Armastuse ja suhte horoskoop 19. juuniks 2022


Jäär: On konkreetne isik, keda teie võlu ei mõjuta. Praegu mõtlete ainult kohtingule, seega otsite kõiki vahendeid, mis on vajalikud teie kahe kokkuviimiseks. Kasutage oma loomupärast sära, et leida tegevussuund. Olge õrn ja ärge olge liiga pealetükkiv.

Sõnn: Tõenäoliselt on täna peas see, et peate tegema otsuse, mida tavaliselt põlgate. Kui soovite praeguse romantilise sidemega edasi liikuda, peate tegutsema nii minevikus kui ka tulevikus. Häälestage oma tundeid ja uurige olukorda, et teha kindlaks, mis on tegelik probleem.

Kaksikud: Kui olete otsinud viisi, kuidas oma suhteid oma kallimaga elavdada, olete jõudnud kõrgpunkti. See näitab, et asjad on teisiti, kui olete arvanud. Mõlemad olete valmis edasi liikuma ja suhte uuele tasemele viima. Looge sädet.

Vähk: Täna on õhus piisavalt julgust, et imed enda ellu lasta. Ärge kartke, et te pole ette valmistatud muutusteks, mis teie romantilises elus toimuvad. Peate vaid olema valmis tegutsema. See on ainus viis jõuda sinna, kuhu soovite jõuda. Tegutsege.

Lõvi: Kui olete keskendunud konkreetset inimest ümbritseva mõistatuse lahti harutamisele, võite varsti kokku puutuda olulise teabekilluga, mis selgitab tema tegude tagamaid. Kuid peaksite pöörama tähelepanu ka sellele, mida teie sisetunne teile ütleb.

Neitsi: Täna on hea päev näidata oma lähedastele täiendavat kaastunnet ja kiindumust. Ainus inimene, kes suudab neile pakkuda mugavust ja tähelepanu, mida nad väärivad, olete teie. Võimaluse korral seadke need oma töökohustustele esikohale. Teie elus on kõige tähtsamad need, kes on teie jaoks olemas, seega laske neil end tähtsana tunda.

Kaalud: Olete täna rohkem kontaktis oma tunnetega ja märkate, et teie suhtumine armastusse on tavapärasest stabiilsem. Sammu tagasi astumine võib olla vabastav. Ärge pange sündmuste voolule vastu. Samuti peaksite püüdma asjade pärast mitte liiga palju muretseda. Kui muretsete, jääb teile ebakindluse tunne, mis pole vajalik.

Skorpion: Teie armuelus on viimasel ajal olnud palju elevust, väljavaade kohtuda uue inimesega, kellega koos aega veeta. Mõtisklete ka varasemate sündmuste üle ja jõuate arusaamisele, et armastuse vallas pole miski kindel. Hoidke pea püsti ja nautige häid hetki, kuni neid veel jätkub!

Ambur: Teil võib olla võimalus täna mõne erilise sündmuse tõttu kodust välja tulla ja uute inimestega kohtuda. Otsige kedagi, kes võiks teile silma jääda, sest on suur tõenäosus, et nende inimeste seas, keda täna näete, on keegi eriline.

Kaljukits: kasutage ära palju võimalusi, mida tänane päev pakub. Võtke hetk, et nautida nende valgust, kes teid armastavad. See hõlmab teid, teie partnerit ja teie perekonda ning te kõik tunnete selle tulemusena sügavat õnnetunnet. Meenutage minevikku ja vaadake tulevikku, samal ajal mõnusalt aega veetes.

Veevalaja: Nende jaoks, kes olete pikka aega armastavat kaaslast otsinud, võib tänane päev olla teie õnne päev. Selles valdkonnas on edusamme näha. Uurige allikatest, mida olete varasemalt tähelepanuta jätnud, et leida võimalikke vihjeid. Kunagi ei tea, mida avastate, seega olge kannatlik ja positiivne.

Kalad: Te ei tea kunagi, kellega kohtute täna. Olete kindel, et see kohting õnnestub ja olete oma koha valikuga rahul. Jätkake selle inimesega kohtamist nii kaua, kuni arvate, et teil on võimalus pikaks ajaks koos olla. See võib olla teie mõlema jaoks õige võimalus.

Kui soovite teada kuidas teil isiklikult läheb, vastuseid oma küsimustele või parimaid lahendusi siis

helistage 900 1727 ja valige 22.

Ennustaja Meeri

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope