Armastuse ja suhte horoskoop 19.12.2022.


Jäär: Seni, kuni suudad end ümbritseva kaosega silmitsi seistes säilitada mõistuse, leiab romantika sind üles. Eemaldage igav ja rutiinne tunne ja siis saate lasta oma kujutlusvõimel lennata. Sügav side teie ja teie tunnete vahel muutub selgemaks.Usu oma sisetunnet ja anna oma emotsioonidele järele. Säilitage inimestevahelises suhtluses realism.

Sõnn: Sinu plaanid partnerluse tuleviku osas võivad muutuda. Teie ootused romantiliseks suhteks, seatakse kahtluse alla. See, kuidas te suhtute oma praegustesse või varasematesse armusuhetesse, võib teie sõprade ja tuttavate arvamuste ja eeskujude tõttu muutuda. Võib-olla hindate praegu iseseisvust rohkem kui pühendumust.

Kaksikud: Teie isiklikus elus on tõenäoliselt suuri nihkeid, mis täna ilmnevad. Need muutused on seotud teie käitumise ja eriti teie emotsionaalse stabiilsuse märkimisväärse paranemisega. Pole vaja oma viha lähedaste peale välja valada, kui igapäevaelu tundub liiga piirav. Ärge tülitage kedagi teist lahenduse pärast, sa pead selle enda seest ise üles leidma.

Vähk: Romantilise elu taaselustamine võib olla sama lihtne kui vanade mälestuste sorteerimine. Täna on aeg, mil näidata oma armastust mineviku vastu. Nüüd on suurepärane võimalus mõtiskleda selle üle, kuidas teie kasvatus on mõjutanud teie suhtumist romantilistesse suhetesse. Eneserefleksioon või sellel teemal partneriga rääkimine võib viia produktiivsemate aruteludeni romantiliste eesmärkide üle.

Lõvi: Inimestel, kes on aktiivselt elukaaslast otsinud, on õnnelik aeg. Kuigi on võimalik, et olete ühiste huvide tõttu minevikus mõningast edu saavutanud, on praegu tõenäolisem, et kohtate kedagi, kes teid inspireerib. Kui teie lähedased on teile sobivat partnerit otsinud, võivad nad teid üllatada ainulaadse väljavaatega.

Neitsi: Teie ellu võib tulla uus romantiline partner aga võite alguses tunda kogu situatsiooni suhtes kartlikkust. Alguses on teie vastumeelsus ilmne, kuid üksteist tundma õppides hakkab teie valvsus langema ja hakkate nägema võimalusi. Kui kahtlete endiselt selle inimese võimekuses, peaksite küsima usaldusväärse sõbra arvamust.

Kaalud: Viige oma romantiline elu järgmisele tasemele, lastes oma tunnete lipul lehvida. Soovitatav on kaasata oma rutiini uusi ideid ja füüsilist tegevust.Täna on piirid võrgutava ja eksootilise vahel ähmastunud. Kui olete oma praegusest suhtest tüdinenud, kaaluge suhtesse jäämise asemel mõne seni kogematu tegevuse harrastamist.

Skorpion: Parim viis lähedaste inimeste toetuse kogumiseks on kohelda neid kaastundlikult ja heatahtlikult. Teie halb käitumine võis teistes inimestes teie ümber teatud määral hirmu tekitada. Jaga sel nädalal maailmaga teistsugust osa endast. Kandke oma pehmet ja armastavat nägu ning näidake oma soojust, pühendumust ja hoolivat olemust.

Ambur: Täna võite sattuda oma loogilise mõistuse ja emotsioonide vahele. Kui minevikust kerkib esile kohutav mälestus, võite jääda oma suhteelu teatud aspekti kinni. Saate selle probleemi kiiremini ja hõlpsamini lahendada, kui selle asemel, et püüda oma väljapääsu ratsionaliseerida, tunnete lihtsalt ebamugavaid emotsioone ja purjetate sellest läbi.

 

Kaljukits: Täna võid olla mõtisklevas meeleolus, mis asetab sind meeldivasse, ent enesessevaatavasse meeleolu. Teie intuitsioon ja suutlikkus probleemi tuumani jõuda paranevad. Võib-olla on aeg sõlmida sõprus juhusliku tuttavaga teist teed pidi. Neid, kes oma mõtteid väljendavad, armastatakse, nii et ärge kartke end avada.

 

Veevalaja: Täna võib teie armuelu kasu saada väikesest seiklusest. Kui olete vallaline ja otsite armastust, on hea aeg alustamiseks planeerida väljasõitu,mis avardab teie silmaringi ja teie südant. Kui olete juba pühendunud suhtes, võib ühine reis tugevdada ja laiendada teie sidet oma partneriga. Kui teie ja teie kaaslane olete siseruumides piiratud, proovige välja mõelda lõbus puhkus.

 

Kalad: Saate inspiratsiooni,et teha oma praeguses armukorralduses mõningaid muudatusi. Üks lihtne samm, mida võite saavutada on oma romantiliste koosviibimiste jaoks uus ajakava kokku leppida. Kui jagate partneriga elukohta, hindate ümber oma praeguse lähenemisviisi majapidamistööde korraldamisel. Kui olete vallaline, võiksite mõelda oma positsiooni muutmisele ja kellegi väljakutsumisele.

 

Kui soovid,et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11

Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope