Armastuse ja suhte horoskoop 19.07.2023.


Jäär: Täna saate oma partneri kohta midagi uut teada. Võtke omaks tarkus, mis tuleb koos kvaliteetaja veetmisest. See väärtuslik hetk võib teie suhetes kanda sügavamat seost. Olge valmis asuma avastusretkele, mis viib teid lähemale oma partneri olemusele ja paljastab tema hingekihid. Võtke omaks oma partneri iseloomu mitmekesisus ja tähistage omadusi, mis muudavad ta eriliseks.

 

Sõnn: Kui olete pühendunud suhtes on see pöördeline hetk status quo hindamiseks ja eesseisvate võimaluste kaalumiseks. Võimalik, et teie ja teie partner olete loonud tugeva aluse usaldusele ja mõistmisele, kuid nüüd on aeg hinnata, kas olete uueks peatükiks valmis. Kui olete vallaline, võib sellest alguse saada sügav ja kirglik armastuslugu, kuid see nõuab teie valmisolekut vabaneda hirmudest, mis teid tagasi hoiavad.

 

Kaksikud: Kõigi maailmade parimate külgede meelitamiseks, keskenduge oma usaldusväärsuse taastamisele kõigis oma eluvaldkondades. On aeg astuda tagasi romantilistest ettevõtmistest ja anduda eneseteostusele. Mõelge varasematele kogemustele, mis võisid teie usaldust mõjutada, ja õppige neist. Vanade haavade paranemine võimaldab teil luua endast tugevama ja usaldusväärsema versiooni. Ümbritse end positiivsete mõjudega.

 

Vähk: Täna julgustab kosmos süvenema oma südame sügavustesse ja vaatama uuesti läbi varasematest suhetest saadud õppetunnid. Olgu see positiivne või negatiivne, iga kogemus on jätnud teie hinge kustumatu jälje, andes edasi tarkust, mis võib nüüd olla teie kompassiks südameasjades. See sisekaemus võimaldab teil oma soove selgelt eristada, võimaldades teil meelitada armastust, mida väärite.

 

Lõvi: Mõnikord on lihtne emotsioonide intensiivsusse takerduda ja suurem pilt silmist kaotada. Teie sõbra vaatenurk võib olla väärtuslik tööriist, mis aitab teil oma romantilise teekonna keerukuses navigeerida.Tal on ainulaadne võime näha kaugemale ja pakkuda teadmisi. Võtke tema panus avatud südamega omaks ja teid üllatab selle sügav mõju teie armuelule.

 

Neitsi: Teil on kaasasündinud võlu ja kohanemisvõime, mis tõmbab teisi pingutuseta enda poole. Kuid teie kalduvus otsida pidevat stimulatsiooni ja loota oma partnerile,et saavutada emotsionaalne rahulolu võib takistada teie isiklikku kasvu. Täna julgustavad tähed võtma omaks oma individuaalsust ja mõistma, et tõeline armastus puhkeb õitsele siis, kui kaks sõltumatut hinge harmooniliselt ühinevad.

 

Kaalud: Teile võib tunduda, et teete kõvasti tööd, et teenida kellegi armastust, kuid mõistate, et ta ei vasta teie tunnetele. Kuigi silmitsi tõsiasjaga, et keegi ei ole huvitatud, võib tunduda pettumus.Oluline on väärtustada ennast ja oma põhimõtteid. Võtke omaks, et tõeline armastus on kahesuunaline tänav ja see ei tohiks kunagi nõuda teilt oma väärtuse tõestamist.

 

Skorpion: Avage oma silmad ja võtke omaks võimalus luua romantiline side kellegagi, keda olete juba pikka aega tundnud. See võib olla sõber, kes on alati teie jaoks olemas olnud, toetanud ja mõistab teid. Pöörake tähelepanu energiale teie ja selle inimese vahel. Kas te tunnete sädet? Kas silmsidet või õrna vihjet flirdile? Need võivad viidata sellele, et midagi sügavamat ootab uurimist.

 

Ambur: Kosmos õhutab teid tegema midagi, mis paneb nii seest,kui väljast end kaunina tundma. Tegelege tegevustega, mis toidavad teie hinge, olgu selleks siis jooga, pikk looduses jalutuskäik või loominguline tegevus. Võtke omaks oma ainulaadne stiilitunnetus ja väljendage end autentselt. Kui tunnete end oma nahas enesekindlalt ja mugavalt, tõmbate loomulikult ligi inimesi, kes hindavad ja imetlevad teid sellisena, nagu te olete.

 

Kaljukits: Sinu praktiline loomus otsib partnerit, kes kehastab lojaalsust ja pühendumust. Täna julgustavad taevased energiad teid nendesse omadustesse sügavamalt süvenema. Vaadake pealispinnast kaugemale ja otsige tõelisi seoseid, mis selle all peituvad. Keerulisel suhete maastikul liikudes kohtate täna sügavat sidet kellegi erilisega.

 

Veevalaja: On aeg lahti lasta oma mured tuleviku pärast ja võtta omaks praegune hetk. Teie mõistus võib olla mures selle pärast, mis teie romantilises elus ees ootab, kuid on oluline meeles pidada, et tõeline armastus leitakse siin ja praegu. Niisiis, pange oma mured kõrvale ja avage oma süda olevikus eksisteerivatele võimalustele. Selle asemel, et keskenduda tulevikule, kasutage seda hetke oma soovide ja kirgede uurimiseks.

 

Kalad: armastuse vallas ootab teid rõõmus üllatus. Universum on märganud teie jõupingutusi keskenduda iseendale ja isiklikule kasvule ning nüüd on see valmis teid premeerima võimalusega luua ilus ühendus. Usaldage kosmilist energiat, tuua teie ellu armastust. Ärge kartke initsiatiivi haarata, kui leiate kellegi, kes teie tähelepanu köidab.

 

Kui soovid,et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11

Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope