Armastuse ja suhte horoskoop 19.11.2022.


Jäär: Täna pole õige aeg tormata, kindlasti mitte romantiliste ettevõtmistega. Kui olete valmis laskma inimesed enda lähedusse, avastate veelgi rikkalikuma naudingu- ja õnnevaldkonna. Tehke seda, mida teie süda ihkab, kuid tehke seda arukalt ja ennast kontrollivalt. Kui olete pühendunud, on aeg olla käimasoleva olukorra suhtes pragmaatilisem ja rääkida asjad selgeks.

 

Sõnn: Suurendage oma otsekohesuse taset, kui see puudutab armastuse väljakuulutamist. Kui soovite võita oma kaaslase südant,sellisel päeval nagu täna, on temaga romantiline õhtusöök suurepärane võimalus. Tooge kaasa uut energiat ja süüdake uuesti leek, mis võis hiljuti kustuda. Alustage asju julgelt, romantiliselt ja kõik läheb teie mõlema jaoks hästi.

 

Kaksikud: Tõenäosus, et teie suhe jääb täna põnevaks, on väike. Soovitatav on võtta meetmeid selle vastu võitlemiseks. Võtke initsiatiiv ja leidke ainulaadne viis, kuidas oma partner õnnelikuks teha. Ei tasu oma õnnega igavuse pärast riskida, kui tahad asju põnevana hoida. Armastuse elava ja särava hoidmine, teenib teid hästi.

 

Vähk: Võib-olla tunnete nostalgiat varasema suhte pärast ja tunnete puudust inimesest, kes teile kunagi nii palju rõõmu valmistas. Püüdke mitte lasta minevikku liiga romantiliselt kõlada. Peaksite nägema tulevikku, isegi kui olete juba nii palju saavutanud ja nii palju näinud. Kui soovite oma romantilises elus edusamme teha, on teil palju võimalusi. Olge teadlik sellistest väljavaadetest teie ümber.

 

Lõvi: Sinu jaoks on silmapiiril tõeline armastus. On võimalik, et tänane rikkalik tähistamine toob sulle rohkem romantikat, kui ootasid. Mõelge kõikidele maskidele, mida kannate, mille taga on kellelgi rahuldamatu vajadus teie kohta rohkem teada saada. Olete päeva lõpuks ühe või teise valinud. Veenduge, et valiksite õigesti, enne kui astute järgmise sammu.

 

Neitsi: Sa võid olla liiga hõivatud elu muude kohustustega, et pühendada hetkel energiat oma suhte kasvatamisele. Keskendu oma partnerile ja ole tema jaoks olemas, kui ta sind vajab. Väljendage oma tänu selle eest, mida olete oma elu sisukamaks muutmisel teinud. Avastate, kui palju paremaks teie ühendus selle tulemusel muutub.

 

Kaalud: Kiusatus põneva armastusloo järele on praegu tugev. See võib raskendada teie lõõgastumist ja rutiini sisseelamist, kuna teie tähelepanu tõmbab tõenäoliselt tavapärasest kursist kõrvalekaldumise uudsus. Võib-olla tõmbab teid rohkem inimeste poole, kes pole teie moodi või asuvad praegu teises maailma osas. Uurige tundmatut, positiivse mõtteviisiga.

 

Skorpion: Tõenäoliselt pole see päev, mil lasta oma emotsioonid valla. Kui võtate asju aeglasemas tempos, võite näha, kus te romantikas asute. Vägisi pingutamine võib olla just see, mida on vaja, et huvi taas äratada. Soovitu saamine ilma pingutusi tegemata võib olla põnev, kuid teie pingutuste tasu on oluliselt suurem.

 

Ambur: Teie äkiline ja vaieldamatu tõmme põneva uue tutvuse vastu, annab märku üleminekuajast. Võimalik, et esile kerkivad ootamatult tugevad emotsioonid. Te ei tohiks millegi kallal kiirustada, et alles tagantjärele mõista, et see oli valearvestus, mistõttu on kõige parem läheneda asjadele aeglaselt.

 

Kaljukits: Teie ja teie kaaslane tunnete täna suurt soovi üksteise kohta rohkem teada saada. Te mõlemad tegelete omaette sisekaemusliku mõtlemisega ja soovite oma partneriga õpitust rääkida. Kasutage seda võimalust oma partneriga ausate vestluste pidamiseks; selle tulemusel saate te lähesemateks. See lisab teile rahu ja harmoonia koefitsienti.

 

Veevalaja: Kaalute võimalusi, kuidas oma pikaajalist suhet igapäevasena hoida. Teie ja teie kaaslane olete üksteisega nii ära harjunud, et osa romantikast on asendunud igapäevaelu monotoonsusega. Täna on õige päev mõelda uutele ja põnevatele viisidele, kuidas oma romantilist elu vürtsitada. See on teile täielik šokk, kui hästi see töötab!

 

Kalad: Täna nõuab kellegi oma mõtetesse laskmine alandlikkust. Selle tulemusena muutute vähem avatuks selle osas, mida oma suhtest soovite. Oma kartustest üle saada on siiski võimalik. Proovige leida viis, kuidas sõnastada, mida te mõtlete, nii, et see ei jääks nõrgaks, ja seejärel öelge see. Võime tunda end haavatavana on voorus.

Kui soovid,et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11

Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope