Armastuse ja suhte horoskoop 19.02.2023.


Jäär: Täna võite end ümbritseva maailma peenete nüanssidega,paremini häälestada. Eelkõige võite omandada sügavama arusaamise südamelähedase inimese käitumisest, kes on sind pikka aega müstifitseerinud oma uudishimuliku soojuse ja eemalejäämise seguga. Võtke see hetk omaks ja laske tähtedel juhtida teid südame saladuste sügavamale mõistmisele.

Sõnn: Oh, milline maagiline päev armastuse ja armumise jaoks! Kui teil on juba õnn olla pühendunud suhetes, siis miks mitte kasutada seda võimalust, et rikastada oma sidet, lubades koos uusi ja põnevaid tegevusi? Ja neile, kes otsivad armastust, on lummav õhkkond virtuaalmaailmas ja vabas õhus, mis võib teid lihtsalt oma hingesugulase poole juhatada.

Kaksikud: Tundke täna õhus suminat, kui harmoonia ja põnevus põrkuvad! Sina ja su kallim olete põneva seikluse äärel, olgu selleks siis oma kogemuste avardamine,lennukiga eksootilisse kohta või uue põneva seikluse ettevõtmine. Teie kahe vaheline õhkkond on elektriline, täis kergust ja rõõmu. Niisiis, nautige igat hetke sellest unustamatust kogemusest!

Vähk: Täna ei ole õige päev oma sõnadega hooletu olla. Õhus olev energia vibreerib põnevusest, kuid tekitab ka mõningast ärevust. See võib põhjustada libastumist ja võite öelda midagi, mida kahetsete. Mõelge kaks korda, enne kui lasete neil tulistel sõnadel libiseda. Kahju võib olla korvamatu. Niisiis, hingake sügavalt sisse, hoidke pea külmana ja seiske vastu soovile see kõik välja lasta.

Lõvi: Olge valmis muutma oma suhtumist oma erilisse suhtesse! Teile tundub, et kasutamata potentsiaal ootab lihtsalt avastamist ja nüüd on aeg see samm ette võtta. Ärge muretsege, asjade praeguses olukorras pole midagi halba, kuid milleks leppida heaga, kui saate selle suurepäraseks muuta? On aeg proovida uusi asju ja tugevdada seda sidet nagu kunagi varem.

 

Neitsi: Tähelepanu! On aeg panna ette oma skeptilised kaitseprillid, sest keegi üritab teie suhtesse tungida. Ära lase! Tal võib olla tagamõtteid ja te ei saa lasta teda,enda ja partneri vahele sattuda. Niisiis, on aeg oma kallimaga tõeliselt südamest-südamesse rääkida. Avatud suhtlus on edu võti. Näidake sellele sekkuvale kolmandale rattale, kes on boss!

 

Kaalud: Täna on inspiratsioon,teie armuelu avamise võti! On aeg ümber hinnata oma suhte põhjused ja kasutada hiljutisi sündmusi kasvu katalüsaatorina. Ärge muretsege, see pole raske, kuid kui võtate aega, et mõelda, kui kaugele olete jõudnud ja mida olete koos saavutanud, muudab see mängu. Lihtsalt olge aus ja vaadake sädemete lendu!

 

Skorpion: Tunnete end mõne hiljutise armuelu draama tõttu halvasti? Need madalad hetked on vaid ajutised tagasilöögid. Peaasi on hoida pea selge ja mitte lasta asjadel eskaleeruda tuliseks vaidlusteks, mis tekitavad teile ja teie erilisele inimesele ainult rohkem valu. Rääkige oma arvamus lahti rahulikult. Nii,et laske hämarusest lahti.

 

Ambur: On aeg need pingetunded kõrvale heita ja anda oma partnerile puhkust. Ärge kiirustage teda süüdistama kõiges, mis teid häirib – on aeg olla suurem inimene! Selle asemel, et viriseda ja kurta, siis miks mitte üllatada oma armsamat maitsva koduse toiduga? Ta hindab kindlasti teie suhete žesti ja vastleitud positiivsust.

 

Kaljukits: Kas olete valmis võimalusest kinni haarama ja nõudma oma iseseisvust? Tänane päev võib alata üksikuna, kuid ärge laske sellel end tagasi hoida! Selle asemel kasutage seda võimalust oma isikliku varjupaiga leidmiseks. Võtke oma elu üle kontroll ja kasutage seda hetke, et paremini mõista, kes te olete ja mida soovite. Päeva lõpuks tunnete end enesekindlamana ja targemana kui kunagi varem!

 

Veevalaja: Kas olete valmis end vanast rutiinist lahti murdma ja uusi sidemeid looma? On aeg uuendada oma suhtlusringkonda ja leida uusi sõprussuhteid! Kes teab, see võib olla millegi erakordse algus, võib-olla isegi kohtumine kellegagi, kes muudab teie elu igaveseks! See on teie võimalus kasutada lõputuid võimalusi ja jätta vabandused selja taha.

 

Kalad: Kas teil on raskusi,kellegi erilise inimese tähelepanu püüdmisega? Ära karda, mu sõber! See on vaid väike hirm teie suures romantilises plaanis. Puhake püüdlustest minutiks ja pöörake tähelepanu oma hämmastavatele omadustele. Kui avastad oma tõelised motiivid, oled sa jõud, millega tuleb arvestada – armastuse otsimisel peatamatu!

 

Kui soovid,et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11

Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope