Armastuse ja suhte horoskoop 2.maiks 2022


Jäär : Võib tunduda, et teie suhe jookseb juba mõnda aega allamäge. Võimalik, et olete kaalunud juba partnerist eemaldumist. Ärge kiirustage, püüdke olla pigem ratsionaalne ja kaaluge kõiki võimalikke tagajärgi. Olge vestluses partneriga tasakaalukas ja mõistlik, lahendus on lähemal, kui arvate.

Sõnn : Pöörake oma suhtele tähelepanu. Kasutage oma õnne maksimaalselt ära, kui asi puudutab armastust. Täna on ideaalne päev, et suurendada kiindumust oma partnerisse. Laske tal lõõgastuda ja puhata, sest ta tõesti väärib seda. Teile mõlemale meeldib koos aega veeta, nii et kasutage seda maksimaalselt ära.

Kaksikud : Kasutage täna võimalust, et oma tundeid oma partneriga vabalt arutada; te mõlemad saate sellest pikemas perspektiivis kasu. Teie ja teie kaaslane soovite aja möödudes üksteist intiimsemalt tundma õppida. Teil mõlemal on tugev soov rääkida sellest, mida olete avastanud.

Vähk : Võib-olla olete märganud, et teil on lühikesed kaitsmed ja et teil on kalduvus öelda asju, mida te hiljem elus kahetsete. Teie negatiivne suhtumine võib mööduda kiiresti, kuid teatud karmide märkuste tagajärjed püsivad pikka aega. Ärge öelge midagi, kui teil pole midagi head öelda. Võime säilitada rahu surve all on edu saavutamiseks hädavajalik.

Lõvi : Te ei taha minna tagasi vale partneri valimise mustritesse, nii et olge ettevaatlik, keda valite. Uurige oma suhtlusi, veendumaks, et see on tõesti sobiv positsioon, kus tahaksite olla. Pidage meeles oma pikaajalist õnne ja teil on tõenäolisem valida õige partner. Vältige inimesi, kes tunduvad alguses põnevad, kuid siis kohtlevad teid halvasti.

Neitsi : andke täna oma aegunud suhtele uus elu. Teie ja teie partner saate sellest ainult kasu. Saate suhet jätkata uuel tasemel. Seikluse ja põnevuse lisamine teeb imesid. Kui otsite armastust, proovige midagi uut, mis tekitab teie huvi, muutes samal ajal ka hämmastavaks..

Kaalud : Kui soovite oma väljavalitule ettepanekut teha, tehke seda aeglaselt. Oodake hilinenud pühendumuse näitamist ja olge rahul sellega, mida iganes saate. See ei tähenda, et seda ei juhtuks. See tähendab lihtsalt seda, et see võib võtta aega. Vahepeal hoidke selle inimesega ühendust ja säilitage regulaarne suhtlemine.

Skorpion : Kui tegemist on armastusega, on see kõik selleks, et välja selgitada, mida te suhetest tahate. Uurige, miks soovite olla partnerluses teatud isikuga. Ükskõik kui atraktiivne keegi on, ei ole kindel, et tõmme kestab kaua. Kui teil oleks suurem vaimne side, oleks see parem pikaajaliseks eduks.

Ambur : Võib-olla peate romantika ja armastuse järgmiseks paariks päevaks ootele panema, et keskenduda mõnele olulisele ettevõtmisele või majapidamistööle, mis on samuti ajatundlikud. Ärge kaotage täielikult armastust oma partneri vastu. Võtke aega muul viisil, näiteks telefoni või Interneti abil.

Kaljukits : Praegu pole veel õige aeg paljastada tõde oma olemasoleva suhte kohta. Sugulased ja pereliikmed võivad tahtmatult anda nõu, mis on teie suhte nõuete jaoks liiga piirav, mis ei sobi teile hästi. Võite isegi mõista, et teie vanemate meetodid ei tööta teie ja teie kaaslase jaoks.

Veevalaja : Kui olete läbinud romantilise madalseisu, siis andke endale aega. Veetke aega oma sõpradega või tegelege majapidamistöödega, mis muudavad teie pereliikmed õnnelikuks. Taastage oma saavutustunne. Varsti kohtute salapärase inimesega, kes tekitab teie huvi nende kohta rohkem teada saada.

Kalad : Keskenduge oma praeguse suhte positiivsetele aspektidele, hoides samal ajal avatud meelt selle kohta, mis võiks olla veel võimalik. Teie ja teie partner olete jõudnud hetke, mil peate valima suuna. Olge üksteisega läbipaistvad selle kohta, mida soovite ja kui palju aega ja vaeva kulub teil mõlemal sinna jõudmiseks.

 

Kui soovite teada kuidas teil isiklikult läheb, vastuseid oma küsimustele või parimaid lahendusi siis

helistage 900 1727 ja valige 22.

Ennustaja Meeri

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope