Armastuse ja suhte horoskoop 19. augustiks 2022


Jäär: Säilitage erksus ja keskendumisvõime. Parim viis välja selgitada, miks inimene, kellest hoolite, teatud emotsioone kogeb, on pöörata suurt tähelepanu sellele, mida tal on öelda, ja vajadusel minna sügavamale. Saate koguda väärtuslikku teavet, kui suudate olla tundlikum nende peente vihjete suhtes, mida teie partner üritab edasi anda.

Sõnn: On võimalus, et tänane päev ei tule nii rahulik, kui tahaksite. Mingi juhtum võib vallanduda viisil, mis muudab teie suhte struktuuri. Alguses võite olla üllatunud, kuid kui olete uue normaalsusega kohanenud ja jõudnud üksteisega kokkuleppele, et anda rohkem ruumi, võite avastada, et teie kahe vahel on asjad paremaks läinud.

Kaksikud: Teil võib olla suhteprobleeme. Piir töö ja suhete vahel võib täna tekitada vaidlusi. Aus arutelu oma kallimaga ja üksteisele tähelepanu pööramine võib aidata sellele olukorrale lahendust leida. Vaadake asju teise nurga alt ja leiate lahenduse.

Vähk: Eesmärgi omamine on kasulik, kuid vaimse pingutuse määr, mille me nende saavutamiseks teeme, määrab, kas need realiseeruvad või mitte. Keskenduge ühele eesmärgile ja tehke kõik endast olenev, et see reaalsuseks muuta. Teil on vaja seda ühte erilist inimest, kes astuks üles ja võtaks mingil moel vastutuse, et pakkuda teile emotsionaalset tuge. Peate lihtsalt tegema otsuse tegutsemiseks.

Lõvi: Täna on hea päev uurida oma isiksuse loomingulisemat külge. Kohtingul on hädavajalik, et näeksite välja enda parimas vormis; sellegipoolest on vaja säilitada salapära. Nautige ja veetke aega teiste inimestega flirtides ja neid kergelt õrritades.

Neitsi: Oluline on olla teadlik oma tegelikust seisundist, nii et peaksite vastu seisma soovile end selle eest varjata. Tunnistage, et teie suhetes on takistusi, mis ei lase teil oma mõtteid ja tundeid avatult ja ausalt väljendada. Kuid see kõik muutub. Laske oma tunded välja.

Kaalud: Praegu on teie armuelus “kõik või mitte midagi” ettepanek. See, mis teie jaoks töötab, on peamine prioriteet. Minevik võib kergesti ununeda, kui armuvaimustus tulemusi ei anna. Peaksite siiski valvel olema, sest suhetes võib ette tulla üllatusi ja šokke. Võib-olla olete lihtsalt ületöötanud, pidage meeles, et isiklike ja tööalaste suhete hea tasakaal on oluline.

Skorpion: Armastus on täna täis põnevust, hellust ja lootust. Olete oma romantilises elus punktis, kus olete valmis seiklema kaardistamata maastikul ja ületama kõikvõimalikke tõkkeid, mille olete enda kaitsmiseks loonud. Reisimine oma armastatuga kaugesse kohta on lõbus.

Ambur: Võib-olla olete saavutanud stabiilsuse, et võtta oma romantilises suhtluses mõistlikke riske. Võime romantiliseks elevuseks on ärritatud, kuid atmosfäär on piisavalt mõnus, et see ei tohiks liigset stressi tekitada. Enesekindel olemine oma füüsilises minas võib anda teile kindlustunde, mida vajate oma romantilistes suhetes riskide võtmiseks, olenemata sellest, kas need on aktiivsed või ainult potentsiaalsed.

Kaljukits : Teie praegused romantilised väljavaated sõltuvad teie kasvatusest. Mõnikord on ainus viis terveneda vanade traumade väljakaevamine. Vanemlike harjumuste uurimine võib anda sügava ja elumuutva ülevaate teie suhetest, kuid alati pole mugav seda mälestuste kaevu kasutada. Isegi kui te ei ole suhtes, aitab selle praktiseerimine teil toime tulla kaotuse ja tagasilükkamise valuga.

Veevalaja: Teil on täna tuju armastust leida, seega lähete otsima endale sobivat inimest. Ärge piirake oma otsinguid inimestega, kes on teie läheduses; inimene, kellega peaksite koos olema, võib olla kaugel. Nüüd võiks olla hea hetk leida Internetist eluaegne kaaslane.

Kalad: Asjad teie romantilises elus lähevad täna paremaks. Kohtingu stseen on aktiivne, nii et isegi üksikud inimesed lähevad tõenäoliselt välja. See võib olla uus tuttav või vana sõber, kes on teid ootamatult välja kutsunud. Mõlemal juhul saate teise inimesega lähedaseks ja jagate temaga paljusid oma kõige intiimsemaid mõtteid ja tundeid.

Kui soovite teada kuidas teil isiklikult läheb, vastuseid oma küsimustele või parimaid lahendusi siis

helistage 900 1727 ja valige 22.

Ennustaja Meeri

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope