Armastuse ja suhte horoskoop 2.juuniks 2022


Jäär: Peaksite veidi mõtlema sellele, kuidas teie vananenud vaated põhjustavad teie suhte stagnatsiooni. Ärge kartke oma partneriga arutada teemat, kuidas te saaksite oma suhtesse romantika sädeme tagasi tuua. Silmaringi laiendamine on parim viis sideme tugevdamiseks.

Sõnn: Otsustage, mida oma armuelult tahate. Kuni olete otsustanud oma olemasolevast suhtest kramplikult kinni hoida, saate raputada. Kui teil on antud olukorrast küllalt ja olete valmis edasi liikuma, võite hankida abi, mida vajate vajalike muudatuste tegemiseks.

Kaksikud: Pöörake tähelepanu oma emotsioonidele. Mõtetes võib hetkel mõlkuda suhete muutmine. Võimalik, et olete sattunud rööbastesse ja soovite sellest välja murda. Iga partnerlus vajab hingamisruumi. Kaaluge uute tutvuste leidmist ja erinevate inimestega suhtlemist.

Vähk: See on hea päev lähedastega ühenduse loomiseks. Kuna suhted pere ja sõpradega süvenevad ning jagatud energia suunatakse ühise eesmärgi poole, võib seltskondlikel koosviibimistel ja rühmategevustes osalemine olla emotsionaalselt eriti rahuldust pakkuv. Võimalik, et romantilised suhtlused muutuvad veelgi põnevamaks.

Lõvi: Võimalik, et tänane päev on teie jaoks pisut väljakutseid pakkuv ning võite partneriga lõpuks tülli minna. Kui võtate aega asjade läbirääkimiseks, veenduge, et teie eesmärke mõistetakse täielikult. Nii väldite tarbetuid arusaamatusi. Olge üksteisega arvestavamad.

Neitsi: Kui olete praegu romantilises partnerluses, on teie süda valmis pingutama, et asjad laheneksid. Te ei ole seda tüüpi inimene, kes annab kergesti alla, ja see kehtib eriti siis, kui olete otsustanud, et teie armastatud inimene väärib iga ohverdust, mille peate oma armastuse pärast tema vastu tooma.

Kaalud: Hoolimata sellest, kui kõrgelt hindate iseseisvust ja vabadust, omandab armastus teie jaoks täna uue tähenduse ja saate teada, et lahus olemine võib panna südame rohkem igatsema olulise inimese järele. Teie tunded on kõigile nähtavad.

Skorpion: Võimalik, et mõni teile varem märkimisväärne isik, kellega lubasite, et ei räägi enam kunagi, võib teie ellu tagasi tulla ja anda teile lubadusi, mida ta täita ei suuda. Kuid hoolimata sellest, kui armas see võib tunduda, on oluline meeles pidada, et kõik võtab aega ja miski pole kindel enne, kui aeg on paljastanud inimese eheda olemuse.

Ambur: Teie loogiline lähenemine ei pruugi alguses teie armuhuvi tähelepanu võita, kuid pikemas perspektiivis õnnestub teil panna teda kõike mõistma. Armastuse osas võite tunda vajadust oma hinge oma armastatule paljastada.

Kaljukits: Kui olete oma armastatuga koos, peaksite tegema kõik endast oleneva, et säilitada võimalikult palju rahu. Olege hea kuulaja ja ärge reageerige olukordadele asjatult üle. Kui suudate oma partneri tundeid mõista ja neile asjakohaselt reageerida, jäävad asjad rahulikuks.

Veevalaja : Arvestades, kui konarlik teie praegune suhe näib olevat, on vaja vestelda probleemidest, millega silmitsi seisate. Veetke aega asjade üle rääkimiseks ja oma eesmärkide täpsustamiseks, et vältida väärarusaamu. Vajadusel otsige abi väljastpoolt, kuid lahendage probleemid võimalikult kiiresti ja sõbralikult.

Kalad: Olge oma romantilistes suhetes edasi liikudes ettevaatlik. Minevikku tagasi minnes võib inimene tunda rõõmu ja ka kurbust. Töötate valu üle, mida tundsite, kui teid armastuses reedeti, kuid vaadake, kui kaugele olete edasi arenenud. Olete jõudnud oma elus punkti, mil olete valmis edasiminekuks.

 

Kui soovite teada kuidas teil isiklikult läheb, vastuseid oma küsimustele või parimaid lahendusi siis

helistage 900 1727 ja valige 22.

Ennustaja Meeri

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope