Armastuse ja suhte horoskoop 19. jaanuariks 2022


Jäär: Teil võib olla raske hallata oma aega armuelu ja muude perekondlike kohustuste vahel. Ootuste juhtimine töö- ja pereelus võib võtta palju aega, mistõttu võib Teil olla raske oma romantilise partneriga kvaliteetaega veeta. Parem on valida kesktee ja leida väljapääs.

Sõnn: Peate uurima, kuidas oma armuelu tasakaalustada. Näib, et kõigute ühest äärmusest teise üsna sageli. Mõnikord käitute impulsiivselt ja asute oma partneriga tulisele sõnavahetusele, teinekord aga ootate emotsionaalset turvatunnet. Lahendage see segadus ja laske oma partneril end turvaliselt tunda.

Kaksikud: See on ideaalne päev intensiivsete vestluste pidamiseks, kuid veenduge, et need oleksid Teie partneri meeleoluga seotud. Arutelu teie praeguse suhte staatuse ja selle üle, kuidas te mõlemad omavahel suhtlete, on hea vestluseks. Püsivas suhtes paarilised võivad pidada konstruktiivset dialoogi selle üle, kuidas rahalise turvalisuse nimel töötada.

Vähk: Kui eelistate suhetes enamasti oma kaitseta mina näitamist, siis täna võite tunda vajadust olla oma emotsioonide eest kaitstud. Saate kodus viibida ja pesitseda mugavustes, mida Teile meeldib teistega jagada. Andke oma kodusest poolest kaaslasele teada ja üllatage teda oma koduste oskustega

Lõvi: Tähed toetavad Teid täna, et jagada, mida Te oma partneri vastu tunnete. Väljendage end selgelt ja Teie partner hindab Teie väljendusrikkust. Koos pikal jalutuskäigul käimine tõstab tuju ja toob suhtesse uusi arusaamu, rohkem selgust. Püsivas suhtes paarilised võiksid vältida vaidlusi. Edasi viib, kui lubate partnerile tema õiguse ja väljendate talle, kui oluline on tema arvamus Teile.

Neitsi: Tunnete, et tahaksite oma lähedastega aega veeta. Tundub, et täna on plaanis perekondlik väljasõit, mis kujuneb meeldejäävaks. Need, kes on vallalised, võivad paluda oma sõbralt aega veeta õhtu koos. Püüdke mitte olla liialt omav nende suhtes, keda imetlete, sest praeguses suhtluse etapis see pigem hirmutaks neid.

Kaalud: Võite karta tõsiasja, et Teie kaaslane ignoreerib Teid hiljaaegu. Võite olla kindel, et see pole tema poolt tahtlik. Ta pöörab praegu ainult rohkem tähelepanu muudele asjadele ja naaseb peagi vana elukorralduse juurde. Ärge reageerige üle ja andke oma partnerile ruumi. Peagi ootab Teid meeldiv üllatus.

Skorpion: Teie lähedased toetavad Teid eluteel. Astuge väljakutsetele vastu enesekindlalt ja elegantselt. Teie partner inspireerib Teid ületama takistusi, millega võite oma töö- või pereelus silmitsi seista. Pereinimesed veedavad aega lastega, mis pakub neile palju rahulolu.

Ambur: Ärge laske end kiusata potentsiaalsest abieluvälisest suhet, mis võib Teid köita. Hoidke rahulikku meelt ja laske sellel etapil mööduda. Rääkige oma partneriga sellest, mida Te tunnete ja mis vajab suhtes parandamist. See aitab teil pikas perspektiivis valida mõlema jaoks õige tee.

Kaljukits: Laske end vabaks ja vaadake erinevaid viise, kuidas oma päeva nautida. Teie romantiline partner on täidetud Teie nakatava meeleoluga ja ühineb Teiega lõbusalt. Samuti võite ühel hetkel kohtuda mõne vana sõbraga ja astuda põnevasse vestlusse. Arutage oma probleeme ja nad soovitavad loovaid lahendusi.

Veevalaja: Tundub, et Teie peas toimub palju asju. Olenemata sellest, kas olete suhtes või vallaline, mõtlete inimesele, kellega tunnete, et Teil on tulevane kiindumus. Soovitatav on astuda samm tagasi ja hinnata käesolev olukord ümber. Võiksite minevikusituatsioone uuesti vaadata, kuid ärge jääge kinni sinna!

Kalad: Olete praegu ekstaatiliselt meelestatud väljavaatest armuda. Täna on päev, mil saate oma väljavalitule väljendada oma mõtteid. Ärge hoidke end tagasi ja andke talle teada oma tunnetest armastuse ja elu kohta. Püsivas suhtes paarilised võivad oma partnerile tugevaid ülestunnistusi teha ja tunnevad rõõmu võimalusest elada mugavat elu.

 

Kui soovite teada kuidas teil isiklikult läheb, vastuseid oma küsimustele või parimaid lahendusi siis

helistage 900 1727 ja valige 22.

Ennustaja Meeri

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope