Armastuse ja suhte horoskoop 19.04.2024.


Jäär: Jagage oma rõõmu ja empaatiat inimestega, kellega täna koos olete. Kui keegi teie lähedastest tundub eemalolev või masendunud, proovige olla tema lähedal ja näidata oma toetust. Teie armsad sõnad ja hooliv puudutus võivad olla parimad ravitsejad. Ja mis puudutab seda erilist inimest, kes on hiljuti veidi eemal olnud, siis ärge unustage talle helistada. Ootamatu telefonikõne või külaskäik võib suhte taaselustada ja põhjustada intensiivset arutelu.

Sõnn: Täna on päev, mis paneb proovile teie emotsioonid ja võib muuta teie meelt teatud inimese suhtes. See teeb inimese huvitavamaks ja meeldivamaks ja võib isegi esitada varjatud sügavusi ja varem tundmatuid omadusi. Hoidke end kättesaadavana, olge valmis minema tavapärasest kaugemale ja looge ühendus sügavamal tasandil. Ärge keskenduge ainult etteantud marsruutidele, vaid olge valmis komistama ettenägematutele kohtumistele.

Kaksikud: Kuigi teie suhe võib kogeda tõuse ja mõõnasid, suudate siiski jääda rahulikuks ega lase oma emotsioonidel võimust võtta. Emotsionaalseks muutumise asemel, proovige oma armuelu probleemid täpselt kindlaks teha. Olenemata sellest, kuidas olete varem asju teinud, saate oma kallimaga ühenduse loomiseks valida uusi teid, sest teie ratsionaalne lähenemine aitab teil tõelise armastuse leidmisele lähemale jõuda.

Vähk: Ootamatult võib välja ilmuda inimene, kellest te ei pruugi mõelda, kui kellestki, kellega sõbruneksite ja alguses võib see inimene tunduda veider. Kuid ärge vähendage tema väärtust. Tema pinna all on palju tarkust ja taipamist, kui saate neid ainult avastada. Olge sõnade ja žestide suhtes avatud, nii võite saada teadmisi emotsionaalsete asjadega tegelemisest. Ärge laske esmamuljel oma otsustusvõimet hägustada.

Lõvi: Täna pole õige partneriga rasketesse kõnelustesse sattuda. Selle asemel õppige väärtustama oma sisemist rahulikkust. Kaasake end asjadesse, mis teile meeldivad ja mille vastu olete kirglik. Usaldage, et õiged ühendused tekivad siis, kui on õige aeg. Tehke paus praeguse hetke analüüsimisest ja nautige seda sellisena, nagu see on, ilma, et proovite tulemusi kontrollida. Kannatlikkus aitab luua tähendusrikkaid ühendusi.

Neitsi: Täna võite süveneda religioossete ja kultuuriliste väärtuste sisekaemusse. Võib-olla vestlete nendel teemadel oma pereliikmetega, mis võimaldab teil jagada oma seisukohti ja mõtteid. See sisemine muutus võib lubada teil kohtuda mõne teiesuguse inimesega ja te võite luua sügava suhte, mis põhineb vastastikusel mõistmisel ja austusel.

Kaalud: Tänane energia on märk, jätta aega probleemide arutamiseks ja lahendamiseks. Kui teie ja teie partner on olnud pinges või teil on lahkarvamusi on õige aeg see lahendada. Sisenege dialoogi siiruse ja kaastundega, püüdes jõuda üksteise vaadete juurteni. Saate luua tugevama sideme, kuulates üksteist ja töötades koos, probleemide lahendamisel.

Skorpion: Võite olla motiveeritud otsima nõu professionaalidelt, kes aitaksid teil armastuse keerukusega toime tulla. Kuid pärast andke endale võimalus oma motiivid ja kavatsused läbi mõelda, enne kui otsustate oma romantilised jõupingutused ellu viia. Kas teil on tõsiseks suhteks vajalik küpsus või peate kulutama mõnda aega sisemisele uurimisele? Järgige oma sisetunnet ja hoidke eemale välismõjudest.

Ambur: Kui vahetate oma partneriga isiklikke mõtteid või viibite lihtsalt kaaslasega koos vaikuses, tundub teievaheline side nüüd kindlam, kui kunagi varem. Laske suhte võlul olla osa oma elust ja hoidke jagatud hetki. Teie armastus on siiras, mida ei saa eirata, selles on jõud, millel on potentsiaal muuta isegi kõige olmelisemad hetked millekski põnevaks.

Kaljukits: Täna jääge rahulikuks, kui kohtate erinevaid emotsioone. Kui provotseeritakse, ei tohiks te lasta oma tujul kontrolli alt väljuda, sest see peletab eemale need inimesed, kes teile meeldivad. Suunake energia oma sotsiaalsesse ellu ning veetke sõprade ja lähedastega mõnusalt aega. Lähedastelt saate energiat ja inspiratsiooni. Selle protsessi kaudu saavutate enesega rahulolu taseme.

Veevalaja: Täna saate särada armastuse paistel. Olgu siis tööl või lihtsalt kodus lõõgastudes, võite leida end sidemete loomise keskkonnast. See on aeg, mil tuleb oma mugavustsoonist välja murda ja alustada vestlust kellegagi, kes huvi pakub. See on teie aeg teha esimene samm armusuhte suunas. Mõelge inimesele, kellest olete pikka aega huvitatud olnud ja kutsuge ta välja.

Kalad: Planeerimata olukorrad ja õnnelikud sündmused võivad luua tõelisi suhteid. Avage oma süda oma igapäevaelus, sest kunagi ei tea, millal armastus ilmub. Nautige ettenägematut ja ärge suhtuge südameasjadesse skeptiliselt. Nüüd on aeg teostada sidemed, mis jäävad teie südamesse. Usaldage oma käike ja pidage silmas oma pikaajalisi eesmärke.

Kui soovid, et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11
Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope