Armastuse ja suhte horoskoop 19. märtsiks 2022


Jäär : Sul on täna suurepärane võimalus öelda oma kallile inimesele midagi olulist, et oma sidet süvendada. Mida iganes sa ütled, veendu, et see tuleb südamest ja et see on spontaanne. Lisa oma häälele veendumust ja ütle, mida sa tõeliselt usud. Ära karda võtta riske ja proovida uusi asju.

Sõnn : Tähed näitavad väga selgelt, et olete väga teadlik sellest, mil määral on teatud indiviid teie kütkes. Naudid käsutamise tunnet, mis muudab selle sinu jaoks eriti meeldivaks. Jätkake sellega ainult siis, kui olete oma otsustes täiesti kindel.

Kaksikud : hakkate armastust omaks võtma praktilisemal tasandil, mis on hea uudis. Teie suhted kujutavad endast sageli seiklust tundmatusse ja kui seiklus näib olevat paika loksunud igavaks tormiliseks rutiiniks, võib teil tekkida äkiline ja valdav soov taganeda. Käituge vastavalt oma uuele arusaamale.

Vähk : Teie ja teie partner saate täna asjad korda ajada, kui kasutate oma valikuvabadust. Et edasi liikuda, on vaja mingit dialoogi. Siiski, kui te seda teemat väldite, võib igasugune muutus tel palju raskemini tekitada. Peate täpselt teadma, mida soovite.

Lõvi : Enne otsuse tegemist vaadake suurt pilti. Tähtede tõttu reageerite kriitilisele suhteolukorrale üle. Teil on kiusatus vastata paljude valimata sõnadega. See võib aga olukorda veelgi teravdada. Andesta ja unusta.

Neitsi : Lihtne on lasta end haarata oma pettekujutelmadest ja fantaasiatest. Teie kapriisne romantiline pool võib täna võimust võtta. Veenduge, et teie partner ei saaks selle käigus haiget, sest ta võib sellisel päeval otsida palju tähelepanu. Liiga lähedale sattumise asemel on parem suhelda telefoni teel, et vältida konflikte.

Kaalud : teie laps või teie partner võib motiveerida teid kirjutama tööd, mille üle olete uhke. Laske end puudutada tänase eksistentsi imel, hoides oma südant sellele avatud. See on päev, mil võid tunda end rohkem seotuna jumalikuga. Võtke kohe ühendust oma juhtvaimuga. Regulaarne mediteerimine aitab teil lõõgastuda.

Skorpion : saate oma partneriga kahekesi aega veeta. See on suurepärane võimalus üksteise kiirete ajakavade unustamiseks ja meenutada, miks te üldse teineteisesse armusite. Teie ja teie partner võite minna täna koos puhkusele või minna reisile, nautimaks koosolemist.

Ambur : Nautige oma armuelu iga hetke, sest olete siia jõudmiseks palju vaeva näinud. Paarid mõistavad, et nad on oma suhte praeguse seisuga rahul ning on üksteisega rahus ja harmoonias. Kui on olemas sügav armastus, juhtub kindlasti imesid. Veetke koos kvaliteetaega.

Kaljukits : Täna on suurepärane päev oma kallimaga kohtingule minemiseks! Need, kes on pühendunud suhtes, saavad nautida kodust õndsust ja harmooniat. See oleks suurepärane aeg näidata partnerile oma sensuaalset külge. Kuigi olete abielus, kohelge oma abikaasat nii, nagu oleks ta teie elus kõige olulisem inimene.

Veevalaja : Oled armunud olukorras, kus hooliva inimese õnn on tähtsam kui sinu oma. Emotsioonid on täna laes, kui avate partnerile oma sügavaimate tunnete ja soovide kohta. Kuna nende suhe on suurepärases harmoonias, mõistavad paarid, et nad on üksteisega täielikult sünkroonis.

Kalad : Täna on parim aeg oma romantika taaselustamiseks ja leegi uuesti süttimiseks. Sul on võimalik luua oma partneriga uusi sidemeid, mida sa varem poleks suutnud. Võib-olla on töö- ja koduelu segadus kustutanud teie partnerluses kunagi valitsenud kire.

Kui soovite teada kuidas teil isiklikult läheb, vastuseid oma küsimustele või parimaid lahendusi siis

helistage 900 1727 ja valige 12.

Ennustaja Aglaia

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope