Armastuse ja suhte horoskoop 19.06.2024.


Jäär: Täna on hea päev oodata romantilist tegevust, kuna tähtede seis teid soosib. Olge valmis mõneks hingematvaks stseeniks, mis paneb teie pulsi kiiremini lööma. Ükskõik, kas leidate uue kaaslase või süütate vana leegi uuesti, on pildil teatud kirglikkus. Ärge kartke oodata, kuni teine ​​pool teeb esimese sammu. Lihtsalt olge loomulik ja laske keemial toimida, kuhu see ka ei viiks!

 

Sõnn: On aeg valmistuda selleks, et teie ellu ilmub võimalik uus armastushuvi. Kuid enne selle suhte loomist on oluline vaadata oma ajalugu ja tundeid, mis võivad veel püsida. Esimene asi, mida inimene peab tegema on olla enda vastu aus. Ärge jätke kõrvale märke, mis ütlevad teile vastupidist. Olge teie ise ja laske oma tõelisel minal oma vestlustes esile tulla.

 

Kaksikud: Teie partner võib otsustada teid täna üllatada ja näidata teile suhte romantilist poolt, mille olemasolust te ei teadnudki. See on hea võimalus tuua tagasi side, mis teie suhtes alati olemas on olnud. Rääkige välja, jagage oma unistusi ja fantaasiaid partneriga ning otsige uusi viise oma elu vürtsitamiseks. On aeg viia arenenud armastus uuele tasemele.

 

Vähk: Otsige sarnaselt mõtlevat hinge, kellel on positiivne aura. See võib olla inimene, kes on teie ankur tormisel elumerel. See inimene paneb teid meenutama, mis tunne on olla õnnelik ja õpetab teid võtma aega ja nautima elu pisiasju. On okei oma kaitsemehhanismi lõdvestada ja lubada end haavatavana tunda. Seda kasutades saate teada, kuidas oma soove ja vajadusi tasakaalus hoida.

 

Lõvi: Tänane päev paneb teid mõistma, kui õnnelik te olete, et teil on oma partner. Kosmiline energia on soodne ja aitab tugevdada teie ja teie partneri vahelist sidet. Oodake päeva jooksul õnne ja koosolemist. Oluline on võtta aega, et väljendada oma armastust partnerile sõnade või isegi žestide kaudu. Olgu tänane päev hea, oma pühendumuse kinnitamiseks.

 

Neitsi: Võite olla veidi stressis vallaliseks olemise pärast. Kuid ärge unustage, et kui olete vallaline on võimalus enda kallal töötada ja teada saada, mida partneris vajate. Täna ärge tegelege sotsiaalse tegevusega, veetke aega üksi ja tundke end mugavalt. Tehke asju, mis teile meeldivad ja ärge kartke leida uusi sõpru kohtades, kus te tavaliselt ei suhtle.

 

Kaalud: Tõenäoliselt on täna teil vaidlusi, sest kõik näivad kaitsvat oma territooriumi. Partneriga suheldes tuleb olla ettevaatlik, eriti südamega seotud küsimustes. Ei tohi vihastada ega agressiivselt käituda. Mõistmine ja kannatlikkus on selle perioodi kõige olulisemad asjad. See on aeg, et tugevdada oma sidet, osaledes tegevustes, mis teile mõlemale meeldivad.

 

Skorpion: Võimalik, et täna peate potentsiaalse partneri südame võitmiseks ostma kingitusi Kuid üks väike hääl ütleb teile, et ärge üle kulutage ja olge pigem empaatiline. Õppige vältima materialismi ja tegelege selle asemel oma partneriga, kiindumuse ja tähendusrikka suhtlusega. See annab teisele inimesele teada, et olete huvitatud temaga suhte loomisest.

 

Ambur: Tark on avalikustada oma varasemad suhted, uuele partnerile. Täna võite rääkida suhteid puudutavatest küsimustest. Neid asju tuleks partneriga võimalikult ausalt arutada. Oluline on märgata, kuidas teine ​​inimene reageerib. Reaktsioonid peegeldavad isiksust ja emotsionaalset seisundit. See võib aidata teie suhet luua ja anda aluse intiimsete üksikasjade edasiseks jagamiseks.

 

Kaljukits: Täna on aeg kellegagi koos ennast mugavalt tunda, olgu see siis sõber või isegi potentsiaalne armuke. Universum saadab teile tugeva ja ereda signaali, mida peaksite kasutama inimestega kohtumiseks. Ärge seiske paigal, vaid tehke midagi, püüdke päev kinni. Osalege sündmustel, mis panevad teid tundma teiste inimestega seotust, näiteks liituge uue klubiga või minge peole. Teie sõbralik loomus tõmbab teie poole inimesi, kes on samuti sõbralikud ja kellel on teiega sama energia.

 

Veevalaja: Täna võite mõelda inimesele oma minevikust, keda varem hästi teadsite, või kellelegi, kellest olete unistanud. See võib esile kutsuda nostalgia- ja uudishimutunde, mis on üsna üllatav. Ärge keskenduge sellele, mida olete kaotanud, vaid sellele, mida soovite suhtest. See võib anda märku, et olete oma endisest partnerist üle saanud ja olete nüüd valmis tutvumismaailmas kasutama muid võimalusi.

 

Kalad: Täna võite tunda end mugavamalt, kui arutate oma eesmärke ja unistusi kellegagi, kellega olete just kohtunud. Selline ausus ja läbipaistvus võivad meelitada potentsiaalseid partnereid, kellele teie suund ja visioon avaldavad muljet. Ärge kartke oma elu ootusi välja öelda, sest see meelitab ligi õigeid inimesi, kellel on sarnased ootused. Olge paindlik ja vastuvõtlik, sest võite kohata kedagi, kes hindab teie pingutusi ja soovib teiega liituda.

 

Kui soovid, et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11

Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope