Armastuse ja suhte horoskoop 19.05.2023.


Jäär: Sul on täna soov teha, oma kallim tõeliselt õnnelikuks. Teie rõõmsameelne ja positiivne loomus toob teie suhtesse erilist soojust, hoides armastust ja kiindumust elus. Teie nakkav vaim levitab õnne ja loob teie ja teie partneri vahel veetleva õhkkonna. Olgu selleks romantiline väljasõit või lihtsalt teineteise seltskonna nautimine. Tundmatuse põnevus lisab teie suhtele täiendavat sära.

Sõnn: Ärge kõhelge oma elustiilis vajalikke muudatusi tegemast. Hinnake oma prioriteete ja veenduge, et teie kallim oleks parimate seas. Võib-olla peate oma töögraafikut kohandama, et koos partneriga rohkem kvaliteetaega veeta. Võib-olla saate oma rahalised kulutamisharjumused ümber hinnata, et seada prioriteediks kogemused, mis teid lähendavad. Pidage meeles, et need muutused on investeering teie suhtesse ja need toovad mõõtmatut kasu.

Kaksikud: Kui negatiivsed mõtted hakkavad teie meeltesse hiilima, on oluline nende kohalolu ära tunda ja tegutseda, et need kõrvale jätta. Nende pessimistlike arusaamade peale mõtlemine,võib põhjustada tarbetut stressi ja ärevust,see kõik võib lõpuks mõjutada teie suhteid lähedastega. Säilitage rahu ja leidke ka konstruktiivseid lahendusi tekkivatele probleemidele.

Vähk: Igas suhtes tuleb aeg-ajalt ette lahkarvamusi. See on täiesti normaalne.Siiski, kui need erimeelsused toimivad, võivad need mõnikord teie ja teie partneri vahele lõhe tekitada. Harmoonia, mida te kunagi jagasite, võib katkeda ja just siis peate probleemiga tegelema. Ärge kartke oma tegude eest vastutust võtta. Tunnistage oma vigu ja vajadusel vabandage.

 

Lõvi: Kui armastus on õhus, ilmutab see end tähenduslike tegude kaudu. Jälgige, kuidas partner näitab teile oma hoolitsust ja hellust. Võib-olla üllatab ta teid lemmikmaitsetega, sest ta teab, et see toob teie näole naeratuse. Ehk ta ulatab sulle abikäe siis, kui sa seda kõige vähem ootad, näidates oma valmisolekut sind toetada. Need teod on aken sinu südamesse, tunnistus kiindumusest, mida armsam sinu vastu tunneb.

 

Neitsi: Nüüd on õige hetk jagada seda, mis on teie mõtteid painanud. See võib olla keeruline vestlus. Võib-olla mõtlete teatud teemale või probleemile, mida kõik näivad vältivat. See on nagu võõrliik, keda keegi tunnustada ei taha.Teil on kõik, mida vajate, et sellega toime tulla ja suur süda, mis on valmis väljakutseid vastu võtma. Uskuge oma jõusse ja teadke, et teie sõnad loevad.

 

Kaalud: Rahast rääkimine oma partneriga võib olla keeruline teema, kuid oluline on arutada oma kallimaga finantsasju, rahalisi eesmärke tulevikus. Kuigi seda ei pruugi olla lihtne teha, võib oma rahalise olukorra arutamine aidata teil mõlemal mõista teineteise harjumusi ja prioriteete. Koos,nende sihtide seadmine,võib olla ka suurepärane viis teie suhte tugevdamiseks.

 

Skorpion: Täna on suurepärane võimalus astuda samm tagasi ja hinnata, kuidas teie armuelus läheb. Oluline on mitte teha asju keerulisemaks, kui nad olema peavad. Selle asemel hoidke kõik tasakaalus ja keskenduge sellele, mis on tõesti oluline. Võtke see aeg oma tegude üle järelemõtlemiseks. Küsige endalt, kas on valdkondi, kus saate end parandada. Pidage meeles, et kasv ja edasiminek on olulised, kuid mitte teie vaimse heaolu arvelt.

 

Ambur: On oluline, et teie kodu oleks hubane pelgupaik, kus saate lõõgastuda ja end mugavalt tunda. Selle saavutamiseks alustage oma kodus mittevajalike asjade korrastamisest ja eemaldamisest. Püüdes segadust kõrvaldada, ei loo te mitte ainult füüsilist korda, vaid kutsute oma ellu ka vaimset selgust ja rahulikkust. See loob uue energia,nii teie mõtetesse, kui ka suhetesse.

 

Kaljukits: Leiad rahulolu lihtsatest naudingutest, mida elu täna pakub. Sellised asjad nagu jagatud naer, sisukad vestlused ning vaikne mõistmine teie ja partneri vahel,toovad teile õnne. Need väikesed armastuse ja toetuse teod on need, mis tugevdavad teie sidet ja panevad teid tundma, et olete hoitud. Nautige neid hetki ja andke oma partnerile teada, tunnetest tema vastu.

 

Veevalaja: Tuleta endale täna meelde, et väärid iseendale truuks jäämist. Teie mõtted ja vajadused on olulised ja neid ei tohiks ignoreerida. Ärge kartke seada piire, mis kaitsevad teie autentsust. Ümbritse end inimestega, kes aktsepteerivad ja toetavad tõelist sind. Päeva jooksul olge ühenduses oma südamesoovidega. Kuulake oma sisehäält ja laske sellel suunata teid valikute poole, mis vastavad teie väärtustele.

 

Kalad: Oma partneriga sõbralik olemine tähendab, et kohtlete teda soojuse, austuse ja lahkusega. Te olge armsama vastu kena ja toetav .Ärge langege mugavustsooni, mis võib põhjustada tahtmatut mõtlematust. Võite hakata teda enesestmõistetavaks pidama, eeldades, et ta on alati teie jaoks olemas, olenemata sellest, mida ta ta mõtleb ja vajab. Selle tulemuseks võib olla partneri lahkuse ärakasutamine, mis pole õiglane.

 

Kui soovid,et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11

Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope