Armastuse ja suhte horoskoop 19.04.2023.


Jäär: Täna pole aeg kodus unistamiseks, vaid pigem võimalus välja minna ja uusi kogemusi ammutada. Võib-olla on teil isegi võimalus mõnel kursusel või töötoas osaledes kohtuda kellegi erilisega, kelle tarkus ja teadmised teid köidavad. Võite olla kindel,et talle avaldavad sama muljet teie silmaring ja enesekindlus.

Sõnn: Sinu praktilisust ja stabiilsust võib kaaslane täna hinnata. Võid leida rõõmu harmoonilise ja mugava kodukeskkonna loomisest. See on suurepärane aeg koos majapidamisprojektidega tegelemiseks või tulevikuplaanide üle arutamiseks. Kui olete vallaline, võite täna tunda end rahulolevana oma ettevõtmistes. Teil ei pruugi olla tuju suhtlemiseks või uute inimestega kohtumiseks. Selle asemel keskenduge iseendale.

 

Kaksikud: Olge valmis täna oma partneri jaoks aega pühendama. Võite avastada, et teie kallim vajab täiendavat tähelepanu ja kiindumust. Ta võib tunda end töö- või isikliku stressi tõttu koormatuna ning teie toetus ja hoolitsus võivad teie sidet tugevdada. Kui olete vallaline, on teie enesekindlus ja sarm vastupandamatud ning võite leida end uuelt, põnevalt romantiliselt teekonnalt.

 

Vähk: Täna võite tunda end emotsionaalselt tundlikuna südameasjade osas. Võite olla kaastundlikus meeleolus, mis võib teie armuelule kasuks tulla. Usaldage oma sisetunnet ja kuulake otsuste tegemisel oma südant. Kui olete vallaline, võtke aega oma emotsioonide ja soovidega ühenduse loomiseks. Ära torma uude suhtesse ainult selle pärast, et olla koos!

 

Lõvi: Täna võiksite võtta juhtrolli romantilise kohtingu planeerimisel või üllatada oma partnerit suurejoonelise romantilise žestiga. Teie julgus avaldab teie partnerile muljet ja ta võib vastata sama entusiastlikult.Pidage siiski meeles, et te ei ületaks oma partneri tundeid või soove. Kui olete vallaline, võite tunda end romantilise huvi poole püüdlemisel enesekindlamalt. Enne julgete sammude tegemist, mõõtke ka teise inimese huvi.

 

Neitsi: Täna ei pruugi teie ja teie romantiline partner olla valmis leppima tavapäraste kompromissidega, mis suhetes sageli ette tulevad. Võite mõlemad olla täis energiat ja valmisolekut tegutseda, kuid mitte tingimata traditsioonilises koostöös. Võib-olla kasulik tunnistada, et teil on mõlemal vaja ruumi oma individuaalse loovuse uurimiseks ja päeva jooksul veidi lahus veedetud aeg, võib seda hõlbustada.

 

Kaalud: Täna võib teid kohata keegi minevikust,kes ilmub ootamatult.Kasutage võimalust ühenduse taastamiseks. Kuid hoolimata esialgsest üllatusest mõistate, et nii teie kui ka see inimene, olete pärast teie viimast suhtlust kasvanud ja muutunud. See vastleitud küpsus võib potentsiaalselt sillutada teed uuenenud sidemele, isegi kui olite varem arvanud, et suhe on läbi.

 

Skorpion: Sul on ainulaadne võimalus suhtes oma soove hoolikalt kaaluda. Uute inimestega kohtudes võib keegi panna teid mõtisklema varasemate armastusekogemuste põhjuste ja võimaluste üle. Teil võib tekkida soov edasi liikuda.Minevikus olnud erinevad kogemused,aitavad järele mõelda ja neist on hea õppida.

 

Ambur: Tundub, et olete täna ülimalt optimistlikus meeleolus, kuigi on mõistlik läheneda sellele ettevaatlikult. Kui olete mõelnud võimalusele kutsuda kohtingule lähedane, ärge laske end liigselt mõjutada pealiskaudsetest teguritest, nagu tema välimus või käitumine.Pidage teda veatuks. Tasakaalustatud vaatenurga säilitamine on sellistes olukordades ülioluline.

 

Kaljukits: Sinu ainulaadsus ja autentsus on sinu tugevad küljed ning need tõmbavad loomulikult ligi neid, kes hindavad sinu individuaalsust. Vältige ühiskondlike normide järgimise või rahvahulgaga sobitumise lõksu. Selle asemel võtke omaks oma tõeline mina ja laske erinevatel omadustel särada. Seda tehes kiirgate vaevata magnetismi, mis tõmbab inimesi teie poole. Uskuge, et väärite armastust ja õnne, mida soovite.

 

Veevalaja: Te tunnete tugevat tungi suhelda ja kohtuda uute inimestega, miks mitte siis sellest maksimumi võtta!Selle asemel, et ennast isoleerida, võiksite minna kuhugi, kus saate tõeliselt lõõgastuda ja lõbutseda. See mitte ainult ei noorenda teid, vaid tutvustab teile ka intrigeerivaid inimesi. Minnes välja ja suheldes inimestega, saate avardada oma silmaringi, omandada uusi vaatenurki ja luua hinnalisi mälestusi.

 

Kalad: Täna on tundmatuga leppimine ja avatud meel võti, teie suhte järgmise peatüki avamiseks. See on põnev avastusreis, kui teie ja teie partner navigeerite koos kaardistamata aladel, avastades üksteise sideme uusi tahke. See tähendab oma mugavustsoonist välja astumist, riskide võtmist ja tundmatu põnevuse katsetamist.

 

Kui soovid,et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11

Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope