Armastuse ja suhte horoskoop 19. aprilliks 2022


Jäär : On aeg oma unistusi taga ajada, ilma kahetsuse ja enesekahtluseta. Täna on teil romantika osas palju rohkem usku endasse. Sel ajal võib teile kasuks tulla osa oma eneseteadvusest lahti laskmisest. Hoolimata sellest, et olete seni mõningaid oma tundeid enda teada hoidnud, võite nüüd olla valmis neist lahti laskma.

 

Sõnn : See on päev oma intuitsiooni kuulamiseks. Võtke aega, kui soovite edu saavutada. Teie südamesoovid võivad olla vastuolus varasemate kohustustega ja võite tunda end laiali. Hoidke oma emotsioone kontrolli all ning säilitage alandlikkus ja viisakus. Tänu sellele tugevneb teie suhte alus.

 

Kaksikud : Võite õppida palju selle kohta, kuidas oma lähedaste ja teistega suhtlete, kui vaatate oma käitumist täna. See on võimalus minevikust õppida ja te saate signaalide neelamisel hästi hakkama. Nüüd on aeg teie suhtes selgusele jõuda. Ärge mõelge nendele aegadele, kui teie partner ütles midagi, millega te ei nõustunud.

 

Vähk : Mõnede inimeste jaoks võib häiriv olla teie partneri puudulik seotus. Teie suhe näib selle suhtumise tõttu järk-järgult halvenevat ja võite tunda selle mõju praegu rohkem kui kunagi varem. On aeg mõelda sellise suhte mõttetusele, kuna teie pingutused ja energia ei saa vastutasu.

 

Lõvi : Tulge oma mugavustsoonist välja ja alustage kaaslasega sügavamat vestlust täiesti uuel teemal. Mõne riski võtmine aitab teie sidet tulevikus tugevdada. Romantiline põnevus võib olla see, mida soovite. Vaadake oma muredest mööda ja kutsuge kallim teile sellel eneseleidmise ja kasvu teekonnal kaasa elama.

 

Neitsi : võite leppida või tunda vajadust oma olukorra mõningaid aspekte ümber kujundada. Kui raskused ja lahendused päevavalgele tuuakse, näete oma tulevast marsruuti selgemalt. Lõpetage minevikus elamine ja aktsepteerige oma olevikku. Hinnake tõsiasja, et teie ja teie partner olete arenenud ja on aeg see muutus omaks võtta.

 

Kaalud : Oluline on meeles pidada, et mõistus ei suuda lahendada kõiki probleeme teie armuelus, seetõttu on vaja kontrollida oma emotsionaalset meelt. Teie unistuste elul on potentsiaali suurel määral reaalsuseks saada. Vähemalt peaksite proovima salvestada oma kõige romantilisemad fantaasiad. See mõjutab oluliselt teie ühenduste kvaliteeti.

 

Skorpion : Võib-olla võisid minevikus esile kerkida kahtlused ja väljavaade olla vallaline võis teid ühel hetkel ahvatleda. Lõpuks võidutseb tõeline armastus ja kui teil veab sellises suhtes olla, hakkavad head ajad peagi taas voolama. Hea on teha oma romantilisest elust kokkuvõte ja anda asjadele hingamisruumi.

Ambur : On imeline, kui teid motiveerib kaastunne, mida tunnete oma elus inimeste vastu, kuid mõnikord peate tõelise naudingu avastamiseks sellest kaugemale minema. See on fantastiline aeg harjutada enesearmastust ja teha valikuid, mis võimaldavad teil tervendada oma keha, vaimu ja hinge, mitte ainult teiste huvides. Ainult teil on võimalus end õnnelikuks teha.

 

Kaljukits : Kasutage seda päeva maksimaalselt ära, sest olete tänulik oma kallima kohaloleku ja toe eest, mida ta teie elus pakub. Hinnake kindlasti sidet, mis teil oma kallimaga on, sest see toidab teie motivatsiooni. Teid rabavad, vankumatu toetuse eest, pühendunud ja tänulikud tunded.

 

Veevalaja : Teie suhtele tuleb kasuks, kui lõdvestute pisut, olles siiski ettevaatlik. Liikuge kiirusega, mis tundub teile loomulik. Ärge lubage oma suhte keemial asjadega kiirustades kõikuda. Olge ettevaatlik, et magus jutt ja tulevikulubadused teid alt ei veaks. Püüdke hoida oma jalad praeguse seisuga kindlalt maas ja astuge üks samm korraga.

 

Kalad : On aegu, mil peate lihtsalt midagi ette võtma, et muuta elu nauditavamaks või leevendada mõnda koormat, mida olete kaasas kandnud. Ärge muretsege nende tagasihoidlike muudatuste pärast, mida teie või teie kaaslane olete oma tavapärases ajakavas teinud. Hea aeg teha muudatusi olenevalt sellest, mida olete viimasel ajal õppinud või avastanud.

 

Kui soovite teada kuidas teil isiklikult läheb, vastuseid oma küsimustele või parimaid lahendusi siis

helistage 900 1727 ja valige 22.

Ennustaja Meeri

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope