Armastuse ja suhte horoskoop 19.09.2023.


Jäär: Täna on soovitatav olla enda ja oma partneri vastu lahke. Minge välja õhtusöögile ja väljendage oma armastust,nii palju,kui võimalik. Kuulake oma partnerit sügavalt, et mõista praeguse suhte tegelikku alust. Teie elukaaslase pereliikmete saabumine, teeb teid õnnelikuks. Näidake armsamale, et armastate ja hoolite, ning tehke talle aeg-ajalt komplimente.

 

Sõnn: On hea aeg keskenduda oma suhtele ning teha nimekiri headest ja halbadest asjadest. Kui teil on kohustusi, peaksite väljuma tingimusteta armastuse teooriast ja rääkima oma partneriga tegelikkusest. Kui päev hakkab igavaks muutuma, peaksite planeerima oma kallimaga ühe õhtu, kus saate koos nautida ja mälestusi luua. Kontrollige heade uudiste emotsioone, enne kui jagate seda partneriga.

 

Kaksikud: Mõned keerulised probleemid põhjustavad teie suhetes täna probleeme. Teie partner võib olla armukade teie vestluste pärast teise inimesega, eriti vastassoost persooniga.Andestage ja unustage tarbetud mured. Valmistage õhtusöök, mis teile mõlemale meeldib, ja veetke koos mõnusalt aega. Samuti saate oma partnerile erilise kingituse abil kiindumust näidata.

 

Vähk: Olete praeguse seisuga,oma tööga väga hõivatud. Seetõttu ei saa te partneriga hästi suhelda. Ta tunneb end ignoreerituna ja hoolimata tema jõupingutustest,on teie poolt puudulik tunnustus. Mõelge kindlasti kaks korda enne, kui täna midagi ütlete. Teie partneril võib olla halb tuju ja isegi väike vaidlus võib kasvada tormiks.

 

Lõvi: Tunnete täna võimsat tungi olla koos inimesega, keda armastate. Kui olete vallaline, on positiivsete tulemuste saavutamiseks, aeg läheneda oma väljavalitule. Samuti võite leida, et soovite rohkem oma partneri armastust ja muret jagada. Veenduge, et täidate kõik kohustused koos, et saaksite õhtul lõõgastuda. Intiimselt lõõgastudes, pöörake tähelepanu oma partneri sõnadele.

 

Neitsi: Täna peaksite panema oma partneri tundma end väärtustatuna, et saaksite mõlemad nautida rahulolu.Võimalusel kutsuge oma potentsiaalne partner kohtama. Olete huvitatud oma väljavalitu arvamuse vastu teist,ning püüate teha midagi ainulaadset. Ärge pingutage liiga palju ja laske oma suhtel järgmisele tasemele tõusta. Kõik, mida peate tegema, on lihtsalt nautida praegust aega täiel rinnal.

 

Kaalud: Teie armusuhe tekitab täna tugevaid tundeid. Kui teil pole praegu võimalik oma partneriga kohtuda, võite sattuda kriitika ohvriks. Ükskõik kui raske olukord ka poleks, peaksite mõlemad sammu astuma ja hetke nautima. Vallalised võivad täna tunda end kolmanda rattana, sest võite seltskonnas jääda mõne paari vahel märkamatuks.

 

Skorpion: Täna on aeg nautida oma suhetes, armastust ja turvalisust. Kui olete vallaline, avastate, et mõni inimene armub teisse salaja. Peate mõistma, et see pole lihtne vaimustus, vaid palju enamat. Kogege koos oma partneriga uusi asju või tegelege oma lemmikhobiga. Kolmas inimene võib püüda teie suhet tahtlikult rikkuda, seega, olge täna ettevaatlik.

 

Ambur: Peate toetama oma partnerit tema kirgedes ja tulevikupüüdlustes.Pidage täna oma eriline kohting, et saaksite mõlemad koos aega nautida. Kui kahtlete, kas olete armunud on kõige parem lasta tunnetel,vabalt voolata. Veenduge, et tunneksite sidet ja otsige võimalusi oma partneriga rääkimiseks.

 

Kaljukits: Praegu on õige aeg luua oma suhtesse midagi püsivat. Proovige selliseid asju, nagu oma partnerile antud lubaduste pidamine, et võita tema usaldus ja kindlustunne. Planeerige õhtul reis mõnda lähedalasuvasse kohta ja nautige koos oma lemmiktoitu. Suhtlemine ja usaldus on teie suhte aluseks. Rääkige kindlasti millestki erilisest, et teie partner teid paremini mõistaks.

 

Veevalaja: Täna peaksite ennast oma partnerile tõestama parimast küljest. Kui teile keegi salaja meeldib, on täna õige aeg teha peeneid žeste ja anda edasi positiivseid signaale. Te võiksite oma partneriga vestelda, kuid mitte üle piiri minna. Proovige koos põnevaid asju, näiteks planeerige tulevast reisi või luksuslikku väljasõitu, mida olete alati soovinud.

 

Kalad: Täna on õige aeg uurida, mida teie partner läbi elab. Kui see on seotud elukutsega, võiksite koos leidma häid müügivihjeid suureks karjäärimurdeks. Kui mõtlete abiellumisväljavaadetele, on parem kaasata oma pereliikmed juba täna. Kui olete hiljuti mürgisest suhtest välja tulnud, peate olema enesekindel.Ärge püüdke kellelegi asjatult muljet avaldada.

 

Kui soovid,et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11

Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope