Armastuse ja suhte horoskoop 2. augustiks 2022


Jäär: Kui olete romantilises suhtes, võite end täna veidi maandada, sest on märke, et asjad partneriga võivad veidi pingeliseks minna. Võimalik, et te ei näinud ette seda tulemas, kuid asjad on juba mõnda aega kogunenud. Oluline on mitte lasta uudistel end tasakaalust välja lüüa. Koos saate kõigest üle.

Sõnn: Juhul, kui olete oma armuelus läbi elanud stressi, avastate, et probleem jõuab lõpuks mingisuguse lahenduseni. Püüdke hoida oma suhetes rahu ja kui teil on vaja rääkida vaieldavatest küsimustest, tehke seda suletud uste taga. Teie partneril ei tohiks olla mingit põhjust teie vastu pahameelt varjata.

Kaksikud: Mõelge oma kallimale ja teil on kindlasti meeldejääv romantika tunne. Kui soovite oma suhet süvendada, peate tõesti kaaluma elukestvat pühendumist. Veenduge, et teate täpselt, mida te sellest suhtest soovite, enne kui teid külgetõmbetunne minema pühib. Miks mitte astuda järgmine samm, kui kavatsete sellest pikas perspektiivis kinni pidada?

Vähk: Leiate end täna igatsemas kedagi, kes suudaks teie olukorda täielikult mõista. Soovite olla koos kellegagi, kes suudab tegeleda teie tundliku poolega ja kes ei kritiseeri selle eest, et teil on asjade suhtes tugevad vaated. Püüdke luua ühendus inimesega, kes suudab teid aktsepteerida ega ole huvitatud sellest, et mõjutada teid muutuma.

Lõvi: Te oled võimeline suureks kireks, kuid varjate seda stoilise käitumise ja tagasihoidliku suhtumise all. Siiski võib olla teie huvides lasta oma kirel nüüd läbi paista. Kui seisate kõrval ja ei tee midagi, võite suurepärase võimaluse kasutamata jätta. Tulemusega jääte rahule, kui väljendate oma emotsioone avatult ja demonstratiivselt inimestele, kellest kõige rohkem hoolite.

Neitsi: Vaatate tänasele päevale tagasi kui rahuldustpakkuvale ja valgustavale kogemusele. Veetke aega koos inimesega, kellest hoolite, tehes tegevusi, mida mõlemad peate nauditavaks. Võimalus lihtsalt üksteisega vestelda on ilmselt see, mida teil praegu vaja on.

Kaalud: Kui olete püüdnud oma lähedasi veenda, et teie potentsiaalne partner on teile hea, teete tõenäoliselt täna edusamme. Lähenedes olukorrale lahkuse ja avameelsusega, annavad nad suurema tõenäosusega järele ja kiidavad teie partneri heaks. Tasakaal teis on taastatud!

Skorpion: Nii palju kui te ka ei tahaks edasi liikuda, ei pruugi te täna täie auruga edasi minna. Kõik teie romantilises elus on hägune, kuid samas põnevalt ootuspärane. Ärge andke alla, sest see võib olla üks põnevamaid päevi pika aja jooksul!

Ambur: On aeg lõpetada minevikus elamine. On tõsi, et teie kogemus on aidanud kujundada teid inimeseks, kes te täna olete; sellegipoolest aitavad teie tulevikuväljavaated teil saada selliseks partneriks, nagu soovite olla sellele, kes teid jumaldab.

Kaljukits: Ebakindlus enda identiteedi suhtes võib häirida teie võimet tunda end piisavalt turvaliselt, et teist inimest armastada ja seda, et inimene on seestpoolt ebakindel, saavad lugeda ümbritsevad inimesed. Praegu on armastus sisemine ettevõtmine. Seetõttu pidage meeles, et hoolitsege enda eest.

Veevalaja: On väga palju põnevaid asju, mida oodata. Teil on võimalus tajuda ennast teise inimese vaatenurgast ja ennast paremini mõista. Kuulake oma südame kõrvadega ja pidage meeles, et teil on nii palju arenguruumi.

Kalad: Selleks, et välja selgitada, mida te suhtest soovite ja kuidas seda enda seest üles leida, enne kui seda mujalt otsite, võite te praegu oma südamega hõlpsasti ühendust võtta. See aitab teil elus edasi liikuda.

 

Kui soovite teada kuidas teil isiklikult läheb, vastuseid oma küsimustele või parimaid lahendusi siis

helistage 900 1727 ja valige 22.

Ennustaja Meeri

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope