Armastuse ja suhte horoskoop 19.03.2024.


Jäär: Võtke täna aeg maha ja tehke midagi, mida olete alati soovinud. Teie hea tuju meelitab ligidale inimesi, kes on valmis suhteid arendama. Tegevused, mis teevad teid õnnelikuks ja enesekindlaks, on parim viis oma rõõmsa energia kiirgamiseks ja samamoodi, teid tundvate inimeste ligitõmbamiseks. Olge valmis planeerimata kohtumisteks ja uskuge iseendasse.

 

Sõnn: Võtke tänast päeva, kui võimalust olla enda boss ja kogeda armastust kõigis mõõtmetes. Kosmose energia kutsub teid vabanema sotsiaalse maailma sidemetest, normidest ja standarditest. Olge vaba enesekehtestatud takistustest ja laske oma südamel olla avatud ettenägematutele suhetele. Tähtede seis soosib põnevaid võimalusi, nii et peate hoidma oma meelt avatuna ja olema valmis hetke jäädvustama mällu.

 

Kaksikud: Täna võite tunda end armastuse ja pere vahel lõhestatuna. Kui teie süda ihkab värskeid sõprussuhteid, võivad perekondlikud probleemid nõuda rohkem pühendumist, kui kunagi varem. On hädavajalik leida viis nende mõõtmete tasakaalustamiseks, et vältida enda ülekoormamist. Lisaks on tõenäoline suhtluslõhe partneriga. Olge kannatlik ja selgitage ennast, et konflikte ei tekiks.

 

Vähk: Enne, kui otsite ühendust väljaspool, on oluline mõista oma ootusi. Teile sobib elustiil, mis annab teile rahulolu ja õnnetunde, olgu siis hobi õppimise, sõpradega koos olemise või uute asjadega tutvumise kaudu. Õnnelikuks saades muutute loomulikult atraktiivseks, nende inimeste jaoks, kes soovivad teiega koos olla. Olge valmis uute inimestega kohtumiseks, seades samal ajal oma õnne esikohale.

 

Lõvi: Täna on aeg, mil hindate oma partnerit veelgi rohkem ja arendate paremat mõistmist. See on soodne aeg rääkida oma ambitsioonidest ja visioonist elus, mis keskendub pere loomisele. Kui olete püüdnud perekonda planeerida, on tähtede seis soodne, pakkudes teile lootust ja jõudu. Rääkige oma partneriga ausalt ja jagage oma unistusi ja püüdlusi.

 

Neitsi: Tänane päev tekitab teis tunde, et olete põneval teekonnal. Võite avastada, et teie ja teie armastatu näete pidevalt kaugeid sihtkohti ning planeerite reisimist ja seiklusi. See võib olla ideaalne aeg reisi kokkuleppimiseks või pikaajalistest eesmärkidest rääkimiseks, mis hõlmavad välismaale kolimist või rahvusvahelisele reisile minekut. Olge avatud reisi rõõmsale vaimule ja selle potentsiaalile, mis muudab teie suhte sügavamaks.

 

Kaalud: Täna on teile antud harukordne võimalus keskenduda oma suhetes isiklikule kasvule. Kasutage seda võimalust enda kohta rohkem teada saamiseks ja positiivsete muutuste tegemiseks, ilma teiste ootustele järele andmata. Kuigi see aeg on suurepärane võimalus läbi mõelda, mida oma partnerilt ja suhtest ootate, on see ka suurepärane periood välja selgitada, mida te ei soovi teha. Hoidke end avatuna uutele võimalustele.

 

Skorpion: Tähed juhatavad teid südameasjades kannatlik olema. Rutakas otsuste tegemine võib põhjustada suhtlemishäireid või pettumusi. Ärge kiirustage suhtesse. Kulutage piisavalt aega, et üksteist paremini tundma õppida, enne kui astute sammu edasi. See faas sobib suurepäraselt sisemisteks mõtisklusteks ja iseenda mõistmiseks, mida te soovite ja suudate taluda. Suhtes olemise nimel, pole vaja kompromisse teha.

 

Ambur: Täna kasutage juhust ja kohtuge uute inimestega ning kogeda põnevaid seiklusi. Teie karisma on kiusatus, mis meelitab teie tulevasi partnereid. Olge spontaanne, ootamatute kutsete või tutvustuste suhtes, sest need võivad viia oluliste kontaktideni. Proovige leida uusi viise sõprade leidmiseks ja ärge kartke teistele inimestele täpselt öelda, kes te olete. See on eneseteostuse ja uute suhete loomise periood.

 

Kaljukits: Armastus võib täna pöörde teha, juhatades teid uuele teele. Olge valmis kasutama võimalusi, mis võivad alguses olla ebatavalised või keerulised, olenemata raskustest. Aktsepteerige üleminekut, sest kes teab, see võib olla tee armastuseni, mida otsite. Kõik ei pruugi õnnestuda, seega ärge kartke oma mugavustsoonist lahkuda ja proovige potentsiaalsete partneritega kohtumiseks erinevaid marsruute.

 

Veevalaja: Eelolev päev võib teie armuelus olla keeruline ja võib teil tekkida raskusi. Suhelge lahkarvamuste või arusaamatustega, kannatlikkuse ja küpsusega. Pöörake tähelepanu oma partneri vaatenurkadele ja vastake tema seisukohtadele kaastunde ja mõistmisega. Tuletage meelde, et võite olla paarina veelgi võimsamad, kui teete koostööd ja pakute teineteisele tuge.

 

Kalad: Võite tunda, et olete oma armastuse otsingul sammu võrra maas. Võimalikelt partnerite tähelepanu otsimine, ei pruugi olla tõhus, seega on parem valik seada esikohale isiklik kasv ja enesevaatlus. Pole vaja kiiresti uutesse suhetesse astuda, selle asemel leidke aega olemasolevate sidemete kallal töötamiseks, olenemata sellest, kas need on sõprus- või perekondlikud sidemed. Olge avatud uutele kogemustele ja laske asjadel lihtsalt omasoodu minna.

 

Kui soovid, et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11

Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope