Armastuse ja suhte horoskoop 19.06.2023.


Jäär: Täna tunned sa kõrgendatud soovi intellektuaalse stimulatsiooni ja kaasahaaravate vestluste järele. See võib teie armuelu positiivselt mõjutada, kui otsite partnerit, kes suudab teid vaimselt proovile panna ja hoida suhetes elus uudishimu. Otsige kedagi, kes vastab teie entusiasmile uute ideede avastamiseks. Kui olete pühendunud suhtes, võite olla rohkem oma emotsioonidega kooskõlas ja paremini väljendada oma tundeid oma lähedastele.

 

Sõnn: Otsite stabiilsust ja mugavust, väärtustades armastuse materiaalset ja emotsionaalset külge. See on suurepärane aeg, et arutada partneriga oma pikaajalisi eesmärke ja rahaasju. Oluline on tunda oma suhetes emotsionaalset tuge ja see nädal pakub soodsat keskkonda selle stabiilsustunde kasvatamiseks. Kui olete oma tundeid tagasi hoidnud, on nüüd aeg lasta neil voolata.

 

Kaksikud: Täna on teie süda avatud, muutes teistel teie soovide mõistmise lihtsamaks. See läbipaistvus loob tugevama sideme teie partneriga või potentsiaalse armastuse huviga. Kui olete pühendunud suhetes, on see nädal suurepärane aeg, et avada oma partnerile tunded ja unistused. See haavatavus soodustab intiimsust ja loob tugevama aluse teie suhte õitsenguks.

 

Vähk: Täna võite olla südameasjades endassetõmbunud. Võite tunda suurt vajadust privaatsuse järele. See võib olla suurepärane aeg oma emotsionaalsetesse sügavustesse süvenemiseks ja oma suhtesoovi paremaks mõistmiseks. Päeva edenedes saate oma romantilistes suhetes peenenergiaid koguda. See võib olla väärtuslik teie partneri tunnete ja kavatsuste mõistmisel.

 

Lõvi: Täna võivad sind ümbritseda sõbrad ja tuttavad, kes lisavad sinu ellu veidi vürtsi. On sobiv aeg osaleda seltskondlikel koosviibimistel või grupitegevustel, kus saate kohtuda potentsiaalsete romantiliste partneritega. Nädala edenedes võib sind keegi oma sõprade ringi tõmmata. See võib olla keegi, keda olete juba mõnda aega tundnud või uus tuttav, kellel on teiega ühised huvid.

 

Neitsi: Tänane päev toob endaga kaasa potentsiaali romantilisteks kohtumisteks või sideme süvenemiseks praeguse partneriga. Teie armuelu võib ristuda teie tööga. Võite kohtuda kellegi erilisega oma karjääriga seotud professionaalsete võrgustike üritustel või sotsiaalsete kogunemiste kaudu. Kui olete juba pühendunud suhtes, pööratakse partneri tööelule suuremat tähelepanu. Võite leida end toetamas tema eesmärke ja ambitsioone.

 

Kaalud: Kui olete pühendunud suhtes, on see suurepärane aeg, et alustada koos partneriga uusi seiklusi. Vaimu ja südant stimuleerivate tegevustega tegelemine võib süvendada teie sidet ja luua püsivaid mälestusi. Vallalised peaksid laiendama oma suhtlusringe ja kasutama võimalusi uute inimestega kohtumiseks. Võite kohata teistsuguse taustaga intrigeerivat inimest. Olge avatud meelega ja valmis tundmatut omaks võtma.

 

Skorpion: Täna kogete oma romantilistes suhetes kõrgendatud intensiivsust. Igatsete suhet, otsides emotsionaalset sügavust ja haavatavust. Pealiskaudsed kohtumised ei rahulda sind. Selle asemel tõmbavad sind kogemused, mis lähendavad sind oma partneriga emotsionaalselt ja vaimselt. Võid avastada oma partneri isiksuse varjatud kihte, süvendades oma mõistmist ja tugevdades sidet.

 

Ambur: See on ideaalne aeg lahendamata probleemide mõistmiseks ja lahenduse leidmiseks, mis tervendab teie sidet. Teie emotsionaalne intuitsioon tugevneb, võimaldades teil oma partneri vajadusi põhjalikumalt mõista. Näidake talle oma toetust ja kiindumust ning te süvendate oma usaldust. Vallaliste jaoks võib silmapiiril olla märkimisväärne suhe. Pöörake tähelepanu seltskondlikele kogunemistele ja sündmustele, sest tõenäoliselt kohtate kedagi, kes vallutab teie südame.

 

Kaljukits: See on rõõmus aeg töötada selle nimel, et luua harmooniline tasakaal oma isikliku elu ja kohustuste vahel. Kui olete pühendunud suhtes, peate arutama jagatud kohustusi, planeerima majapidamistöid või keskenduma oma partneri heaolule. Vallalised võivad potentsiaalsete armuhuvidega tutvuda töö või tervisega seotud tegevuste kaudu. See võib olla kolleeg või keegi, kellega kohtute oma treeningueesmärkide poole püüdlemisel.

 

Veevalaja: Vallaliste jaoks on see uute alguste aeg. Võite meelitada ligi austajaid ja teie karismaatilisele energiale on raske vastu seista. Ärge kartke armastuse pärast riskida. Teie mänguline loomus on eriti ahvatlev. Pühendunud inimestele on see ideaalne aeg tegeleda tegevustega, mis sütitavad teie loomingulisi külgi, nagu kunst, muusika või tantsimine. Tänane päev on mõeldud romantika kasvatamiseks ja teie partnerluse uute mõõtmete uurimiseks.

 

Kalad: Tänane planeetide seis võib muuta teid suhetes tundlikumaks ja emotsionaalsemaks. Teie partneri sõnad või teod võivad teile kergesti haiget teha ja te võite vajada tavapärasest rohkem kindlustunnet. Oluline on olla teadlik sellest, kuidas teie emotsioonid teie suhteid mõjutavad. Kui tunnete end ülekoormatuna on hea, kui võtate enne partneriga rääkimist veidi aega, et rahuneda.

 

Kui soovid,et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11

Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope