Armastuse ja suhte horoskoop 19.05.2024.


Jäär: Täna võivad vallalised rohkem tegeleda oma armueluga. Mõelge oma varasematele suhetele ja sellele, millise inimesega soovite suhte luua. Võite kogeda paremat arusaamist sellest, mida romantilises suhtes soovite. Sellegipoolest olge ettevaatlik, et te ei otsiks uusi suhteid ainult selleks, et üksindustundest üle saada. Võtke aega, et olla kindel, et olete kellegagi sarnaselt mõtlev.

Sõnn: Peate usaldama, et teie siirad pingutused romantika vallas ei lähe asjata. Siiski võib see tunduda aeglase protsessina, suhted, mis kestavad, on need, mida aja jooksul kultiveeritakse. Jätkake oma südame sillaks lubamist, mis võimaldab teil luua ühenduse uute inimestega ja avastada uusi võimalusi. On võimalus, et kohtute peagi kellegagi, kes on mõeldud teie omaks.

 

Kaksikud: Täna kipute tormilises keerises olema. Teie otsusekindlus pannakse proovile, kui soovite toime tulla tugeva keemiaga, mida erilise inimese vastu tunnete. Kuigi romantiline pool võib olla kütkestav, peate siiski hindama, kas side on kooskõlas teie tulevaste eesmärkide ja väärtustega. Ärge laske oma emo tsioonidel tervest mõistusest võitu saada, mõelge kaks korda ennem, mis tahes otsuse tegemist.

 

Vähk: Olge täna valvas signaalide ja juhuslike kohtumiste suhtes. Olge julgelt avatud ühenduse võimalusele, mis teid inspireerib. Te võite kogeda oma südames puperdamist, kui tunnete esimese märgina külgetõmmet. Ärge kartke kogeda seda hetke, olge uudishimulik ja rõõmus, sest see võib muutuda ilusaks suhteks. Olge vestlustele avatud.

 

Lõvi: Olge tähelepanelik, et te täna alateadlikult armukadedust ei tekitaks. Olete haavatav, kui teie süda antakse inimesele, kellega koos olete, kuid muud kontaktid võivad põhjustada ebasoodsaid tundeid. Ärge unustage teha seda, mida soovite ja ärge kahjustage oma armastust ja ustavust. Pidev toetus loob teie suhtele tugeva aluse, mis suurendab usaldust ja mõistmist.

 

Neitsi: Nautige armuelu ümbritsevat õndsust. See, kes on võitnud teie südame, hoiab teid kõvasti, kui kalju ja ei kõigu oma pühendumuses. Aktsepteerige teineteise seltskonnas olemise rõõmu ja usaldust, et olete mõlemad sellel teekonnal koos, käest kinni hoides. Võtke aega, et tänada armastust, mis teie elus on, sest see on haruldane ja väärtuslik. Laske oma kirel kasvada iga päevaga.

 

Kaalud: Võite olla ebakindel oma võimaluste osas, veeta täna imeline romantiline päev. Hea on hetkeks peatuda ja sellele uuesti mõelda. Kiire romantika leidmine või kellegi tagaajamine ainult seetõttu, et see tundub õige asi, ei pruugi olla teie eesmärkide saavutamiseks parim viis. Kasutage võimalust enda kasvatamiseks ja isiksuse arendamiseks. Ärge kiirustage ennast.

 

Skorpion: Kui mõtlete oma endisele partnerile, võib teil olla midagi, mida te pole lahendanud. Võib olla hea mõte, temaga suhtlemiseks ühendust võtta. See võib olla hirmutav, kuid avatus on see, mis avab ukse uutele perioodidele. Ärge laske end kummitada mis ja kui küsimustest, olge praegu kohal. Võtke ette tegevusi, mis panevad teid e nnast hästi tundma ja olema enda vastu lahkem. Heitke välja kõik negatiivsed vibratsioonid.

 

Ambur: Täna on eriline päev jätkuvas suhtes olevatele inimestele. Rahulik ja armastav keskkond luuakse siis, kui igatseme hellust ja eneseimetlust. See on aeg näidata üksteisele tunnustust ja tugevdada sidemeid, mis teid omavahel seovad. See võib olla mõnus puhkus kodus või üllatusreis, kuid oluline on teie jagatav lähedus. Näita oma armastust ja pidage meeles väikseid olulisi nüansse.

 

Kaljukits: Oodake täna muutusi oma suhte dünaamikas. See võib olla teile väike šokk ja võib teid mõne tõusu ja mõõnaga tasakaalust välja viia. Sellegipoolest ärge unustage, et õnnetused on teed arengu ja tugevamate sidemete suunas. See on õige aeg rääkida oma partneriga selgelt ja probleemidest või muredest, mis on teid vaevanud. Lõpuks leiate end paremini, kui kunagi varem.

 

Veevalaja: Teid julgustatakse keskenduma oma kodu värskendamisele, kas mööbli ümberkorraldamise, mõne mugava elemendi lisamise või lihtsalt korrastamise teele. Kui kujundate ruumi, kus teil on kõige mugavam ja mis kajastab teie isikupära, ilmneb kõrvalmõju, mida võib näha teie elu muudes aspektides, sealhulgas armuelus. Kodukeskkonna armastamine tähendab teie atraktiivsuse suurendamist.

 

Kalad: Täna on ideaalne aeg linnakärast põgenemiseks ja rahu nautimiseks. Tehke paus ja mõelge reisimisele rahulikku kohta looduse rüpes. See võib olla parim viis üksindusega toimetulemiseks, iseendaga ühenduse loomiseks ja tõenäoliselt hingesugulase leidmiseks looduse vaikuses. Kutsuge kaasa ka oma sõpru, sest nende seltskond toob teie kogemusse teistsuguse ja meeldiva mõõtme.

 

Kui soovid, et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11

Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope