Armastuse ja suhte horoskoop 19. maiks 2022


Jäär: Olete täna karismaatiline ja võluv. Olete suurepärases meeleolus. Kui olete vallaline ja otsite suhet, hoidke oma eesmärk silme ees. Teisele inimesele mulje avaldamiseks kasutage oma sõnu ja tegusid hoolikalt. Olge ettevaatlik, et te ei hirmutaks liigse intensiivsusega.

Sõnn: Täna on teile rahustava energiaga päev, mis sobib ideaalselt uute inimestega kohtumiseks. Võimalik on leida enda kõrvale see eriline ja hea. See ei ole päev koju jäämiseks, vaid pigem pidudele või muudele rühmaüritustele minekuks. Osalege tänapäeval mitmesugustes sotsiaalsetes suhtlustes.

Kaksikud: Täna on hea päev mõelda, kuidas saaksite oma partnerile näidata, et hoolite temast. Mõelge oma partnerile kingituse saatmisele armastava sõnumiga, tänades teda tema olemasolu eest teie elus. See käivitab emotsionaalsete mõtete ahela, mis tugevdab teie vastastikust sidet veelgi.

Vähk: Teil on praegu uute inimestega kohtumise osas mõõna aeg. Mõnikord võite mõelda, miks hingesugulase leidmine aega võtab. Negatiivsed ideed ei tohiks teie pähe tulla. Kui otsite edasi, leiate lõpuks õige inimese. Teie huvides toimivad asjad kulisside taga.

Lõvi: See on meeldiv päev, kus pole tõuse ega mõõnu. Teie ja teie partner kogete pidevat rõõmsate tunnete ja kiindumuse voogu. Pühendunud paarid loovad oma kaaslasega ühise keele. Mineviku ja tuleviku üle emotsionaalsetes aruteludes osalemine võib olla kasulik. Laske oma kujutlusvõimel lennata

Neitsi: ärge püüdke oma praeguses suhtes olla veatu. Peaksite veidi lõõgastuma ja lõpetama oma suhete hoidmise ebareaalsel tasemel. Laske oma partneril teha mõned vead, nagu te isegi teete. On ülioluline, et teie kaaslane armastaks ja väärtustaks teid, ilma et peaksite muretsema, et teda haarab hirm kohtumõistmise ees.

Kaalud: kasutage tänast intiimsust oma kallimaga maksimaalselt ära. Ainus asi, mida täna mõtlete, on veeta kvaliteetaega armastatuga, ignoreerides samal ajal kõike muud. On saabunud aeg, mil saate üksteisele väljendada kõiki mõtteid ja tundeid.

Skorpion: kasutage veedetud aega maksimaalselt ja planeerige tulevikku. Tänane kohting oma partneriga võib olla sama põnev kui esimene kohtumine. Pole vahet, kust need lõbusad hetked tulid; need jäävad teiega igavesti.

Ambur: Hoidke oma mõtted ja tunded avatuna ja ausana. Enne uue suhte alustamist koostage nimekiri kõigist eelistest ja puudustest. See nõuab teadlikkust ja mõtlemist, nii et ärge laske end romantikast haarata.

Kaljukits: teie kaaslasel võib olla täna, teie veidrat käitumist teie raske mõista. Olete oma partnerisse salaja armunud, kui mitte obsessiivne. Kahjuks ei väljenda te end. Selgitamine aitab tuua rohkem harmooniat.

Veevalaja: Üldiselt põlgate relva ähvardusel kinnihoidmist ja seda enam, kui see puudutab südameprobleeme. Tänane päev toob teile aga ette raske tegevuse. Olete teadlik kõigest, mis takistab kriitiliselt tähtsat ülesannet saada kellegagi lähedasemaks. Valige variant, mis on kõige ebatavalisem.

Kalad: olete hämmingus, miks ei saa konkreetne inimene olla avatum selle kohta, mida ta teie vastu tunneb. Väljavalitu võib mängida, et teid frustreerida. Kui teil on kannatust oodata, võite varsti näha väljavalitu käitumises muutust.

Kui soovite teada kuidas teil isiklikult läheb, vastuseid oma küsimustele või parimaid lahendusi siis

helistage 900 1727 ja valige 22.

Ennustaja Meeri

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope