Armastuse ja suhte horoskoop 19.12.2023.


Jäär: Tänane päev tähistab pöördepunkti. Kohtute huvitava inimesega, mis võib luua uue ühenduse. Jätke silmad ja süda avatuks. Nautige seda uut kohtumist, avastades samal ajal vallutamatut. Kui olete pühendunud suhtes, võib sügav side oma partneriga uuesti sütitada armastuse. Astuge südamlikku vestlusesse, jagage oma mälestusi ja nautige loodud armastust. Täna on päev, mis elavdab teie suhteid.

 

Sõnn: Suhted saavad olla tugevad vaid usalduse olemasolul. Kui teil on enda suhtes kahtlusi, võite neid otse oma partneriga arutada. Usalduse loomine on kannatlikkuse, aja ja hea suhtlemise protsess. Ületage kõik raskused koos ja tugevdage sidet veelgi. Kui olete vallaline, ärge kiirusta suhtesse. Veetke koos veidi aega ja vaadake, keda saab südamega usaldada.

 

Kaksikud: Tähtede seis üllatab teid ja käivitab teie soovi juba täna. Võite kohata põnevat võõrast inimest, kes äratab teis huvi ja uudishimu. Tervitage uusi sidemeid, kuna te ei tea kunagi, kuhu nad võivad viia. Laske oma intuitsioonil ennast selles kohtumises juhtida ja lubage endal minna uutele romantilistele radadele. Pühendunud suhtes isikud võivad kogeda oma käitumismustris kergeid muutusi.

 

Vähk: Uute sidemete loomise asemel, peaksite harjutama enesehooldust. Emotsionaalseid akusid tuleb aeg-ajalt laadida. Tehke asju, mis pakuvad teile õnne ja rahu. See lühike paus südameasjades võib tulla kasuks. Pidage meeles, et igaühel on pühendunud suhetes, õigus ka vabadusele. Rääkige oma partnerile, mida tunnete. Ta mõistab teid ja on teie jaoks olemas.

 

Lõvi: Tänane päev toob teie suhtesse põnevust. Proovige spontaansust. Minge vooluga kaasa, võite kohtuda erilise inimesega või nautida meeldivat kogemust. Teievaheline leek võib ootamatult süttida. Võimaluse kasutamine ja tavapärasest rutiinist väljumine võib viia haarava kohtumiseni. Kui olete pühendunud suhtes, vürtsitage oma suhet ja murdke rutiinist lahti.

 

Neitsi: Täna võtke võimalus oma partneri elu uuesti avastada. Rääkige südamest, püüdes teada saada, mis tal mõtetes toimub. Kuulake hoolikalt ja laske oma emotsioonidel rääkida. Selle avatuse abil saate üksteist paremini mõista, parandades teievahelist sidet ja seeläbi suhet. Vallalised, alustage kõigepealt iseenda tundmisest ja seejärel kasutage uusi võimalusi tutvumiseks.

 

Kaalud: Tähtede seis loob teile platvormi, kus saate oma sisemisi sügavusi uurida ja neid teistega jagada. Armastage ka oma vigu, need teevad teid võluvaks! Kunagi ei tea, kus võib kohata huvitavat inimest. Olge autentne ja magnetiline ning alati avatud uutele kogemustele. Osalege asjades, mis räägivad teie huvidest. Seal võib olla keegi, kes tunneb huvi selle vastu, mis teile meeldib.

 

Skorpion: Intiimsus on täna kesksel kohal. Teie ja teie partneri vaheline suhe võib areneda ebatavaliselt. Las see võimalus tuleb kasuks, et oma partneriga lähedasemaks saada. Avaldage oma unistused ja laske partneril oma soove väljendada. Süvendage oma sidet südamest südamesse vestluste või avatuse ja vastastikuse haavatavuse õrnade hetkede vaimus. Kasutage seda võimalust oma kire taaselustamiseks ja emotsionaalsete sidemete tugevdamiseks.

 

Ambur: Jagage oma kiindumust ja ärge kartke südamest rääkida või seda sümboolselt väljendada. Andke oma partnerile teada, et hindate teda. Teie omavaheline side süveneb väikeste headuse ja mõistmise tegude kaudu. Rääkige, mida teile mõlemale meeldib teha, või uuest kogemusest, mida saaksite koos luua. Niikaua kui kogete armastust, on ühendus terve. Jagage oma tundeid.

 

Kaljukits: Täna olge erakordne isegi tuttavas keskkonnas. Uurige oma suhte keerukust ja vürtsitage seda kire ja kujutlusvõimega. Elavdage oma koosolemist fantaasiarikaste hetkedega. Näidake oma kallimale žeste, mis kõnetavad. Väljendage oma vaba vaimu, kasutades salapära varjundeid. Seigelge ühiste aluste tundmatutesse aspektidesse, tugevdades sidet.

 

Veevalaja: Vallalised, astuge samm oma armastuse poole. See võib olla julge tegevus või lihtsalt oma südamesoovide tunnistamine. Olge seiklushimuline, väljudes mugavuse piiridest ja avastage, kus armastus ootamatult õitsele puhkeb. Kuulake universumi sosinaid ja laske spontaansusel võimust võtta. Pidage meeles, et teekond on täis aardeid.

 

Kalad: Täna on õige aeg süveneda avastamata romantikasse. Avastage uusi territooriume, suhelge inimestega ja alustage uusi seiklusi. Võite kohata seoseid, mis tulevad üllatusena. Kui olete pühendunud suhtes, muutke oma romantika pöörasemaks, avastades maailma paarina. Proovige uusi hobisid ja kohti või pühkige tolm mõnelt unustatud kirgilt. Ühise avastamise kaudu saate uuesti süüdata armastuse sädemed ja tugevdada suhet.

 

Kui soovid, et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11

Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope