Armastuse ja suhte horoskoop 2. aprilliks 2022


Jäär : Praegu on parim aeg kellegagi oma kõige intiimsemaid mõtteid ja tundeid jagada. Ärge kartke oma arvamuste ja tunnete väljendamist. Ärge muretsege tulemuse pärast. Kui olete pühendunud, on teie kohustus tagada oma partneri emotsionaalne heaolu.

Sõnn : See on suurepärane võimalus väljendada oma väljavalitule, kui kõrgelt te teda hindate. On oluline, et tunneksite üksteisega suurepäraselt, sest kellegi armastamiseks pole kunagi piisavalt võimalusi. See lisab teie suhetesse armastust ja kiindumust ning aitab tugevdada teie sidet.

Kaksikud : Aja möödudes õpite hindama oma partneri väärtust. Võib-olla arvasite, et nad teevad midagi, mis teid ärritab, kui nad midagi ütlesid või tegid tegelikult teie huvides. Anna neile täna teada, et teil on kahju. Väljendage oma tänu ja tunnustust teie eest hoolitsemisele.

Vähk : Täna on teil võimalus laiendada oma silmaringi, liikudes uutesse suhtlusringkondadesse. Võimalus kohtuda uute inimestega ja võib-olla suhete kohta midagi uut ja põnevat õppida. Siin on võimalik kohtuda inimestega, kes inspireerivad teid ja aitavad elu uues valguses näha.

Lõvi : Kiitke ennast suhteraskuste ületamise eest. Võib-olla olete teie partneriga juba mõnda aega koos olnud ja keset teie suhte põnevat hetke. Teie suhe võib paraneda, kuna olete nii küpsemas kui ka üksteisega rääkimas. Täna on suurepärane päev lõbutsemiseks.

Neitsi : Täna võib olla suurepärane võimalus teiste vallalistega kohtuda ja suhelda. Kui peate praegu teistele muljet avaldama, ei tohiks teil olla probleeme silma paista. Kasutage oma karismat ja vestlusvõimet, et meelitada ligi inimesi, keda soovite. Tundub, et silmapiiril on uus romantika. Valmistuge eelseisvaks seikluseks.

Kaalud : Õhus on palju romantilist energiat, mis julgustab teid arendama armastuse sidet. Võimalik, et teil on tuju erilisele inimesele läheneda. Kui proovite, võtate lõpuks julguse kokku ja kutsute selle atraktiivse kolleegi lõunale. Olete heas tujus ja valmis oma sarmiga maailma vastu võtma.

Skorpion : olete oma loominguliste ja kirglike jõudude tipus, seega kasutage seda päeva maksimaalselt. Kogu armastuse ja tähelepanuga, mida annate, annavad teised täna vastu. Olenemata sellest, kuidas te käitute, saate vastu armastust ja õnne, mida väärite.

Ambur : hoidke hingesugulasega aega veetes võimalike erimeelsuste suhtes silm peal. Kui teie partneril on kehv päev, peaksite olema oma öeldu suhtes veelgi ettevaatlikum, et seda vältida. Vältige niigi kohutava olukorra teravdamist. Headus ja enesearmastus on õnneliku ja stressivaba päeva võtmed.

Kaljukits : Olge oma lähenemisel pikaajalisele suhtele loominguline, kui soovite sellesse värskust süstida. Vajadus oma partnerit rahuldada ja ta õnnelikuks teha on midagi, millest hakkate oma suhte alguses aru saama. Oluline on hoida asjad salapärasena. Praegu oma suhte kallal töötamine toob hiljem dividende.

Veevalaja : Teie läbipaistvus ja siirus aitavad tervendada kõiki arme, mis on põhjustatud teie suutmatusest oma tundeid sõnastada. Kuna teie partner näib olevat eemalolev, on loomulik, et tunnete end ignoreerituna. Pole tähtis, kui õnnelikud te kaks olete, võite tunda end tähelepanuta jäetuna, kui teie partner on liiga hõivatud, et teiega aega veeta. See ärev periood saab varsti läbi.

Kalad : olgu see siis riiete või sõnade kaudu, mida ütlete – see on päev, mil teete suuri jõupingutusi, et oma armastatule romantika vallas muljet avaldada ja te teete seda isukalt. Üksikutel inimestel, kes on väsinud igapäevasest sama vana mustri kordamisest, võib olla aeg proovida midagi uut ja intrigeerivat.

 

Kui soovite teada kuidas teil isiklikult läheb, vastuseid oma küsimustele või parimaid lahendusi siis

helistage 900 1727 ja valige 22.

Ennustaja Meeri

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope