonda luues usaldama oma sisetunnet. Laske oma partneril rambivalguses olla.

Neitsi: Teie isiklikus elus valitseb pidude meeleolu. Võite saada oma partnerilt ootamatu romantilise žesti, mis erutab teid. Nautige kuna olete seda tähelepanu väärt. Sa võid kuulda uudiseid kellegi oma sõpruskonna pulmadest, mis äratavad sinus sarnased ootused.

Kaalud: Need, kes on vallalised, ei tohiks lootust kaotada. Näe hea välja ja näita oma isiksust kehakeele kaudu. Kui plaanite mõnele seltskondlikule koosviibimisele minna, otsige uusi tutvusi. Suhtes olevad inimesed kuulevad oma tööelus häid uudiseid. Koos partneriga tähistamine muudab hetke magusamaks.

Skorpion: ärge kartke abi või nõu otsimast armastuse küsimustes oma lähedastelt. Rääkige oma probleemidest ja saate väärtuslikku nõu, mis muudab teie olemasolevat suhet. Need, kes on suhtes, peaksid planeerima oma perega seiklusliku väljasõidu ja hindama põnevaid väljavaateid.

Ambur: Sa saad ainult ühe elu, miks siis oma otsuseid kahetseda. Õppige oma vigadest ja liikuge edasi. Vallalised peaksid end kättesaadavaks tegema ja olema avatud uute inimestega kohtumiseks. Vabastage oma aega ja tehke koos sõpradega midagi lõbusat. Suhtes inimesed ei peaks alati oma partneri vastu kenad olema ja laskma teisel rohkem perekondlikke kohustusi kanda.

Kaljukits: ära ole oma elus idealist. Armastusel ja romantikal on oma koht, aga ka muu elu on tähtis. Säilitage tasakaal oma elu kõigi aspektide vahel ja pühendage aega võrdselt. See võimaldab teie partneril võtta hoolitseja rolli. Nad mõistavad ja austavad teie otsust, mis suurendab teie vastastikust sidet.

Veevalaja: tõstke pilk ja öelge oma arvamus alati, kui vaja. Jõudke oma soovide tuumani ja väljendage neid oma partnerile. Pidage konstruktiivset arutelu selle üle, kus teil mõlemal on vaja paremaks saada. Vallalised peaksid oma mõtteid suunama, pannes kirja oma tunded ja täpsustama oma suhte eesmärke, et meelitada ligi õiget partnerit.

Kalad: oled sügav hing, kes hindab, vaatab endasse ja mõtiskleb nii iseenda kui ka ümbritseva keskkonna üle. Armastus on ilus kogemus, kuid mõnikord võib see ka haiget teha, eriti kui teie ootused ei täitu. Suhtlemine on siin võtmeks, mis aitab meelitada teie ellu positiivsust. Olge oma eesmärkidele keskendunud.

Kui soovite teada kuidas teil isiklikult läheb, vastuseid oma küsimustele või parimaid lahendusi siis

helistage 900 1727 ja valige 11.

Ennustaja Loore

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope