Armastuse ja suhte horoskoop 19. veebruariks 2022


 

Jäär: Astudes üks samm korraga, saate oma praegust suhet paremini juhtida. Teie side teatud inimesega on alles algusjärgus ja tõenäoliselt lähete iga päevaga lähedasemaks. Tundke üksteise seltskonnas soojust ja mugavust ning süvendage sidet veelgi. Vallalised ei tohiks millegi peale impulsiivselt tormata ja liikuda selgelt.

Sõnn: Vallaliste jaoks on soodne aeg võtta initsiatiiv oma kallima kostitamiseks. Kuid ärge oodake kohest vastust, sest Teie eriline võib osutuda kõvaks pähkliks. Temaga edu saavutamiseks peate olema püsiv ja kannatlik. Pühendunud Sõnnid tunnevad end oma partneriga emotsionaalselt turvaliselt ja naudivad õndsust.

Kaksikud: Võite olla ärritunud hiljutise nagina tõttu oma kallimaga. Melodramaatiline olemine ei aita Teil palju saavutada, vaid tapab ainult aega. Parem on läheneda probleemile otse ja arutada, mis Teid häirib. Pidage selle ümber konstruktiivset vestlust ja parandage kahju. Vallalised ei peaks alla andma ja jätkama oma armastusest unistamist.

Vähk: Olete energiline ja lähenete igale küsimusele optimismiga. Näete täna teadlikult vaeva, et seada oma erinevad vastutusvaldkonnad esikohale, et oma tundeelu tasakaalustada. Saate veeta aega oma kallimaga ja teha plaane tulevikuks. Teie partner hindab Teie pingutusi.

Lõvi: Teid ootab uus ja põnev armastuse väljavaade. See võib olla keegi, kes viibib Teie lähedal või on sinna hiljuti kolinud. Kui olete kohtunud, taipate mõlemad oma sümpaatiat kohe ja leiate end tihti pikkadesse vestlustesse laskununa. Pühendunutel on nende ametialaste kohustuste tõttu kiire päev. Peate vältima töö koju viimist ja perega rohkem aega veetma.

Neitsi: Kogete oma romantilises elus rahulikkust ja tasakaalukust nagu ei kunagi varem. Kasutage päeva energiat maksimaalselt ja looge meeldejäävaid hetki. Ei pruugi olla halb mõte oma sidet veelgi süvendada ja perekondlikke sidemeid luua. See muudab Teie tulevase tee sujuvaks ja etteaimatavaks. Vallalised peaksid plaanima veeta õhtu oma kallimaga.

Kaalud: Täna võib Teie peas mõlkuda mõte oma elu paika loksumisest. Kui olete juba pühendunud, jagage seda mõtet oma partneriga. Te võite olla üllatunud, kui saate teada, et ka Teie kallim võib samalaadsetele mõtetele mõelda. Tehke koos tulevikuplaan, et eemalda ebakindlus enda ümber. Uskuge oma otsusesse.

Skorpion: Armastust ei saa väljendada ainult rääkimise, vaid ka žestide kaudu. Arvestades intellektuaalset ühilduvust, mida oma partneriga jagate, on hea mõte uurida, millised teemad teie kallimale meeldivad, ja kinkida talle näiteks samateemaline raamat. See lummab teda lõputult ja tugevdab sidet veelgi.

Ambur: Väikesed asjad teevad Teid armuelus õnnelikuks. Partneri käest kinni hoidmine ilma liiga palju rääkimata paneb Teie südame minestama. Te naudite seda imelist rahu oma kallimaga. Teie partner vastab sellele suure hoolitsuse ja kiindumusega, mis täidab Teie südame rõõmu ja rahuloluga.

Kaljukits: On aeg eemaldada oma armuelust mürgisus. Ärge raisake oma energiat kellegi peale, kes seda ei väärtusta. On aeg lahti lasta ja alustada uuesti. See võimaldab Teil teha ruumi seda tüüpi suhtele, mida olete igatsenud. Vallalised ei tohiks, oma väljavalitu vastusest, lasta end ära kanda vaid peaksid jääda maapinnale.

Veevalaja: Peate ringi vaatama ja mõistma, kes kõik on Teie elu lahutamatu osa. Teie lähedased on kulda väärt, nii et hinnake seda ja väljendage seda neile. On keegi, kes tahab Teie jaoks olemas olla, hoolimata sellest, mida Te läbi elate. Uurige seda seost, sest see võib näidata Teile elu uusi mõõtmeid.

Kalad: Isegi kui olete kindlale inimesele pühendunud, on oluline teada, kus Te seisate. Pidage üksikasjalikku vestlust inimesega, kellega kohtate ja uurige tema seisukohti selle kohta, kuhu suhe liigub. On hea teada, kas see inimene tunneb samamoodi nagu Teie. See võimaldab teil oma valikud välja mõelda.

 

Kui soovite teada kuidas teil isiklikult läheb, vastuseid oma küsimustele või parimaid lahendusi siis

helistage 900 1727 ja valige 22.

Ennustaja Meeri

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope