Armastuse ja suhte horoskoop 19.01.2024.


Jäär: Täna õitseb teie elus armastus. Olete võluv ja teil on palju austajaid, kuid ärge unustage oma kohustusi. Vallalisena olete spontaanne, kuid ärge jätke tähelepanuta oma isiklikke suhteid . Kui olete juba pühendunud paarisuhtes, hoolitsege oma partneri eest, ärge jätke oma armsamat tähelepanuta. Näidake armastust üles väikeste tegude ja žestidega, mis aitavad sidet stabiliseerida.

Sõnn: Olge oma armuasjades siiras, see veenab väljavalitut teid usaldama ja tugevdab teie sidet. Täna jätke vahele teemad, mis võivad teie partneris ebamugavust. Veetke rohkem aega koos ja täiendage armastatut alati, nii isiklikes kui ka tööalastes ettevõtmistes. Vallalised, täna on hea päev sõpradega suhtlemiseks ja uute tutvuste loomiseks.

Kaksikud: Õhus on armastust. Tunnetage seda. Teie kirg armsama vastu tugevneb täna. Jagage emotsioone, nii häid kui halbu. Abielupaarid peaksid mõtlema pere laiendamisele. Need, kes on vallalised, võivad leida uue armastuse. Võite viia suhte järgmisele tasemele ja oodata on positiivset vastust. Mõned kontoriromaanid võivad võtta tõsise pöörde, mis võib isegi teie tööelu ohtu seada. Olge sellega ettevaatlik.

Vähk: Suuremaid probleeme armusuhtes näha ei ole. Teil on hea meel emotsioone jagada ja koos partneriga aega veeta. Väärtustage alati oma väljavalitu arvamust ja veenduge, et armastaksite teineteise seltskonda. Veetke rohkem aega koos. Planeerige romantiline õhtusöök. Mõned abielusuhted näevad väljastpoolt sekkumist, mis võib põhjustada väiksemaid arusaamatusi.

Lõvi: Olge oma väljavalitu vastu aus ja planeerige rohkem kvaliteetaega koos. Oluline on pakkuda partnerile isiklikku ruumi. Ärge sekkuge negatiivselt partneri arvamustesse, see tugevdab teie sidet. Vallalised võiksid positiivse vastuse saamiseks, oma tundeid väljendada. Abielus paaridel võivad tekkida probleemid lähedastega, kuid ärge laske sellel oma abieluelu mõjutada.

Neitsi: Käsitsege täna väikeseid armastusega seotud lahkhelisid ettevaatlikult. Olge erimeelsuste ajal valvas, kuna teie partner võib mõnest väljendist valesti aru saada, mis võib asja keeruliseks muuta. Kui saate, planeerige romantiline õhtusöök. Vallalised võivad täna reisil, üritusel või restoranis kohtuda kellegi erilisega. Kuigi teil tekib soov, oma emotsioone väljendada, oodake sellega paar päeva. Kaugsuhted nõuavad täna avatud suhtlemist.

Kaalud: Teie armuelu on täna produktiivne. Kõik varasemad vaidlused lahendatakse ja te võtate ka initsiatiivi, et teha viimane üleskutse kooselu kohta. Mõned armuafäärid näevad väiksemaid hõõrumisi, ego näol. Väärtustage alati oma väljavalitu arvamust ja veenduge, et armastaksite teineteise seltskonda. Vallalised võivad leida huvitavaid inimesi ja õnneks on täna hea alustada uut suhet.

Skorpion: Ükski probleem ei häiri teid täna. Kuna side on tugevam, kaaluge puhkust või veetke rohkem aega koos. Tunnete armsama vastu kiindumust ja te mõlemad võiksite üksteist julgustada isiklikes ja ametialastes ettevõtmistes. Hoidke egod täna armusuhtest eemal. Täna on ka hea aeg, kõikide konfliktide lappimiseks, endise kallimaga, see loob stabiilsuse.

Ambur: Teie pühendumus armuelule, annab täna positiivseid tulemusi. Nagu igas suhtes, on ka praegu, väiksemaid lahkhelisid, kuid need ei häiri teie suhet. Olge ettevaatlik, et mitte emotsionaalsetesse vaidlustesse laskuda. Selle asemel jagage armastust ja kiindumust. Vältige minevikku süvenemist, see võib viia kaoseni. Üksikud võivad kohata kedagi erilist. Kuna armastuse tähed on täna tugevad, võite teha ettepaneku kohtamiseks.

Kaljukits: Hiljutine romantiline side, võib teie sõpru ja perekonda segadusse ajada. Nende mure tuleneb hoolimisest ja murest teie vastu. Sellest hoolimata, teie suhe kasvab, ainulaadsete tunnete põhjal. Jääge oma armastusega, mida toetab teadmine, et erinete. Koosolemine muudab teid võimsamaks. Uskuge oma tugevasse sidemesse, see on teie hämmastava suhte alus.

 

Veevalaja: Olge täna romantiline ja veetke rohkem aega oma väljavalituga. Teie partner eelistab emotsioonide jagamist ja teie peaksite olema nende eelistuste suhtes tundlik. Abielupaarid peavad abieluvälistest suhetest eemale hoidma, sest partner võib sellest täna õhtul teada saada. Planeerige romantiline õhtusöök, kus saate oma tulevikku arutada. Ka mõned õnnelikud, üksikud hinged, armuvad täna.

 

Kalad: Armastage oma partnerit tingimusteta. Olge oma suhtes siiras. Andke partnerile ruumi ja ärge kunagi suruge oma tõekspidamisi peale. Mõnel inimesel läheb õnneks, isegi vana suhte juurde tagasi pöörduda. Abielus olles, peate vältima flirtivaid sidemeid, mis mõjutavad teie kooselu. Üksikud võivad leida kellegi huvitava, kes neid inspireerib.

 

Kui soovid, et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11

Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope