Armastuse ja suhte horoskoop 19.01.2023.


Jäär: Uskuge oma tunnete tugevusse,head emotsioonid teenivad teid hästi. Selleks ärge kartke öelda seda, mida teie süda tõesti öelda soovib. Praegu võid oodata oma armuolukorra paranemist. Lõpuks ometi on inimesed hakanud nägema asju teie vaatenurgast. Ärge arvake endast liiga palju. Tunnustage oma potentsiaali ja usaldage oma partnerlust.

Sõnn: Tõenäoliselt tõusevad täna pinnale tugevad emotsioonid, kuna teile võidakse meelde tuletada varasemaid kogemusi. Võib-olla mäletate kunagist tähendusrikast, kuid lõpuks ebaõnnestunud romantilist seotust. Ärge andke neile emotsioonidele järele, vaid võtke teadmiseks õppetunnid, mida nad annavad. Võtke see, mida olete õppinud, ja rakendage seda oma praeguses suhtes, et saaksite mõlemad kasvada.

Kaksikud: Kui olete valmis pühenduma regulaarsele, avatud ja ausale suhtlemisele, võib teie suhe õitseda hoolimata sellest, et teil on oma partneriga füüsiline distants. Arendage võimet oma kaaslasele loota isegi siis, kui olete lahus. Kuulake ja vaadake avatud meelega, ilma hinnanguid andmata. Olge üksteise jaoks olemas, isegi kui vahemaa ei lase teil praegu koos olla.

Vähk: Võimalik, et täna tegutsete instinkti järgi. Seetõttu jälgige, mida ütlete. Sul on nakkav entusiasm ootamatuste vastu ja loomulik oskus võõrastega vestlusi alustada. Täna võiksite aga suurendada oma teadlikkust peenetest sotsiaalsetest näpunäidetest. Võimalik, et tuju võib muutuda süngeks, sel juhul on soovitus säilitada oma rahulikkus.

 

Lõvi: Kui olete kellessegi armunud, on see päev ideaalne, et talle oma tunnetest rääkida. Täna on teie tajud tavalisest teravamad, võimaldades teil tabada väljenduse peensusi ja mõtete astmeid, mis muidu oleks märkamata jäänud. Vestlused kulgevad suurepäraselt ja te mõlemad saate palju teada üksteisest ja armastusest teineteise vastu.

 

Neitsi: Tähtis on hinnata oma praegust olukorda ja inimest, kelleks sa oled oma elu väljakutsete tulemusel saanud. Suhtevead on inimlikud ja neid tunnistades ei tohiks end halvasti tunda. Oli hetki, mil sa ei olnud oma parim mina, kuid tunnistad seda enda kohta täna ja võtad selle eest vastutuse. Nüüd on aeg end parandada, nii enda, kui ka oma kallima huvides.

 

Kaalud: Täna tõmbuvad inimesed sinu poole ja tahavad sinust rohkem teada. Ärge imestage, kui teid ümbritsevad täna inimesed, kes soovivad teiega rääkida. Tähelepanu keskpunktis olemine on suurepärane, kuid ärge laske sellel oma ülesannete graafikujärgset täitmist takistada. Kui tunnete soovi luua kontakti konkreetse inimesega, ärge kartke tema poole pöörduda.

 

Skorpion: Võimalik, et täna kohtute inimestega, kes avaldavad teie maailmavaatele suurt mõju, avades teile uut teavet ja vaatenurki. Sa ei tea kunagi, kellest neist inimestest, kellega kohtute, saab rohkem kui juhuslik kaaslane. Peaksite seda isikut jälgima ja nägema, kuhu see seos viib, kuna see võib teile väga väärtuslikuks osutuda.

 

Ambur: Päev ei pruugi teie romantilise elu osas sujuvalt kulgeda, seega valmista end vastavalt ette. Tõenäoliselt põhjustavad väikesed asjad täna teie ja teie partneri vahel tülisid. Võimalik, et tekivad arusaamatused ja igaüks teist on oma seisukohtade esitamisel kindel. Teine potentsiaalne pingeallikas on teie suutmatus täita antud lubadusi. Peaksite pausi tegema ja proovima hiljem uuesti ühendust luua.

 

Kaljukits: Täna võib olla see päev, kus teie kujutlusvõimet tabab puhta, võltsimata ja südamliku taipamise välgunool. Paljud teie romantilised pusletükid võiksid täna kokku sobida. Andke endast kõik ja teie identiteet kasvab. Sa ei tohiks olla arglik oma arvamuste ja väärtuste avaldamisel. Headel päevadel ei anna alla.

 

Veevalaja: Ebapiisavuse tunde tõttu võib sel päeval esile kerkida usalduse puudumine teie suhtes. Võite isegi mõelda, kas partner on truu. Kui teie suhetes tekib täna konflikt, võiksite seda olukorda vältida, et eirata tarbetutesse ebameeldivustesse sattumist. Tüli vältimine on õige, kuid ärge unustage oma muret välja öelda.

 

Kalad: Proovige nüüd oma romantilist elu paremaks muuta. Teie ja teie partner olete oma suhetes jõudnud kriitilisse punkti ja on oluline, et väljendaksite end üksteisega siiralt. Saate sellest protsessist maksimumi, kui teie ja teie partner olete ausad ja ettenägelikud ning valmis loobuma eelarvamustest.

 

Kui soovid,et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11

Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope