Armastuse ja suhte horoskoop 19.02.2024.


Jäär: Täna võib teie sotsiaalmeedia voogu hüpata endine armsam ja teid üllatada. See võib äratada mälestused ja teid erutada, kuid astuge ettevaatlikult. Mõelge, miks kõik varem lõppes ja kas taasühendamine vastab teie soovidele. Kasutage võimalust mõelda, mida te romantilises suhtes tegelikult soovite. Ükskõik, kas otsustate taastada suhte või jätta selle minevikku, usaldage oma intuitsiooni ja hoolitsege enda eest emotsionaalselt.

Sõnn: Tähed motiveerivad teid armastuse otsimisel kastist väljapoole mõtlema. Kuigi ümbritsevale on lihtne keskenduda, võib otsitav hingesugulane olla mujal. Säilitage avatus ettenägematutele suhetele ja võimalustele. See on aeg mõelda, millist inimest te tahate. Nautige püüdlemise põnevust, teades, et iga samm viib teid lähemale kohtumisele kellegi erilisega.

Kaksikud: Töö- ja pereelu tasakaalustamine võib teie suhteid mõjutada. Olge teadlik ajast ja pingutustest, mida teie partner vajab. Kuigi domineerivad kalduvused võivad ilmneda, kasvab armastus vastastikuse austuse ja mõistmise keskkonnas. Laske oma suhtel loomulikult areneda ja looge partnerlus, mis põhineb võrdsusel ja jagatud kogemustel. Kasutage seda võimalust oma suhte tugevdamiseks ja nautige armastust, mis teid elus hoiab.

Vähk: Nüüd on aeg aktsepteerida enda ümber olevaid armastusviise. Ärge mõtlege oma armusõnumeid üle ega mõelge täiuslikule partnerile üksikasjalikult. Selle asemel nautige maagilist õhkkonda. Riskige ja võib-olla leiate erilise hetke. Olge vastuvõtlik planeerimata suhtlustele, olgu selleks siis keskpäevane kohting või eksprompt lühireis. Armastus leiab tee teie südamesse, kui võtate lihtsalt vastu tundmatu.

 

Lõvi: Enne kui lähete armastust otsima, tuleb uskuda tema väärtusesse. See on teie aeg mõtiskleda eneseleidmise teel ja tähistada endas seda, mis teeb teist inimese, kes te olete. Toidake oma vaimu, hellitage ennast ja olge enesekindel, teadke oma väärtust. Pidage meeles, et armastus, mida te enda vastu näitate, määrab, kui palju sellest kvaliteedist teised inimesed tagasi annavad.

 

Neitsi: Rääkige oma partneriga avatult, et vältida sünkroonist väljajäämist. Vürtsitage oma romantikat ja purjetage läbi erimeelsuste vete. Intensiivsust tuleks targalt kasutada. Pidage meeles, et kuigi see võib tekitada elevust, on ülioluline kuumus maha keerata, et mitte lasta konfliktidel eskaleeruda. Säilitades tervisliku tasakaalu oma soovide ja diplomaatia vahel, loote suhtealuse.

 

Kaalud: Teil võib eesolevat teades süda puperdada ja tänased tähed julgustavad teid seda romantilist energiat maksimaalselt ära kasutama. Kui tunnete puudust armumisest või naudite oma vallaliseelu, võib see olla ideaalne aeg välja minna ja leida keegi eriline. Ärge vältige seltskondlikke pidusid ja isegi veebisaite, kus armastus võib teid näha. Kui olete pühendunud suhtes, kaaluge läbitud teed ja imetlege koos saavutatut.

 

Skorpion: Nautige oma partneriga võrdsetel alustel olemise harmooniat, mõistes, et kasvate ja arenete koos iga päevaga. Peesitage oma suhte soojuses, kui pöörate üksteisele tähelepanu ja imetlete. Teie side süveneb pidevalt, kui osalete intiimsetes hetkedes ja loote mälestusi, mida hinnatakse igavesti. Vallalised, olge enda vastu lahke ja armastav, teades, et teie väärtus ei põhine välisel heakskiidul.

 

Ambur: Teie suhe võib läbida taastumise ja elavnemise perioodi. Kasutage seda võimalust oma suhte tugevdamiseks. Korraldage romantiline reis või tegevus, mis sümboliseerib teie armastust ja suhet. Olgu selleks siis vaikne õhtusöök kodus või adrenaliinipaisutav põgenemine, täitke see armastuse ja kiindumusega. Mõtisklege ühise tee üle ja oodake, mis teid tulevikus ees ootab.

 

Kaljukits: Kosmos ennustab täna võimalikke konflikte teie armuelus. Teil võib tekkida vaidlus kellegagi, kes teile meeldib, rahanduse või intiimsuse üle. Sellest hoolimata on pinged suured ja võib ette tulla arusaamatusi. Olge sellises olukorras kannatlik ja mõistev. Selle asemel, et lasta väikestel tüütustel muutuda olulisteks probleemideks, keskenduge ühisosa leidmisele.

 

Veevalaja: Teid võivad köita seltskondlikud tegevused ja üritused, soovite inimestega suhelda. Kasutage seda energiat oma võrgu laiendamiseks. Rääkige, naeratage ja olge avatud uutele tuttavatele. Sellegipoolest ärge unustage kogu selle põnevuse keskel jääda alandlikuks ja mitte lasta end endast välja viia. Ärge andke lubadusi, mida te ei pruugi täita.

 

Kalad: Potentsiaalse armastuse suhtes haavatav olemine, võib põhjustada sügavaid sidemeid. Teie ebakindlus võib tunduda hirmutav, kuid muudab teie võlu mitmekihiliseks. Teie kummalised voorused on kindlasti kellegi erilise jaoks atraktiivsed. Usaldage protsessi ja laske autentsusel ennast juhtida. Kuskil on keegi, kes tunnistab, et olete teie ise. Paarid ei tohiks teineteise emotsioone hinnata.

 

Kui soovid, et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11

Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope