Armastuse ja suhte horoskoop 19.10.2023.


Jäär: Astuge oma tavapärasest suhtlusringist välja ja võite kohtuda uute inimestega ning avastada põnevaid võimalusi. Täna võib ootamatu sündmus teid kaaslasega lähedasemaks muuta. Proovige midagi koos teha, näiteks romantilist filmi vaadata või veeta koos meeldiv õhtupoolik. Ja kui olete vallaline, hoidke avatud meelt. Võite kohata kedagi, kes meenutab teile kunagist armastust. Uurige uusi võimalusi ja teil võib olla õnne.

Sõnn: Kui olete suhetes kiiresti õppiv inimene, on nüüd suurepärane võimalus tugevdada sidet oma partneriga, isegi, kui teie suhe on uus. Oluline on kohe alguses mitte seada suuri ootusi. Kui olete vallaline, kaaluge seltskondlikel üritustel osalemist või vanade kolleegidega suhtlemist. Olge siiski ettevaatlik, kuna mõnel inimesel võivad olla varjatud motiivid.

Kaksikud: Täna võib teie suhetes tekkida probleeme. Oluline on jääda rahulikuks ja oma muredest avatult rääkida. Kiire vestluse alustamine võib aidata vähendada stressitaset. Te ei tohi olla ebakindel, kui partner saab kolleegiga lähedaseks, see võib tekitada vaid väikese arusaamatuse. Vallalistel soovitatakse jääda avatuks tähenduslikele kohtumistele ja kartmata tervitada uusi sidemeid.

Vähk: Kui suhe on värske ja alles toibute mürgisest minevikust, tegutsege täna ettevaatlikult, et vältida arusaamatuste eskaleerumist. Mõistlik oleks astuda samm tagasi, maha jahtuda ja alustada rahulikku arutelu. Nende jaoks, kes on vallalised, võib kolleeg teie poole pöörduda ja kutsuda kohvile või lõunasöögile. Tähtede seis ennustab, et sellest võib tulevikus kujuneda tähendusrikas ühendus.

Lõvi: Tänane päev annab võimaluse tekitada elevust, planeerides oma partnerile põneva kohtingu või üllatusseikluse. Koos kvaliteetaega veetes võib positiivse väljavaate säilitamine aidata vältida korduvaid probleeme. Neile, kes on praegu vallalised, võib mõni seltskondlik üritus pakkuda võimalust kohtuda oma potentsiaalse hingesugulasega. Olge autentne mina, otsige uusi kogemusi ja nautige iga hetke.

Neitsi: Teie tööelu on olnud kirglik, mis võib teie suhteid pärssida. Planeerige ja külastage oma partneriga romantilist kohta, kus saate nautida meeldivaid tegevusi ja luua väärtuslikke mälestusi. Perekondlike murede korral lähenege sellele rahulikult ja püüdke kompromisside poole. Üllatage oma kallimat maitsva einega, et näidata oma kiindumust. Kui olete vallaline, võib kunagine armsam sulle ootamatult armastust avaldada.

 

Kaalud: Täna võib kauge partneriga kingituste vahetamine, hoolimata teie kahe füüsilisest vahemaast, tugevdada teie sidet. On tõenäoline, et saatus toob teid peagi samasse linna tagasi, kus ootab teid armastatu. Vallalised võivad end aga pisut ebakindlalt tunda, kuna nende kiindumus on suunatud mitmele inimesele. Sellistes olukordades võib lähedase sõbra usaldamine pakkuda lohutust ja aidata masendunud tundeid leevendada.

 

Skorpion: Täna on õige päev, et väljendada oma romantilisi tundeid ja leida oma elu armastus. Selleks võiks planeerida üllatuskohtingu ja partneri valikul romantilise õhtusöögi. Pikka aega ennast üksikuna tundnud inimesed peaksid hakkama tutvumisrakenduste kaudu endale kedagi otsima. See on hea päev, et saaksite alustada millegi uuega ja suhelda inimestega..

 

Ambur: Need, kes on pühendunud suhtes, võivad märgata, et nende partner on terve päeva tööga hõivatud. See võib olla põhjus, miks te mõlemad ei suuda täna piisavalt suhelda. Ärge muretsege! On aeg teda toetada ja panna ta tundma, et olete alati ta kõrval. Vallalised võivad kohtuda mõne oma vana sõbraga. Vestlus võib tekitada nostalgiat.

 

Kaljukits: Täna on oluline oma otsustes usaldada. See on soodne hetk, et arutada oma suhte tulevikku ja seada esikohale ausus oma partneriga. Võib-olla tasub kaaluda edasiliikumist ja järgmise sammu astumist. Neile, kes on vallalised, on soovitatav olla ettevaatlik, kuna keegi ei pruugi olla täiesti aus. Usaldage oma instinkte, võtke asju aeglaselt ja väärtustage ennast.

 

Veevalaja: Võtke täna aega, et olla oma suhtes kannatlik ja mõistev. Kuulake aktiivselt oma partneri muresid ja vastake empaatiaga. Väga oluline on avatult käsitleda olulisi aspekte, nagu side ja intiimsus oma partneriga. Kui juhtute olema vallaline, nautige sõpradega ajaveetmist, sest nad võivad teile tutvustada kedagi, kes jagab teie pikaajalisi eesmärke ja väärtusi.

 

Kalad: Usalduse säilitamiseks ja olukordade targalt lahendamiseks jääge rahulikuks, olenemata sellest, kas olete vallaline või suhtes. Vältige manipuleerivaid tegevusi ja seadke esikohale emotsionaalne lähedus, jagades oma tundeid ja julgustades oma partnerit sama tegema. Lahkarvamuste korral vestelge, püüdke leida ühisosa ja vältige pettumuste kinnistamist. Vallalised peaksid olema liiga kriitiliste inimeste suhtes ettevaatlikud. Veenduge, et nad austavad teie väärtusi.

 

Kui soovid, et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11

Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope